reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Sęp Żelechów 26 65 87:28
2 Kosovia Kosów Lacki 26 64 87:33
3 Tajfun Jartypory 25 49 73:39
4 Rywal Ruchna 26 48 55:41
5 ŁDK Łosice 26 46 96:51
6 ULKS Gołąbek 26 43 68:55
7 Promnik Gończyce 25 42 48:40
8 Wicher Sadowne 26 34 44:50
9 Tęcza Stanisławów 26 30 59:64
10 Tęcza Korczew 26 28 56:65
11 Grodzisk Krzymosze 26 24 50:79
12 Jutrzenka Cegłów 26 21 40:83
13 Olimpia Latowicz 26 13 42:88
14 Iskra Kotuń 26 10 33:122
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-08 - 2020-08-22)
1 Promnik Gończyce 4 : 2 Olimpia Latowicz
2 Tajfun Jartypory 0 : 1 Kosovia Kosów Lacki
3 Jutrzenka Cegłów 2 : 5 ŁDK Łosice
4 Grodzisk Krzymosze 0 : 1 Sęp Żelechów
5 Tęcza Stanisławów 10 : 0 Iskra Kotuń
6 Wicher Sadowne 1 : 0 Rywal Ruchna
7 ULKS Gołąbek 1 : 2 Tęcza Korczew
Kolejka 2 (2020-08-15 - 2020-08-16)
8 Olimpia Latowicz 1 : 4 Tęcza Korczew
9 Rywal Ruchna 0 : 1 ULKS Gołąbek
10 Iskra Kotuń 2 : 5 Wicher Sadowne
11 Sęp Żelechów 5 : 3 Tęcza Stanisławów
12 ŁDK Łosice 2 : 3 Grodzisk Krzymosze
13 Kosovia Kosów Lacki 3 : 1 Jutrzenka Cegłów
14 Promnik Gończyce 0 : 3 Tajfun Jartypory
Kolejka 3 (2020-08-22 - 2020-08-23)
15 Tajfun Jartypory 2 : 2 Olimpia Latowicz
16 Jutrzenka Cegłów 0 : 4 Promnik Gończyce
17 Grodzisk Krzymosze 2 : 7 Kosovia Kosów Lacki
18 Tęcza Stanisławów 5 : 4 ŁDK Łosice
19 Wicher Sadowne 2 : 5 Sęp Żelechów
20 ULKS Gołąbek 2 : 3 Iskra Kotuń
21 Tęcza Korczew 2 : 3 Rywal Ruchna
Kolejka 4 (2020-08-29 - 2020-08-30)
22 Olimpia Latowicz 0 : 4 Rywal Ruchna
23 Iskra Kotuń 2 : 4 Tęcza Korczew
24 Sęp Żelechów 6 : 0 ULKS Gołąbek
25 ŁDK Łosice 3 : 0 Wicher Sadowne
26 Promnik Gończyce 4 : 0 Grodzisk Krzymosze
27 Tajfun Jartypory 5 : 1 Jutrzenka Cegłów
28 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Tęcza Stanisławów
Kolejka 5 (2020-09-05 - 2020-09-06)
29 Jutrzenka Cegłów 6 : 2 Olimpia Latowicz
30 Grodzisk Krzymosze 2 : 1 Tajfun Jartypory
31 Tęcza Stanisławów 0 : 3 Promnik Gończyce
32 Wicher Sadowne 1 : 3 Kosovia Kosów Lacki
33 ULKS Gołąbek 3 : 9 ŁDK Łosice
34 Tęcza Korczew 3 : 4 Sęp Żelechów
35 Rywal Ruchna 3 : 2 Iskra Kotuń
Kolejka 6 (2020-09-19 - 2020-09-20)
36 Grodzisk Krzymosze 5 : 5 Olimpia Latowicz
37 Tęcza Stanisławów 10 : 1 Jutrzenka Cegłów
38 Wicher Sadowne 0 : 2 Tajfun Jartypory
39 ULKS Gołąbek 1 : 1 Promnik Gończyce
