reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Górnik Polkowice 29 65 58:23
2 GKS Katowice 30 60 51:32
3 Chojniczanka Chojnice 30 58 57:28
4 Wigry Suwałki 30 54 41:27
5 KKS 1925 Kalisz 30 48 45:35
6 Skra Częstochowa 31 47 43:32
7 Garbarnia Kraków 30 46 39:39
8 Stal Rzeszów 31 46 51:49
9 Śląsk II Wrocław 30 42 45:48
10 Motor Lublin 30 41 38:33
11 Sokół Ostróda 31 39 43:47
12 Pogoń Siedlce 30 37 50:49
13 Hutnik Kraków 31 37 37:56
14 Znicz Pruszków 29 33 34:47
15 Lech II Poznań 30 30 40:54
16 Błękitni Stargard 31 30 32:60
17 Olimpia Elbląg 31 29 33:45
18 Bytovia Bytów 30 29 38:49
19 Olimpia Grudziądz 30 29 30:52
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-29 - 2020-08-30)
1 Śląsk II Wrocław 0 : 1 Skra Częstochowa
2 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Błękitni Stargard
3 Wigry Suwałki 2 : 1 Olimpia Elbląg
4 Motor Lublin 1 : 2 Znicz Pruszków
5 Bytovia Bytów 2 : 0 Olimpia Grudziądz
6 Chojniczanka Chojnice 4 : 2 Pogoń Siedlce
7 Stal Rzeszów 2 : 1 Górnik Polkowice
8 Sokół Ostróda 2 : 0 Lech II Poznań
9 Hutnik Kraków 3 : 2 GKS Katowice
Kolejka 2 (2020-09-05 - 2020-09-05)
10 Lech II Poznań 6 : 3 Hutnik Kraków
11 Górnik Polkowice 3 : 0 Sokół Ostróda
12 Pogoń Siedlce 0 : 2 Stal Rzeszów
13 Olimpia Grudziądz 1 : 3 Chojniczanka Chojnice
14 Znicz Pruszków 1 : 1 Bytovia Bytów
15 Olimpia Elbląg 1 : 3 Motor Lublin
16 Błękitni Stargard 1 : 0 Wigry Suwałki
17 Skra Częstochowa 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
18 Garbarnia Kraków 1 : 3 Śląsk II Wrocław
Kolejka 3 (2020-09-12 - 2020-09-13)
19 KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Garbarnia Kraków
20 Wigry Suwałki 2 : 1 Skra Częstochowa
21 Motor Lublin 2 : 2 Błękitni Stargard
22 Bytovia Bytów 1 : 0 Olimpia Elbląg
23 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Znicz Pruszków
24 Stal Rzeszów 0 : 1 Olimpia Grudziądz
25 Sokół Ostróda 0 : 1 Pogoń Siedlce
26 GKS Katowice 3 : 1 Lech II Poznań
27 Górnik Polkowice 3 : 0 Hutnik Kraków
Kolejka 4 (2020-09-19 - 2020-09-20)
28 Górnik Polkowice 0 : 2 GKS Katowice
29 Pogoń Siedlce 2 : 1 Hutnik Kraków
30 Olimpia Grudziądz 0 : 4 Sokół Ostróda
31 Znicz Pruszków 0 : 2 Stal Rzeszów
32 Olimpia Elbląg 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
33 Błękitni Stargard 1 : 4 Bytovia Bytów
34 Skra Częstochowa 1 : 1 Motor Lublin
35 Garbarnia Kraków 1 : 3 Wigry Suwałki
36 Śląsk II Wrocław 0 : 3 KKS 1925 Kalisz
Kolejka 5 (2020-09-26 - 2020-09-27)
37 Wigry Suwałki 2 : 0 Śląsk II Wrocław
38 Motor Lublin 1 : 1 Garbarnia Kraków
39 Bytovia Bytów 0 : 1 Skra Częstochowa
40 Chojniczanka Chojnice 2 : 0 Błękitni Stargard
41 Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg
42 Sokół Ostróda 2 : 0 Znicz Pruszków
43 Hutnik Kraków 2 : 2 Olimpia Grudziądz
44 GKS Katowice 2 : 2 Pogoń Siedlce
45 Lech II Poznań 1 : 3 Górnik Polkowice
Kolejka 6 (2020-09-30 - 2020-09-30)
46 Pogoń Siedlce 4 : 2 Lech II Poznań
47 Olimpia Grudziądz 1 : 3 GKS Katowice
48 Znicz Pruszków 1 : 0 Hutnik Kraków
