Brawo, jest przełamanie! Pogoń Siedlce w końcu zwycięska!

Paweł Świerczewski 2022-10-05 15:14:09 liczba odsłon: 2758
Bohaterem Pogoni został Damian Nowak fot. Aga Król

MKP Pogoń Siedlce w zaległym meczu eWinner II ligi piłkarskiej zmierzyła się na wyjeździe z rezerwami Lecha Poznań.

Podopieczni trenera Damiana Guzka przerwali serię sześciu ligowych meczów bez zwycięstwa. Brawo! Pokonali Lecha 2:1.

Triumf należy tym bardziej docenić, że musieli nadrabiać straty po golu strzelonym w 25 minucie przez Norberta Pacławskiego. Wyrównał w 39 minucie wychowanek biało-niebieskich Cezary Demianiuk. Do przerwy na tablicy wyników widniał rezultat 1:1.

Po zmianie stron obie drużyny miały swoje szanse na wyjście na prowadzenie. Brakowało jednak skuteczności. Decydujący cios siedlczanie zadali dopiero w doliczonym czasie gry. Katem Kolejorza okazał się Damian Nowak.

Tym samym ważne trzy punkty jadą do Siedlec, a Pogoń w końcu wydostała się ze strefy spadkowej. Obecnie plasuje się na 13 pozycji.