Pięć setów walki, ale Nike znów na kolanach

Węgrów

Paweł Świerczewski 2023-03-22 21:35:46 liczba odsłon: 1657

PMKS Nike Węgrów i Legionovia Legionowo zafundowały kibicom prawdziwy siatkarski horror.

W starciu beniaminków I ligi faworytem były wyżej notowane podopieczne trenera Roberta Kupisza. Mecz miał jednak bardzo wyrównany przebieg. Węgrowianki wyszły na prowadzenie po wygranej w premierowym secie 28:26. Dwie kolejne partie padły łupem gości. Nike doprowadziła do remisu, dzięki zwycięstwu 25:23 w czwartym secie. O losach spotkania zadecydował tie-break. W nim po zaciętej końcówce zwyciężyły dziewczyny z Legionowa 15:13.

PMKS Nike Węgrów- Legionovia Legionowo 2:3 (28:26, 22:25, 18:25, 25:23, 13:15).

Nike zajmuje "bezpieczne" 11 miejsce w tabeli. Nie grozi jej już ani awans do play-off, ani spadek.

Węgrowianki w następnym meczu zagrają na wyjeździe ze Stałą Mielec w sobotę 25 marca.