Orkiestry Na Dużym Rowerze w Kałuszynie

Mińsk Mazowiecki, Kałuszyn

Aga Król 2023-05-19 23:11:19 liczba odsłon: 814
Patronat
TS
„Orkiestry Na Dużym Rowerze”. Jest to polski zespół pop-folkowy utworzony w 2021 roku w Bydgoszczy.

„Orkiestry Na Dużym Rowerze”. Jest to polski zespół pop-folkowy utworzony w 2021 roku w Bydgoszczy.

„Orkiestry Na Dużym Rowerze”. Jest to polski zespół pop-folkowy utworzony w 2021 roku w Bydgoszczy.

W Parku Miejskim w Kałuszynie odbył się wyjątkowy koncert. Na zaproszenie Biblioteki Publicznej w Kałuszynie wystąpiła „Orkiestra Na Dużym Rowerze”. Wydarzenie było ostatnim z tygodniowego cyklu wydarzeń organizowanych w ramach obchodów XX Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, które kałuszyńska Biblioteka organizowała pod hasłem „Moja, Twoja, Nasza, Mazowiecka – Biblioteka”.

Partnerami tygodniowego cyklu imprez był Samorząd Województwa Mazowieckiego i Burmistrz Kałuszyna. Zgromadzoną w parku publiczność zachwycił występ wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju orkiestry -

„Orkiestry Na Dużym Rowerze”. Jest to polski zespół pop-folkowy utworzony w 2021 roku w Bydgoszczy. Cechą charakterystyczną zespołu jest połączenie przez muzyków gry na instrumentach z jednoczesną jazdą na sześcioosobowym rowerze. Orkiestra Na Dużym Rowerze jest półfinalistą XIII edycji programu TVN Mam Talent oraz twórcą audycji Świąteczne piątki w stacji RMF FM.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.