Marcin Jakubowski z absolutorium!

Mińsk Mazowiecki

Edyta Zdunek 2022-06-21 10:18:10 liczba odsłon: 1977
Burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski jednogłośnie otrzymał absolutorium za 2021 rok! (fot. FB Mińsk Mazowiecki)

Burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski jednogłośnie otrzymał absolutorium za 2021 rok! (fot. FB Mińsk Mazowiecki)

Burmistrz Mińska Mazowieckiego Marcin Jakubowski otrzymał wotum zaufania oraz absolutorium z tytuły wykonania budżetu za rok 2021. Radni byli jednomyślni.

 - Chcę bardzo serdecznie podziękować radnym za udzielenie mi jednogłośnie absolutorium za 2021 rok. To bardzo ważne, by w spokoju móc kontynuować dzieło, które wspólnie rozpoczęliśmy - powiedział po sesji burmistrz. -  Dziękuję też wszystkim mieszkańcom Mińska Mazowieckiego za to, że obdarzacie mnie zaufaniem na co dzień, przez co możemy realizować śmiały rozwój miasta i zmierzać ku lepszej przyszłości - dodał Marcin Jakubowski.  

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.