49 Olimpia Elbląg 3 : 3 Sokół Ostróda
50 Błękitni Stargard 0 : 5 Stal Rzeszów
51 Skra Częstochowa 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
52 Garbarnia Kraków 2 : 2 Bytovia Bytów
53 Śląsk II Wrocław 1 : 1 Motor Lublin
54 KKS 1925 Kalisz 0 : 3 Wigry Suwałki
Kolejka 7 (2020-10-03 - 2020-10-04)
55 Motor Lublin 0 : 3 KKS 1925 Kalisz
56 Bytovia Bytów 2 : 2 Śląsk II Wrocław
57 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Garbarnia Kraków
58 Stal Rzeszów 3 : 2 Skra Częstochowa
59 Sokół Ostróda 0 : 2 Błękitni Stargard
60 GKS Katowice 1 : 1 Znicz Pruszków
61 Lech II Poznań 1 : 2 Olimpia Grudziądz
62 Górnik Polkowice 4 : 2 Pogoń Siedlce
63 Olimpia Elbląg 0 : 1 Hutnik Kraków
Kolejka 8 (2020-10-10 - 2020-10-11)
64 Olimpia Grudziądz 0 : 1 Górnik Polkowice
65 Znicz Pruszków 2 : 1 Lech II Poznań
66 Olimpia Elbląg 1 : 2 GKS Katowice
67 Błękitni Stargard 1 : 0 Hutnik Kraków
68 Skra Częstochowa 3 : 0 Sokół Ostróda
69 Garbarnia Kraków 0 : 0 Stal Rzeszów
70 Śląsk II Wrocław 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
71 KKS 1925 Kalisz 2 : 1 Bytovia Bytów
72 Wigry Suwałki 1 : 0 Motor Lublin
Kolejka 9 (2020-10-17 - 2020-10-18)
73 Bytovia Bytów 1 : 2 Wigry Suwałki
74 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
75 Stal Rzeszów 0 : 3 Śląsk II Wrocław
76 Sokół Ostróda 1 : 1 Garbarnia Kraków
77 Hutnik Kraków 3 : 1 Skra Częstochowa
78 GKS Katowice 5 : 0 Błękitni Stargard
79 Lech II Poznań 2 : 3 Olimpia Elbląg
80 Górnik Polkowice 4 : 0 Znicz Pruszków
81 Pogoń Siedlce 0 : 1 Olimpia Grudziądz
Kolejka 10 (2020-10-24 - 2020-10-25)
82 Znicz Pruszków 1 : 2 Pogoń Siedlce
83 Olimpia Elbląg 0 : 3 Górnik Polkowice
84 Błękitni Stargard 1 : 0 Lech II Poznań
85 Skra Częstochowa 1 : 0 GKS Katowice
86 Garbarnia Kraków 2 : 1 Hutnik Kraków
87 Śląsk II Wrocław 0 : 2 Sokół Ostróda
88 KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów
89 Wigry Suwałki 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
90 Motor Lublin 2 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 11 (2020-11-04 - 2020-11-04)
91 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Motor Lublin
92 Stal Rzeszów 1 : 2 Wigry Suwałki
93 Sokół Ostróda 1 : 4 KKS 1925 Kalisz
94 Hutnik Kraków 2 : 5 Śląsk II Wrocław
95 GKS Katowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
96 Lech II Poznań 1 : 0 Skra Częstochowa
97 Górnik Polkowice 2 : 1 Błękitni Stargard
98 Pogoń Siedlce 4 : 3 Olimpia Elbląg
99 Olimpia Grudziądz 1 : 1 Znicz Pruszków
Kolejka 12 (2020-11-07 - 2020-11-08)
100 Olimpia Elbląg 3 : 1 Olimpia Grudziądz
101 Błękitni Stargard 1 : 2 Pogoń Siedlce
102 Skra Częstochowa 1 : 3 Górnik Polkowice
103 Garbarnia Kraków 2 : 4 Lech II Poznań
104 Śląsk II Wrocław 0 : 3 GKS Katowice
105 KKS 1925 Kalisz 4 : 0 Hutnik Kraków
106 Wigry Suwałki 1 : 2 Sokół Ostróda
107 Motor Lublin 1 : 0 Stal Rzeszów
108 Bytovia Bytów 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 13 (2020-11-14 - 2020-11-15)
109 Stal Rzeszów 3 : 3 Bytovia Bytów
