reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Naprzód Skórzec 24 65 90:18
2 Płomień Dębe Wielkie 24 54 58:25
3 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 24 50 77:28
4 Orzeł Unin 24 49 94:40
5 Watra Mrozy 24 41 38:37
6 Wektra Zbuczyn 24 40 37:35
7 Zryw Sobolew 24 39 44:49
8 Jastrząb Żeliszew 24 37 62:44
9 Fenix Siennica 24 36 39:42
10 Jabłonianka Jabłonna Lacka 24 36 45:50
11 Wilga Miastków Kościelny 24 32 47:49
12 MKS Małkinia 24 29 34:44
13 Czarni Węgrów 24 23 38:58
14 Kolektyw Oleśnica 24 21 34:69
15 Polonez Mordy 24 19 27:63
16 Victoria Kałuszyn 24 19 28:65
17 LKS Ostrówek 24 18 36:63
18 Miedzanka Miedzna 24 10 31:80
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-01 - 2020-08-02)
1 Orzeł Unin 1 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
2 Naprzód Skórzec 3 : 0 Wektra Zbuczyn
3 Polonez Mordy 2 : 0 Fenix Siennica
4 Miedzanka Miedzna 3 : 4 Zryw Sobolew
5 Victoria Kałuszyn 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
6 LKS Ostrówek 3 : 3 MKS Małkinia
7 Kolektyw Oleśnica 1 : 5 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
8 Jastrząb Żeliszew 3 : 0 Czarni Węgrów
9 Watra Mrozy 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 2 (2020-08-08 - 2020-08-09)
10 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 3 Płomień Dębe Wielkie
11 Czarni Węgrów 0 : 0 Watra Mrozy
12 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 5 : 0 Jastrząb Żeliszew
13 MKS Małkinia 5 : 3 Kolektyw Oleśnica
14 Wilga Miastków Kościelny 3 : 2 LKS Ostrówek
15 Zryw Sobolew 2 : 0 Victoria Kałuszyn
16 Fenix Siennica 2 : 1 Miedzanka Miedzna
17 Wektra Zbuczyn 2 : 0 Polonez Mordy
18 Orzeł Unin 2 : 2 Naprzód Skórzec
Kolejka 3 (2020-08-12 - 2020-08-12)
19 Naprzód Skórzec 6 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
20 Polonez Mordy 3 : 4 Orzeł Unin
21 Miedzanka Miedzna 1 : 2 Wektra Zbuczyn
22 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Fenix Siennica
23 LKS Ostrówek 2 : 1 Zryw Sobolew
24 Kolektyw Oleśnica 0 : 6 Wilga Miastków Kościelny
25 Jastrząb Żeliszew 4 : 0 MKS Małkinia
26 Watra Mrozy 2 : 1 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
27 Płomień Dębe Wielkie 5 : 0 Czarni Węgrów
Kolejka 4 (2020-08-15 - 2020-08-16)
28 Jabłonianka Jabłonna Lacka 4 : 1 Czarni Węgrów
29 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 1 : 3 Płomień Dębe Wielkie
30 MKS Małkinia 0 : 2 Watra Mrozy
31 Wilga Miastków Kościelny 3 : 5 Jastrząb Żeliszew
32 Zryw Sobolew 2 : 1 Kolektyw Oleśnica
33 Fenix Siennica 2 : 0 LKS Ostrówek
34 Wektra Zbuczyn 2 : 4 Victoria Kałuszyn
35 Orzeł Unin 3 : 2 Miedzanka Miedzna
36 Naprzód Skórzec 3 : 0 Polonez Mordy
Kolejka 5 (2020-08-22 - 2020-08-23)
37 Polonez Mordy 0 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
38 Miedzanka Miedzna 2 : 6 Naprzód Skórzec
39 Victoria Kałuszyn 5 : 2 Orzeł Unin
40 LKS Ostrówek 1 : 1 Wektra Zbuczyn
41 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Fenix Siennica
42 Jastrząb Żeliszew 7 : 0 Zryw Sobolew
43 Płomień Dębe Wielkie 2 : 1 MKS Małkinia
44 Czarni Węgrów 1 : 4 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
45 Watra Mrozy 0 : 0 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 6 (2020-08-29 - 2020-08-30)
46 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 1 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
47 MKS Małkinia 3 : 3 Czarni Węgrów
48 Wilga Miastków Kościelny 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