40 Tęcza Korczew 0 : 2 Kosovia Kosów Lacki
41 Rywal Ruchna 3 : 2 ŁDK Łosice
42 Iskra Kotuń 0 : 3 Sęp Żelechów
Kolejka 7 (2020-09-13 - 2020-09-13)
43 Olimpia Latowicz 2 : 2 Iskra Kotuń
44 Sęp Żelechów 0 : 0 Rywal Ruchna
45 ŁDK Łosice 3 : 0 Tęcza Korczew
46 Kosovia Kosów Lacki 2 : 0 ULKS Gołąbek
47 Promnik Gończyce 0 : 1 Wicher Sadowne
48 Tajfun Jartypory 0 : 1 Tęcza Stanisławów
49 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 8 (2020-09-26 - 2020-09-27)
50 Olimpia Latowicz 1 : 5 Sęp Żelechów
51 ŁDK Łosice 8 : 0 Iskra Kotuń
52 Kosovia Kosów Lacki 2 : 2 Rywal Ruchna
53 Promnik Gończyce 4 : 3 Tęcza Korczew
54 Tajfun Jartypory 4 : 2 ULKS Gołąbek
55 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Wicher Sadowne
56 Grodzisk Krzymosze 3 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 9 (2020-10-03 - 2020-10-04)
57 Tęcza Stanisławów 2 : 2 Olimpia Latowicz
58 Wicher Sadowne 1 : 1 Grodzisk Krzymosze
59 ULKS Gołąbek 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
60 Tęcza Korczew 2 : 2 Tajfun Jartypory
61 Rywal Ruchna 4 : 2 Promnik Gończyce
62 Iskra Kotuń 5 : 8 Kosovia Kosów Lacki
63 Sęp Żelechów 2 : 1 ŁDK Łosice
Kolejka 10 (2020-10-10 - 2020-10-11)
64 Olimpia Latowicz 2 : 4 ŁDK Łosice
65 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Sęp Żelechów
66 Promnik Gończyce 3 : 0 Iskra Kotuń
67 Tajfun Jartypory 3 : 0 Rywal Ruchna
68 Jutrzenka Cegłów 1 : 1 Tęcza Korczew
69 Grodzisk Krzymosze 4 : 0 ULKS Gołąbek
70 Tęcza Stanisławów 1 : 0 Wicher Sadowne
Kolejka 11 (2020-10-17 - 2020-10-18)
71 Wicher Sadowne 2 : 2 Olimpia Latowicz
72 ULKS Gołąbek 5 : 0 Tęcza Stanisławów
73 Tęcza Korczew 4 : 3 Grodzisk Krzymosze
74 Rywal Ruchna 2 : 1 Jutrzenka Cegłów
75 Iskra Kotuń 2 : 4 Tajfun Jartypory
76 Sęp Żelechów 2 : 0 Promnik Gończyce
77 ŁDK Łosice 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
Kolejka 12 (2020-10-24 - 2020-10-25)
78 Olimpia Latowicz 2 : 4 Kosovia Kosów Lacki
79 Promnik Gończyce 1 : 2 ŁDK Łosice
80 Tajfun Jartypory 4 : 1 Sęp Żelechów
81 Jutrzenka Cegłów 2 : 0 Iskra Kotuń
82 Grodzisk Krzymosze 0 : 2 Rywal Ruchna
83 Wicher Sadowne 2 : 1 ULKS Gołąbek
84 Tęcza Korczew 4 : 2 Tęcza Stanisławów
Kolejka 13 (2020-10-31 - 2020-10-31)
85 ULKS Gołąbek 2 : 2 Olimpia Latowicz
86 Tęcza Korczew 2 : 3 Wicher Sadowne
87 Rywal Ruchna 2 : 0 Tęcza Stanisławów