110 Sokół Ostróda 1 : 0 Motor Lublin
111 Hutnik Kraków 1 : 2 Wigry Suwałki
112 GKS Katowice 4 : 1 KKS 1925 Kalisz
113 Lech II Poznań 2 : 1 Śląsk II Wrocław
114 Górnik Polkowice 2 : 1 Garbarnia Kraków
115 Pogoń Siedlce 1 : 2 Skra Częstochowa
116 Olimpia Grudziądz 2 : 2 Błękitni Stargard
117 Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
Kolejka 14 (2020-11-21 - 2020-11-22)
118 Błękitni Stargard 2 : 3 Znicz Pruszków
119 Skra Częstochowa 4 : 0 Olimpia Grudziądz
120 Garbarnia Kraków 0 : 0 Pogoń Siedlce
121 Śląsk II Wrocław 0 : 0 Górnik Polkowice
122 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Lech II Poznań
123 Wigry Suwałki 1 : 2 GKS Katowice
124 Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków
125 Bytovia Bytów 1 : 0 Sokół Ostróda
126 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Stal Rzeszów
Kolejka 15 (2020-11-28 - 2020-11-29)
127 Sokół Ostróda 3 : 0 Chojniczanka Chojnice
128 Hutnik Kraków 3 : 1 Bytovia Bytów
129 GKS Katowice 2 : 1 Motor Lublin
130 Lech II Poznań 1 : 1 Wigry Suwałki
131 Górnik Polkowice 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
132 Pogoń Siedlce 1 : 2 Śląsk II Wrocław
133 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Garbarnia Kraków
134 Znicz Pruszków 0 : 5 Skra Częstochowa
135 Olimpia Elbląg 4 : 2 Błękitni Stargard
Kolejka 16 (2020-12-02 - 2020-12-02)
136 Skra Częstochowa 0 : 1 Olimpia Elbląg
137 Garbarnia Kraków 2 : 1 Znicz Pruszków
138 Śląsk II Wrocław 2 : 1 Olimpia Grudziądz
139 KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Pogoń Siedlce
140 Wigry Suwałki 0 : 1 Górnik Polkowice
141 Motor Lublin 1 : 0 Lech II Poznań
142 Bytovia Bytów 1 : 2 GKS Katowice
143 Chojniczanka Chojnice 4 : 1 Hutnik Kraków
144 Sokół Ostróda 2 : 3 Stal Rzeszów
Kolejka 17 (2020-12-05 - 2020-12-06)
145 Hutnik Kraków 1 : 1 Stal Rzeszów
146 GKS Katowice 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
147 Lech II Poznań 1 : 1 Bytovia Bytów
148 Górnik Polkowice 1 : 1 Motor Lublin
149 Pogoń Siedlce 1 : 2 Wigry Suwałki
150 Olimpia Grudziądz 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
151 Znicz Pruszków 1 : 3 Śląsk II Wrocław
152 Olimpia Elbląg 1 : 2 Garbarnia Kraków
153 Błękitni Stargard 1 : 0 Skra Częstochowa
Kolejka 18 (2020-12-12 - 2020-12-13)
154 Garbarnia Kraków 3 : 0 Błękitni Stargard
155 Śląsk II Wrocław 3 : 1 Olimpia Elbląg
156 KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Znicz Pruszków
157 Wigry Suwałki 1 : 1 Olimpia Grudziądz
158 Motor Lublin 3 : 3 Pogoń Siedlce
159 Bytovia Bytów 0 : 2 Górnik Polkowice
160 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Lech II Poznań
161 Stal Rzeszów 0 : 1 GKS Katowice
162 Sokół Ostróda 3 : 0 Hutnik Kraków
Kolejka 19 (2021-02-27 - 2021-02-28)
163 GKS Katowice 2 : 1 Sokół Ostróda
164 Lech II Poznań 5 : 1 Stal Rzeszów
165 Górnik Polkowice 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
166 Pogoń Siedlce 2 : 0 Bytovia Bytów
167 Olimpia Grudziądz 1 : 0 Motor Lublin
168 Znicz Pruszków 1 : 2 Wigry Suwałki
