Pogoń ogrywa rezerwy Lecha po trzech golach snajperów

Paweł Świerczewski 2023-04-29 18:56:53 liczba odsłon: 2341
Damian Nowak fot. Siriss

Damian Nowak doszedł już do siebie po kontuzji i zapewnił trzy punkty Pogoni Siedlce w starciu z Lechem II Poznań.

Uraz wyeliminował wyborowego snajpera na kilka meczów. Po jej wyleczeniu, potrzebował trochę czasu, żeby powrócić do dyspozycji, do jakiej przyzwyczaił siedleckich kibiców. Dzisiaj Pogoń znów mogła liczyć na jego instynkt strzelecki. W 35 minucie pewnie wykorzystał rzut karny. Drugą bramkę zdobył z gry w 62 minucie. Niedługo potem Damian Nowak zszedł z boiska, a zastąpił go inny napastnik - Mateusz Majewski, który także zdobył gola, ustalając wynik meczu na 3:0 dla Pogoni.

MKP Pogoń Siedlce - Lech II Poznań 3:0 (1:0).

W ligowej tabeli Pogoń aktualnie jest 9.