88 Iskra Kotuń 0 : 10 Grodzisk Krzymosze
89 Sęp Żelechów 4 : 1 Jutrzenka Cegłów
90 ŁDK Łosice 4 : 3 Tajfun Jartypory
91 Kosovia Kosów Lacki 2 : 1 Promnik Gończyce
Kolejka 14 (2021-04-21 - 2021-05-19)
92 Olimpia Latowicz 2 : 5 Promnik Gończyce
93 Kosovia Kosów Lacki 5 : 0 Tajfun Jartypory
94 ŁDK Łosice 5 : 2 Jutrzenka Cegłów
95 Sęp Żelechów 6 : 0 Grodzisk Krzymosze
96 Iskra Kotuń 3 : 2 Tęcza Stanisławów
97 Rywal Ruchna 1 : 1 Wicher Sadowne
98 Tęcza Korczew 1 : 4 ULKS Gołąbek
Kolejka 15 (2021-05-05 - 2021-06-16)
99 Tęcza Korczew 3 : 2 Olimpia Latowicz
100 ULKS Gołąbek 6 : 0 Rywal Ruchna
101 Wicher Sadowne 6 : 1 Iskra Kotuń
102 Tęcza Stanisławów 0 : 6 Sęp Żelechów
103 Grodzisk Krzymosze 0 : 9 ŁDK Łosice
104 Jutrzenka Cegłów 0 : 5 Kosovia Kosów Lacki
105 Tajfun Jartypory : Promnik Gończyce
Kolejka 16 (2021-06-02 - 2021-06-02)
106 Olimpia Latowicz 2 : 5 Tajfun Jartypory
107 Promnik Gończyce 1 : 0 Jutrzenka Cegłów
108 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Grodzisk Krzymosze
109 ŁDK Łosice 2 : 1 Tęcza Stanisławów
110 Sęp Żelechów 3 : 0 Wicher Sadowne
111 Iskra Kotuń 0 : 3 ULKS Gołąbek
112 Rywal Ruchna 3 : 2 Tęcza Korczew
Kolejka 17 (2021-06-27 - 2021-06-27)
113 Rywal Ruchna 3 : 0 Olimpia Latowicz
114 Tęcza Korczew 6 : 1 Iskra Kotuń
115 ULKS Gołąbek 3 : 1 Sęp Żelechów
116 Wicher Sadowne 2 : 1 ŁDK Łosice
117 Tęcza Stanisławów 1 : 4 Kosovia Kosów Lacki
118 Grodzisk Krzymosze 1 : 3 Promnik Gończyce
119 Jutrzenka Cegłów 2 : 2 Tajfun Jartypory
Kolejka 18 (2021-04-24 - 2021-04-25)
120 Olimpia Latowicz 0 : 1 Jutrzenka Cegłów
121 Tajfun Jartypory 5 : 1 Grodzisk Krzymosze
122 Promnik Gończyce 1 : 2 Tęcza Stanisławów
123 Kosovia Kosów Lacki 5 : 1 Wicher Sadowne
124 ŁDK Łosice 1 : 4 ULKS Gołąbek
125 Sęp Żelechów 2 : 1 Tęcza Korczew
126 Iskra Kotuń 0 : 3 Rywal Ruchna
Kolejka 19 (2021-05-01 - 2021-05-02)
127 Iskra Kotuń 0 : 1 Olimpia Latowicz
128 Rywal Ruchna 0 : 2 Sęp Żelechów
129 Tęcza Korczew 3 : 2 ŁDK Łosice
130 ULKS Gołąbek 4 : 3 Kosovia Kosów Lacki
131 Wicher Sadowne 2 : 3 Promnik Gończyce
132 Tęcza Stanisławów 1 : 4 Tajfun Jartypory
133 Grodzisk Krzymosze 3 : 3 Jutrzenka Cegłów
Kolejka 20 (2021-05-08 - 2021-05-09)
134 Olimpia Latowicz 4 : 1 Grodzisk Krzymosze
135 Jutrzenka Cegłów 0 : 0 Tęcza Stanisławów
136 Tajfun Jartypory 3 : 0 Wicher Sadowne
