Śpiewali i tańczyli dla Jezusa

Siedlce

Edyta Zdunek 2022-06-17 09:00:29 liczba odsłon: 54565

Koncert Siedlce dla Jezusa zgromadził tłumy wiernych. Fot. Pyt

Piękna pogoda, wspaniała atmosfera, grono kilkuset pozytywnych, rozmodlonych śpiewem siedlczan - tak wyglądał koncert uwielbienia Siedlce dla Jezusa, który odbył się 16 czerwca w uroczystość Bożego Ciała przy parafii św. Józefa w Siedlcach.

Wydarzenie zrealizowała Szkoła Nowej Ewangelizacji przy współpracy ze Wspólnotą Jednego Ducha,  parafią pw. św. Jana Pawła II i parafią św. Józefa. 

Koncert pod hasłem: „Pokój mój daję wam” poprowadził ks. Tomasz Bieliński, a o muzyczną oprawę zadbała  Schola ADONAI.  

Stałym elementem koncertu uwielbienia jest świadectwo. Tym razem o swojej relacji z Bogiem opowiedział jeden z członków scholi. - Bardzo wcześnie, bo w wieku 13 lat pogubiłem się w życiu. Były próby podniesienia się, uwolnienia od moich słabości, np. poprzez ludzi, których spotykałem, poprzez moją obecną żonę. Ale później znów upadałem. Kilka miesięcy temu, stojąc już pod ścianą, całkowicie powierzyłem swoje życie Bogu i dopiero ten akt przyniósł mi uzdrowienie duszy. Pan uwolnił mnie od grzechu, od tego, co niszczyło mnie i moją rodzinę. Dziękuję za to codziennie, także jako członek Scholi Adonai, wielbiąc go śpiewem i muzyką.

Podczas adoracji  Najświętszego Sakramentu szczególnie modlono się o pokój w ludzkich sercach, w rodzinach, Ojczyźnie, a także dla dotkniętej wojną Ukrainy.

To wyjątkowe modlitewne spotkanie zakończyło się  błogosławieństwem ks. bp. Grzegorza Suchodolskiego. 

Koncert Siedlce dla Jezusa był transmitowany na kanale YouTube internetowej telewizji diecezji siedleckiej FARO.TV .

Komentarze (5)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.