49 Zryw Sobolew 2 : 1 Watra Mrozy
50 Fenix Siennica 1 : 1 Jastrząb Żeliszew
51 Wektra Zbuczyn 1 : 0 Kolektyw Oleśnica
52 Naprzód Skórzec 6 : 0 Victoria Kałuszyn
53 Polonez Mordy 1 : 4 Miedzanka Miedzna
54 Orzeł Unin 8 : 2 LKS Ostrówek
Kolejka 7 (2020-09-05 - 2020-09-05)
55 Miedzanka Miedzna 1 : 4 Jabłonianka Jabłonna Lacka
56 Victoria Kałuszyn 0 : 1 Polonez Mordy
57 LKS Ostrówek 1 : 4 Naprzód Skórzec
58 Kolektyw Oleśnica 2 : 1 Orzeł Unin
59 Jastrząb Żeliszew 1 : 1 Wektra Zbuczyn
60 Watra Mrozy 2 : 0 Fenix Siennica
61 Płomień Dębe Wielkie 3 : 2 Zryw Sobolew
62 Czarni Węgrów 1 : 1 Wilga Miastków Kościelny
63 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 8 : 0 MKS Małkinia
Kolejka 8 (2020-09-12 - 2020-09-13)
64 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 2 MKS Małkinia
65 Wilga Miastków Kościelny 2 : 3 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
66 Zryw Sobolew 1 : 0 Czarni Węgrów
67 Fenix Siennica 2 : 0 Płomień Dębe Wielkie
68 Wektra Zbuczyn 0 : 1 Watra Mrozy
69 Orzeł Unin 3 : 3 Jastrząb Żeliszew
70 Naprzód Skórzec 4 : 0 Kolektyw Oleśnica
71 Polonez Mordy 2 : 0 LKS Ostrówek
72 Miedzanka Miedzna 2 : 1 Victoria Kałuszyn
Kolejka 9 (2020-09-19 - 2020-09-20)
73 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
74 LKS Ostrówek 1 : 2 Miedzanka Miedzna
75 Kolektyw Oleśnica 2 : 2 Polonez Mordy
76 Jastrząb Żeliszew 0 : 3 Naprzód Skórzec
77 Watra Mrozy 2 : 1 Orzeł Unin
78 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Wektra Zbuczyn
79 Czarni Węgrów 0 : 1 Fenix Siennica
80 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 0 : 2 Zryw Sobolew
81 MKS Małkinia 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
Kolejka 10 (2020-09-26 - 2020-09-27)
82 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Wilga Miastków Kościelny
83 Zryw Sobolew 1 : 0 MKS Małkinia
84 Fenix Siennica 1 : 3 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
85 Wektra Zbuczyn 3 : 0 Czarni Węgrów
86 Orzeł Unin 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
87 Naprzód Skórzec 1 : 3 Watra Mrozy
88 Polonez Mordy 0 : 2 Jastrząb Żeliszew
89 Miedzanka Miedzna 3 : 4 Kolektyw Oleśnica
90 Victoria Kałuszyn 2 : 1 LKS Ostrówek
Kolejka 11 (2020-10-03 - 2020-10-04)
91 LKS Ostrówek 3 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
92 Kolektyw Oleśnica 4 : 0 Victoria Kałuszyn
93 Jastrząb Żeliszew 3 : 3 Miedzanka Miedzna
94 Watra Mrozy 3 : 0 Polonez Mordy
95 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Naprzód Skórzec
96 Czarni Węgrów 0 : 2 Orzeł Unin
97 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 2 : 1 Wektra Zbuczyn
98 MKS Małkinia 1 : 1 Fenix Siennica
99 Wilga Miastków Kościelny 2 : 2 Zryw Sobolew
Kolejka 12 (2020-10-10 - 2020-10-11)
100 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 4 Zryw Sobolew
101 Fenix Siennica 6 : 2 Wilga Miastków Kościelny
102 Wektra Zbuczyn 0 : 1 MKS Małkinia
103 Orzeł Unin 4 : 1 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
104 Naprzód Skórzec 10 : 1 Czarni Węgrów
105 Polonez Mordy 0 : 6 Płomień Dębe Wielkie
106 Miedzanka Miedzna 0 : 3 Watra Mrozy
107 Victoria Kałuszyn 0 : 4 Jastrząb Żeliszew
108 LKS Ostrówek 5 : 2 Kolektyw Oleśnica
Kolejka 13 (2020-10-17 - 2020-10-18)
109 Kolektyw Oleśnica 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
110 Jastrząb Żeliszew 3 : 0 LKS Ostrówek
111 Watra Mrozy 3 : 1 Victoria Kałuszyn
112 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Miedzanka Miedzna
113 Czarni Węgrów 4 : 1 Polonez Mordy
