Wygrana MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski na trudnym terenie

Sokołów Podlaski

Paweł Świerczewski 2023-01-08 19:40:02 liczba odsłon: 1618

MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski w ramach rozgrywek I ligi koszykarek zmierzył się na wyjeździe z GTK Gdynia.

Sokołowianki odniosły zwycięstwo na trudnym terenie z rywalem, który plasuje się w ligowej czołówce. Decydująca okazała się pierwsza połowa meczu, wygrana przez MPKK różnicą 15 punktów. W drugiej połowie nasze koszykarki utrzymały prowadzenie, wygrywając ostatecznie 69:57.

GTK Gdynia - MPKK Sokołów SA Sokołów Podlaski 57:69 (10:15, 18:26, 16:16, 13:12).

Dzięki zwycięstwu MPKK utrzymał pozycję lidera rozgrywek. W kolejnym meczu zmierzy się 22 stycznia z AZS Uniwersytet Gdański.