169 Olimpia Elbląg 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
170 Błękitni Stargard 1 : 1 Śląsk II Wrocław
171 Skra Częstochowa 1 : 0 Garbarnia Kraków
Kolejka 20 (2021-03-06 - 2021-03-07)
172 Skra Częstochowa 2 : 0 Śląsk II Wrocław
173 Błękitni Stargard 0 : 4 KKS 1925 Kalisz
174 Olimpia Elbląg 0 : 0 Wigry Suwałki
175 Znicz Pruszków 0 : 1 Motor Lublin
176 Olimpia Grudziądz 0 : 0 Bytovia Bytów
177 Pogoń Siedlce 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
178 Górnik Polkowice 1 : 2 Stal Rzeszów
179 Lech II Poznań 1 : 1 Sokół Ostróda
180 GKS Katowice 0 : 2 Hutnik Kraków
Kolejka 21 (2021-03-13 - 2021-03-14)
181 Hutnik Kraków 0 : 2 Lech II Poznań
182 Sokół Ostróda 0 : 1 Górnik Polkowice
183 Stal Rzeszów 1 : 5 Pogoń Siedlce
184 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Olimpia Grudziądz
185 Bytovia Bytów 2 : 2 Znicz Pruszków
186 Motor Lublin 1 : 0 Olimpia Elbląg
187 Wigry Suwałki 0 : 1 Błękitni Stargard
188 KKS 1925 Kalisz 0 : 1 Skra Częstochowa
189 Śląsk II Wrocław 0 : 1 Garbarnia Kraków
Kolejka 22 (2021-03-17 - 2021-03-17)
190 Hutnik Kraków 0 : 3 Górnik Polkowice
191 Garbarnia Kraków 1 : 2 KKS 1925 Kalisz
192 Skra Częstochowa 3 : 2 Wigry Suwałki
193 Błękitni Stargard 1 : 1 Motor Lublin
194 Olimpia Elbląg 0 : 1 Bytovia Bytów
195 Znicz Pruszków 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
196 Olimpia Grudziądz 2 : 1 Stal Rzeszów
197 Pogoń Siedlce 2 : 3 Sokół Ostróda
198 Lech II Poznań 1 : 2 GKS Katowice
Kolejka 23 (2021-03-20 - 2021-03-22)
199 GKS Katowice 2 : 1 Górnik Polkowice
200 Hutnik Kraków 2 : 1 Pogoń Siedlce
201 Sokół Ostróda 0 : 2 Olimpia Grudziądz
202 Stal Rzeszów 1 : 0 Znicz Pruszków
203 Chojniczanka Chojnice 0 : 0 Olimpia Elbląg
204 Bytovia Bytów 3 : 1 Błękitni Stargard
205 Motor Lublin 0 : 0 Skra Częstochowa
206 Wigry Suwałki 2 : 0 Garbarnia Kraków
207 KKS 1925 Kalisz 1 : 1 Śląsk II Wrocław
Kolejka 24 (2021-03-27 - 2021-03-28)
208 Śląsk II Wrocław 3 : 0 Wigry Suwałki
209 Garbarnia Kraków 2 : 1 Motor Lublin
210 Skra Częstochowa 0 : 0 Bytovia Bytów
211 Błękitni Stargard 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
212 Olimpia Elbląg 1 : 3 Stal Rzeszów
213 Znicz Pruszków 2 : 1 Sokół Ostróda
214 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Hutnik Kraków
215 Pogoń Siedlce 1 : 2 GKS Katowice
216 Górnik Polkowice 4 : 0 Lech II Poznań
Kolejka 25 (2021-04-03 - 2021-04-03)
217 Lech II Poznań 0 : 2 Pogoń Siedlce
218 GKS Katowice 1 : 0 Olimpia Grudziądz
219 Hutnik Kraków 1 : 3 Znicz Pruszków
220 Sokół Ostróda 2 : 1 Olimpia Elbląg
221 Stal Rzeszów 2 : 2 Błękitni Stargard
222 Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Skra Częstochowa
223 Bytovia Bytów 1 : 2 Garbarnia Kraków
224 Motor Lublin 2 : 3 Śląsk II Wrocław
225 Wigry Suwałki 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
Kolejka 26 (2021-04-10 - 2021-04-10)
226 Hutnik Kraków 0 : 0 Olimpia Elbląg
227 KKS 1925 Kalisz 1 : 1 Motor Lublin
228 Śląsk II Wrocław 3 : 2 Bytovia Bytów
