Zapasy w Kraśniku. Jak poszło reprezentantom naszego regionu?

Paweł Świerczewski 2022-10-04 12:46:17 liczba odsłon: 1070
Zapaśnicza ekipa WLKS Nowe Iganie

W Kraśniku zorganizowano zapaśnicze zmagania, w ramach Międzynarodowego Turnieju o Puchar Ziemi Kraśnickiej (juniorzy) oraz Pucharu Polski kadetów i kadetek.

W gronie juniorów, w kategorii wagowej 97 kg triumfował zawodnik WLKS Nowe Iganie Bartosz Skłodowski.

Wśród kadetek, Zuzanna Konaszuk (WLKS) zajęła drugie miejsce w kategorii 43 kg. Jej klubowa koleżanka Łucja Korcz także uplaosowała się na drugiej pozycji w kategorii 49 kg. Natomiast Julia Rosa z GKS Armaty Stoczek Łukowski stanęła na najniższym stopniu podium kat. 73 kg.

Reprezentanci WLKS z dobrej strony pokazali się również w rywalizacji kadetów. Ivan Oksiuk zwyciężył w kat. 60 kg, a Antoni Gregorczuk zajął trzecią lokatę w kat. 55 kg.