114 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 1 : 1 Naprzód Skórzec
115 MKS Małkinia 1 : 3 Orzeł Unin
116 Wilga Miastków Kościelny 2 : 4 Wektra Zbuczyn
117 Zryw Sobolew 2 : 3 Fenix Siennica
Kolejka 14 (2020-10-24 - 2020-10-25)
118 Jabłonianka Jabłonna Lacka 3 : 1 Fenix Siennica
119 Wektra Zbuczyn 2 : 1 Zryw Sobolew
120 Orzeł Unin 1 : 0 Wilga Miastków Kościelny
121 Naprzód Skórzec 4 : 0 MKS Małkinia
122 Polonez Mordy 0 : 5 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
123 Miedzanka Miedzna 0 : 6 Czarni Węgrów
124 Victoria Kałuszyn 2 : 3 Płomień Dębe Wielkie
125 LKS Ostrówek 1 : 2 Watra Mrozy
126 Kolektyw Oleśnica 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
Kolejka 15 (2020-10-31 - 2020-10-31)
127 Jastrząb Żeliszew 5 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
128 Watra Mrozy 2 : 0 Kolektyw Oleśnica
129 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 LKS Ostrówek
130 Czarni Węgrów 5 : 0 Victoria Kałuszyn
131 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 10 : 0 Miedzanka Miedzna
132 MKS Małkinia 1 : 1 Polonez Mordy
133 Wilga Miastków Kościelny 0 : 5 Naprzód Skórzec
134 Zryw Sobolew 1 : 5 Orzeł Unin
135 Fenix Siennica 0 : 0 Wektra Zbuczyn
Kolejka 16 (2020-11-07 - 2020-11-08)
136 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Wektra Zbuczyn
137 Orzeł Unin 7 : 3 Fenix Siennica
138 Naprzód Skórzec 4 : 1 Zryw Sobolew
139 Polonez Mordy 3 : 2 Wilga Miastków Kościelny
140 Miedzanka Miedzna 0 : 3 MKS Małkinia
141 Victoria Kałuszyn 0 : 5 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
142 LKS Ostrówek 0 : 1 Czarni Węgrów
143 Kolektyw Oleśnica 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
144 Jastrząb Żeliszew 6 : 3 Watra Mrozy
Kolejka 17 (2020-11-14 - 2020-11-15)
145 Watra Mrozy 1 : 2 Jabłonianka Jabłonna Lacka
146 Płomień Dębe Wielkie 3 : 0 Jastrząb Żeliszew
147 Czarni Węgrów 4 : 1 Kolektyw Oleśnica
148 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 4 : 0 LKS Ostrówek
149 MKS Małkinia 2 : 0 Victoria Kałuszyn
150 Wilga Miastków Kościelny 3 : 2 Miedzanka Miedzna
151 Zryw Sobolew 2 : 1 Polonez Mordy
152 Fenix Siennica 0 : 3 Naprzód Skórzec
153 Wektra Zbuczyn 2 : 3 Orzeł Unin
Kolejka 18 (2021-03-13 - 2021-03-14)
154 Jabłonianka Jabłonna Lacka 0 : 5 Orzeł Unin
155 Wektra Zbuczyn 0 : 4 Naprzód Skórzec
156 Fenix Siennica 3 : 0 Polonez Mordy
157 Zryw Sobolew 6 : 1 Miedzanka Miedzna
158 Wilga Miastków Kościelny 3 : 1 Victoria Kałuszyn
159 MKS Małkinia 3 : 1 LKS Ostrówek
160 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 5 : 1 Kolektyw Oleśnica
161 Czarni Węgrów 2 : 2 Jastrząb Żeliszew
162 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Watra Mrozy
Kolejka 19 (2021-04-21 - 2021-03-21)
163 Płomień Dębe Wielkie 3 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
164 Watra Mrozy 3 : 1 Czarni Węgrów
165 Jastrząb Żeliszew 2 : 3 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
166 Kolektyw Oleśnica 1 : 0 MKS Małkinia
167 LKS Ostrówek 2 : 5 Wilga Miastków Kościelny
168 Victoria Kałuszyn 1 : 2 Zryw Sobolew
169 Miedzanka Miedzna 0 : 1 Fenix Siennica
170 Polonez Mordy 2 : 3 Wektra Zbuczyn
171 Naprzód Skórzec 4 : 3 Orzeł Unin
Kolejka 20 (2021-05-05 - 2021-03-28)
172 Jabłonianka Jabłonna Lacka 1 : 3 Naprzód Skórzec
173 Orzeł Unin 8 : 0 Polonez Mordy
174 Wektra Zbuczyn 4 : 0 Miedzanka Miedzna
175 Fenix Siennica 4 : 1 Victoria Kałuszyn
176 Zryw Sobolew 1 : 1 LKS Ostrówek
