Maciej Firlej rozstrzelał Pogoń Siedlce. Coraz trudniejsza sytuacja biało-niebieskich

Paweł Świerczewski 2022-09-17 17:54:10 liczba odsłon: 3970

MKP Pogoń Siedlce znów musiał uznać wyższość rywala w rozgrywkach eWinner II ligi piłkarskiej.

Biało-niebiescy podjęli ekipę Znicza Puszków. Siedlczanie ulegli 3:4, a katem Pogoni okazał się jej były piłkarz - Maciej Firlej, zdobywca trzech bramek.

MKP Pogoń Siedlce -Znicz Pruszków 3:4.

Bramki dla Pogoni -  Damian Nowak-  7,  45 minuta, Ernest Dzięcioł 87 minuta.

Gole dla Znicza - Shuma Nagamatsu 29 minuta, Maciej Firlej 33, 38 (rzut karny) i 57 minuta.

Porażka oznacza, że siedlczanie na dłużej zakotwiczą w strefie spadkowej.