137 Promnik Gończyce 2 : 1 ULKS Gołąbek
138 Kosovia Kosów Lacki 1 : 0 Tęcza Korczew
139 ŁDK Łosice 0 : 2 Rywal Ruchna
140 Sęp Żelechów 8 : 0 Iskra Kotuń
Kolejka 21 (2021-05-15 - 2021-05-16)
141 Sęp Żelechów 5 : 0 Olimpia Latowicz
142 Iskra Kotuń 2 : 6 ŁDK Łosice
143 Rywal Ruchna 2 : 5 Kosovia Kosów Lacki
144 Tęcza Korczew 1 : 1 Promnik Gończyce
145 ULKS Gołąbek 2 : 2 Tajfun Jartypory
146 Wicher Sadowne 2 : 0 Jutrzenka Cegłów
147 Tęcza Stanisławów 3 : 3 Grodzisk Krzymosze
Kolejka 22 (2021-05-22 - 2021-05-23)
148 Olimpia Latowicz 1 : 3 Tęcza Stanisławów
149 Grodzisk Krzymosze 1 : 0 Wicher Sadowne
150 Jutrzenka Cegłów 0 : 4 ULKS Gołąbek
151 Tajfun Jartypory 3 : 0 Tęcza Korczew
152 Promnik Gończyce 2 : 1 Rywal Ruchna
153 Kosovia Kosów Lacki 8 : 0 Iskra Kotuń
154 ŁDK Łosice 3 : 4 Sęp Żelechów
Kolejka 23 (2021-05-29 - 2021-05-30)
155 ŁDK Łosice 4 : 0 Olimpia Latowicz
156 Sęp Żelechów 2 : 2 Kosovia Kosów Lacki
157 Iskra Kotuń 0 : 2 Promnik Gończyce
158 Rywal Ruchna 1 : 4 Tajfun Jartypory
159 Tęcza Korczew 5 : 6 Jutrzenka Cegłów
160 ULKS Gołąbek 3 : 1 Grodzisk Krzymosze
161 Wicher Sadowne 2 : 5 Tęcza Stanisławów
Kolejka 24 (2021-06-05 - 2021-06-06)
162 Olimpia Latowicz 0 : 4 Wicher Sadowne
163 Tęcza Stanisławów 1 : 3 ULKS Gołąbek
164 Grodzisk Krzymosze 3 : 3 Tęcza Korczew
165 Jutrzenka Cegłów 0 : 8 Rywal Ruchna
166 Tajfun Jartypory 8 : 2 Iskra Kotuń
167 Promnik Gończyce 0 : 2 Sęp Żelechów
168 Kosovia Kosów Lacki 1 : 5 ŁDK Łosice
Kolejka 25 (2021-06-12 - 2021-06-13)
169 Tęcza Stanisławów 3 : 0 Tęcza Korczew
170 Kosovia Kosów Lacki 3 : 0 Olimpia Latowicz
171 ŁDK Łosice 7 : 0 Promnik Gończyce
172 Sęp Żelechów 3 : 0 Tajfun Jartypory
173 Iskra Kotuń 2 : 5 Jutrzenka Cegłów
174 Rywal Ruchna 3 : 2 Grodzisk Krzymosze
175 ULKS Gołąbek 4 : 2 Wicher Sadowne
Kolejka 26 (2021-06-19 - 2021-06-20)
176 Olimpia Latowicz 5 : 5 ULKS Gołąbek
177 Wicher Sadowne 3 : 0 Tęcza Korczew
178 Tęcza Stanisławów 1 : 3 Rywal Ruchna
179 Grodzisk Krzymosze 0 : 4 Iskra Kotuń
180 Jutrzenka Cegłów 2 : 4 Sęp Żelechów
181 Tajfun Jartypory 4 : 2 ŁDK Łosice
182 Promnik Gończyce 1 : 1 Kosovia Kosów Lacki
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy w Polsce ważniejsza powinna być Konstytucja RP, czy prawo Unii Europejskiej?


Zobacz komentarze (8)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.