Pierwsze w 2023 roku wydanie „TS”

Mazowsze

Paweł Świerczewski 2023-01-03 15:08:42 liczba odsłon: 2600
TS nr 1

TS nr 1

Sprawdź, o czym piszemy w noworocznym wydaniu „Tygodnika Siedleckiego”.

Najciekawsze tematy:

- Nie znał swoich ofiar, niczego nie kradł. Podchodził od tyłu i bił. Czy to seryjny zabójca?

- Patryk Świętochowski - Maraton dla niego jest jak rozgrzewka... Biegać coraz dłużej i dalej.

- Wie, jak się żyje bez protezy. Chciałaby wiedzieć, jak się żyje z protezą.

- 20-lecie wójta gminy Wisniew - rozmowa z Krzysztofem Kryszczukiem.

- W Zbuczynie: sport, integracja, nauka dobrych manier. Kobiety łagodza obyczaje.

- Urząd Miasta w Łukowie oszukał moją mamę - uważa czytelniczka.

- Wyszła tylko do kapliczki...Przeszukano 144 ha.

- Bogdan Góralczyk - dyplomata urodzony w Siedlcach.

- Gdzie jest ciało „przeworskiego” wojownika spod Słuchocina? Rozmowa z Agnieszką Martyniuk-Drobysz, archeolog z Wojewódzkiego Urzędu Ochrony Zabytków, delegatura w Siedlcach.

- Dzięki pani Teresie z Domanic Kolonii... Trochę weselej i na sercu lżej.

- Ogólnopolski Festiwal Teatrów „Sztuka plus Komercja” Dużo seksu? Bo ja wiem?...

- Łosice: Nowa inwestycja ma „rozkorkować” część miasta na wschód od drogi wojewódzkiej.

- Budżet gminy Zbuczyn na 2023 rok zatwierdzony jednogłośnie.

- Budżet powiatu sokołowskiego na rok 2023 A może by wspomóc oświatę?

- Budżet Węgrowa na 2023 rok Duże inwestycje, duży dług.

 

 

 

 

Komentarze (4)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.