177 Wilga Miastków Kościelny 3 : 1 Kolektyw Oleśnica
178 MKS Małkinia 2 : 0 Jastrząb Żeliszew
179 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 2 : 1 Watra Mrozy
180 Czarni Węgrów 0 : 4 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 21 (2021-04-03 - 2021-04-03)
181 Czarni Węgrów : Jabłonianka Jabłonna Lacka
182 Płomień Dębe Wielkie : Mazovia II Mińsk Mzowiecki
183 Watra Mrozy : MKS Małkinia
184 Jastrząb Żeliszew : Wilga Miastków Kościelny
185 Kolektyw Oleśnica : Zryw Sobolew
186 LKS Ostrówek : Fenix Siennica
187 Victoria Kałuszyn : Wektra Zbuczyn
188 Miedzanka Miedzna : Orzeł Unin
189 Polonez Mordy : Naprzód Skórzec
Kolejka 22 (2021-04-10 - 2021-04-11)
190 Jabłonianka Jabłonna Lacka : Polonez Mordy
191 Naprzód Skórzec : Miedzanka Miedzna
192 Orzeł Unin : Victoria Kałuszyn
193 Wektra Zbuczyn : LKS Ostrówek
194 Fenix Siennica : Kolektyw Oleśnica
195 Zryw Sobolew : Jastrząb Żeliszew
196 Wilga Miastków Kościelny : Watra Mrozy
197 MKS Małkinia : Płomień Dębe Wielkie
198 Mazovia II Mińsk Mzowiecki : Czarni Węgrów
Kolejka 23 (2021-04-17 - 2021-04-18)
199 Mazovia II Mińsk Mzowiecki : Jabłonianka Jabłonna Lacka
200 Czarni Węgrów : MKS Małkinia
201 Płomień Dębe Wielkie : Wilga Miastków Kościelny
202 Watra Mrozy : Zryw Sobolew
203 Jastrząb Żeliszew : Fenix Siennica
204 Kolektyw Oleśnica : Wektra Zbuczyn
205 LKS Ostrówek : Orzeł Unin
206 Victoria Kałuszyn : Naprzód Skórzec
207 Miedzanka Miedzna : Polonez Mordy
Kolejka 24 (2021-04-24 - 2021-04-25)
208 Jabłonianka Jabłonna Lacka 2 : 1 Miedzanka Miedzna
209 Polonez Mordy 4 : 2 Victoria Kałuszyn
210 Naprzód Skórzec 3 : 1 LKS Ostrówek
211 Orzeł Unin 12 : 2 Kolektyw Oleśnica
212 Wektra Zbuczyn 0 : 6 Jastrząb Żeliszew
213 Fenix Siennica 0 : 2 Watra Mrozy
214 Zryw Sobolew 1 : 4 Płomień Dębe Wielkie
215 Wilga Miastków Kościelny 5 : 2 Czarni Węgrów
216 MKS Małkinia 0 : 3 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
Kolejka 25 (2021-05-01 - 2021-05-02)
217 MKS Małkinia 2 : 0 Jabłonianka Jabłonna Lacka
218 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 0 : 1 Wilga Miastków Kościelny
219 Czarni Węgrów 2 : 2 Zryw Sobolew
220 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Fenix Siennica
221 Watra Mrozy 0 : 1 Wektra Zbuczyn
222 Jastrząb Żeliszew 1 : 4 Orzeł Unin
223 Kolektyw Oleśnica 0 : 2 Naprzód Skórzec
224 LKS Ostrówek 3 : 2 Polonez Mordy
225 Victoria Kałuszyn 1 : 0 Miedzanka Miedzna
Kolejka 26 (2021-05-08 - 2021-05-09)
226 Jabłonianka Jabłonna Lacka 5 : 1 Victoria Kałuszyn
227 Miedzanka Miedzna 2 : 4 LKS Ostrówek
228 Polonez Mordy 0 : 0 Kolektyw Oleśnica
229 Naprzód Skórzec 2 : 0 Jastrząb Żeliszew
230 Orzeł Unin 11 : 1 Watra Mrozy
231 Wektra Zbuczyn 1 : 1 Płomień Dębe Wielkie
232 Fenix Siennica 1 : 3 Czarni Węgrów
233 Zryw Sobolew 2 : 0 Mazovia II Mińsk Mzowiecki
234 Wilga Miastków Kościelny 0 : 0 MKS Małkinia
Kolejka 27 (2021-05-12 - 2021-05-12)
235 Wilga Miastków Kościelny 0 : 1 Jabłonianka Jabłonna Lacka
236 MKS Małkinia 4 : 0 Zryw Sobolew
237 Mazovia II Mińsk Mzowiecki 5 : 2 Fenix Siennica
238 Czarni Węgrów 1 : 2 Wektra Zbuczyn
239 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Orzeł Unin
240 Watra Mrozy 1 : 4 Naprzód Skórzec
241 Jastrząb Żeliszew 2 : 2 Polonez Mordy
242 Kolektyw Oleśnica 3 : 0 Miedzanka Miedzna
243 LKS Ostrówek 1 : 2 Victoria Kałuszyn
reklama
reklama
reklama

Sonda

Nocleg w lesie pod namiotem – jesteś za czy przeciw?


Zobacz komentarze (4)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.