229 Garbarnia Kraków 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
230 Skra Częstochowa 3 : 4 Stal Rzeszów
231 Błękitni Stargard 3 : 1 Sokół Ostróda
232 Znicz Pruszków 1 : 0 GKS Katowice
233 Olimpia Grudziądz 1 : 3 Lech II Poznań
234 Pogoń Siedlce 1 : 2 Górnik Polkowice
Kolejka 27 (2021-04-14 - 2021-04-14)
235 Górnik Polkowice 3 : 0 Olimpia Grudziądz
236 Lech II Poznań 2 : 5 Znicz Pruszków
237 GKS Katowice 1 : 0 Olimpia Elbląg
238 Hutnik Kraków 4 : 1 Błękitni Stargard
239 Sokół Ostróda 2 : 1 Skra Częstochowa
240 Stal Rzeszów 0 : 1 Garbarnia Kraków
241 Bytovia Bytów 2 : 3 KKS 1925 Kalisz
242 Motor Lublin 0 : 1 Wigry Suwałki
243 Chojniczanka Chojnice 6 : 0 Śląsk II Wrocław
Kolejka 28 (2021-04-17 - 2021-04-18)
244 Wigry Suwałki 4 : 1 Bytovia Bytów
245 KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Chojniczanka Chojnice
246 Śląsk II Wrocław 3 : 4 Stal Rzeszów
247 Garbarnia Kraków 2 : 1 Sokół Ostróda
248 Skra Częstochowa 0 : 1 Hutnik Kraków
249 Błękitni Stargard 0 : 0 GKS Katowice
250 Olimpia Elbląg 3 : 1 Lech II Poznań
251 Znicz Pruszków : Górnik Polkowice
252 Olimpia Grudziądz 1 : 2 Pogoń Siedlce
Kolejka 29 (2021-04-24 - 2021-04-25)
253 Pogoń Siedlce 2 : 2 Znicz Pruszków
254 Górnik Polkowice 2 : 1 Olimpia Elbląg
255 Lech II Poznań 1 : 1 Błękitni Stargard
256 GKS Katowice 2 : 1 Skra Częstochowa
257 Hutnik Kraków 2 : 0 Garbarnia Kraków
258 Sokół Ostróda 4 : 1 Śląsk II Wrocław
259 Stal Rzeszów 3 : 3 KKS 1925 Kalisz
260 Chojniczanka Chojnice 1 : 1 Wigry Suwałki
261 Bytovia Bytów 0 : 1 Motor Lublin
Kolejka 30 (2021-04-28 - 2021-04-28)
262 Motor Lublin 2 : 2 Chojniczanka Chojnice
263 Wigry Suwałki 1 : 1 Stal Rzeszów
264 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Sokół Ostróda
265 Śląsk II Wrocław 0 : 0 Hutnik Kraków
266 Garbarnia Kraków 2 : 0 GKS Katowice
267 Skra Częstochowa 0 : 0 Lech II Poznań
268 Błękitni Stargard 0 : 0 Górnik Polkowice
269 Olimpia Elbląg 0 : 0 Pogoń Siedlce
270 Znicz Pruszków 2 : 0 Olimpia Grudziądz
Kolejka 31 (2021-05-01 - 2021-05-03)
271 Olimpia Grudziądz 3 : 1 Olimpia Elbląg
272 Pogoń Siedlce 2 : 2 Błękitni Stargard
273 Lech II Poznań 0 : 0 Garbarnia Kraków
274 GKS Katowice 1 : 3 Śląsk II Wrocław
275 Hutnik Kraków 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
276 Górnik Polkowice 2 : 1 Skra Częstochowa
277 Sokół Ostróda 0 : 1 Wigry Suwałki
278 Stal Rzeszów 1 : 3 Motor Lublin
279 Chojniczanka Chojnice 3 : 1 Bytovia Bytów
Kolejka 32 (2021-05-08 - 2021-05-09)
280 Bytovia Bytów 0 : 2 Stal Rzeszów
281 Śląsk II Wrocław 0 : 1 Lech II Poznań
282 Wigry Suwałki 0 : 1 Hutnik Kraków
283 Błękitni Stargard 2 : 3 Olimpia Grudziądz
284 Garbarnia Kraków 2 : 2 Górnik Polkowice
285 KKS 1925 Kalisz 2 : 1 GKS Katowice
286 Skra Częstochowa 2 : 2 Pogoń Siedlce
287 Motor Lublin 4 : 1 Sokół Ostróda
288 Olimpia Elbląg 2 : 1 Znicz Pruszków
reklama
reklama
reklama

Sonda

Nocleg w lesie pod namiotem – jesteś za czy przeciw?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.