reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Młodzieżówka Radzyń Podl. 20 46 63:23
2 Olimpia Okrzeja 20 46 68:37
3 Polesie Serokomla 20 39 68:32
4 Orlęta Gołaszyn 20 38 57:50
5 ULKS Dębowica 20 30 77:48
6 Absolwent Domaszewnica 20 29 53:40
7 Dwernicki Stoczek Łukowski 20 29 41:47
8 Start Gózd 20 28 37:40
9 Orkan Wojcieszków 20 22 40:47
10 Wenus Oszczepalin 20 13 46:89
11 Wóldom Wólka Domaszewska 20 1 14:111
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-16 - 2020-08-23)
1 Start Gózd 3 : 1 Absolwent Domaszewnica
2 Polesie Serokomla 5 : 4 ULKS Dębowica
3 Orlęta Gołaszyn 6 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
4 Wenus Oszczepalin 8 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
5 Olimpia Okrzeja 1 : 5 Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 2 (2020-08-23 - 2020-08-23)
6 Wóldom Wólka Domaszewska 1 : 7 Olimpia Okrzeja
7 Dwernicki Stoczek Łukowski 0 : 0 Wenus Oszczepalin
8 ULKS Dębowica 5 : 3 Orlęta Gołaszyn
9 Orkan Wojcieszków 3 : 4 Start Gózd
10 Polesie Serokomla 2 : 2 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 3 (2020-08-29 - 2020-08-30)
11 Polesie Serokomla 1 : 2 Orkan Wojcieszków
12 Orlęta Gołaszyn 3 : 1 Absolwent Domaszewnica
13 Wenus Oszczepalin 1 : 5 ULKS Dębowica
14 Olimpia Okrzeja 5 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
15 Młodzieżówka Radzyń Podl. 11 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 4 (2020-09-06 - 2020-09-06)
16 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 3 Młodzieżówka Radzyń Podl.
17 ULKS Dębowica 0 : 2 Olimpia Okrzeja
18 Absolwent Domaszewnica 4 : 1 Wenus Oszczepalin
19 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Orlęta Gołaszyn
20 Start Gózd 1 : 2 Polesie Serokomla
Kolejka 5 (2020-09-13 - 2020-09-13)
21 Orlęta Gołaszyn 1 : 0 Start Gózd
22 Wenus Oszczepalin 1 : 3 Orkan Wojcieszków
23 Olimpia Okrzeja 2 : 1 Absolwent Domaszewnica
24 Młodzieżówka Radzyń Podl. 3 : 0 ULKS Dębowica
25 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 6 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 6 (2020-09-19 - 2020-09-20)
26 ULKS Dębowica 12 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
27 Absolwent Domaszewnica 3 : 3 Młodzieżówka Radzyń Podl.
28 Orkan Wojcieszków 1 : 2 Olimpia Okrzeja
29 Start Gózd 1 : 3 Wenus Oszczepalin
30 Polesie Serokomla 1 : 1 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 7 (2020-09-27 - 2020-09-27)
31 Wenus Oszczepalin 1 : 5 Polesie Serokomla
32 Olimpia Okrzeja 7 : 1 Start Gózd
33 Młodzieżówka Radzyń Podl. 4 : 3 Orkan Wojcieszków
34 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 2 Absolwent Domaszewnica
35 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 7 ULKS Dębowica
Kolejka 8 (2020-10-03 - 2020-10-04)
36 Absolwent Domaszewnica 2 : 0 Dwernicki Stoczek Łukowski
37 Orkan Wojcieszków 3 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
38 Start Gózd 0 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
39 Polesie Serokomla 5 : 1 Olimpia Okrzeja
40 Orlęta Gołaszyn 5 : 4 Wenus Oszczepalin
Kolejka 9 (2020-10-11 - 2020-10-11)
41 Olimpia Okrzeja 3 : 4 Orlęta Gołaszyn
42 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 3 Polesie Serokomla
43 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 3 Start Gózd
44 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 Orkan Wojcieszków
45 ULKS Dębowica 4 : 1 Absolwent Domaszewnica
Kolejka 10 (2020-10-18 - 2020-10-18)
46 Orkan Wojcieszków 0 : 2 ULKS Dębowica
47 Start Gózd 2 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
48 Polesie Serokomla 12 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
49 Orlęta Gołaszyn 4 : 2 Młodzieżówka Radzyń Podl.
50 Wenus Oszczepalin 4 : 4 Olimpia Okrzeja
Kolejka 11 (2020-10-25 - 2020-10-25)
51 Młodzieżówka Radzyń Podl. 5 : 1 Wenus Oszczepalin
52 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 4 Orlęta Gołaszyn
53 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 1 Polesie Serokomla
54 ULKS Dębowica 0 : 1 Start Gózd
55 Absolwent Domaszewnica 2 : 0 Orkan Wojcieszków
Kolejka 12 (2021-04-11 - 2021-04-11)
56 Absolwent Domaszewnica 4 : 1 Start Gózd
57 ULKS Dębowica 2 : 3 Polesie Serokomla
58 Dwernicki Stoczek Łukowski 2 : 5 Orlęta Gołaszyn
59 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 2 Wenus Oszczepalin
60 Młodzieżówka Radzyń Podl. 0 : 1 Olimpia Okrzeja
Kolejka 13 (2021-06-13 - 2021-04-18)
61 Absolwent Domaszewnica 0 : 3 Polesie Serokomla
62 Olimpia Okrzeja 3 : 2 Wóldom Wólka Domaszewska
63 Wenus Oszczepalin 4 : 4 Dwernicki Stoczek Łukowski
64 Orlęta Gołaszyn 1 : 5 ULKS Dębowica
65 Start Gózd 1 : 2 Orkan Wojcieszków
Kolejka 14 (2021-04-24 - 2021-04-25)
66 Orkan Wojcieszków 3 : 2 Polesie Serokomla
67 Absolwent Domaszewnica 1 : 2 Orlęta Gołaszyn
68 ULKS Dębowica 12 : 2 Wenus Oszczepalin
69 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 : 0 Olimpia Okrzeja
70 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 4 Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 15 (2021-05-01 - 2021-05-02)
71 Młodzieżówka Radzyń Podl. 3 : 2 Dwernicki Stoczek Łukowski
72 Olimpia Okrzeja 5 : 2 ULKS Dębowica
73 Wenus Oszczepalin 2 : 6 Absolwent Domaszewnica
74 Orlęta Gołaszyn 3 : 3 Orkan Wojcieszków
75 Polesie Serokomla 1 : 1 Start Gózd
Kolejka 16 (2021-05-08 - 2021-05-09)
76 Start Gózd 2 : 1 Orlęta Gołaszyn
77 Orkan Wojcieszków 2 : 1 Wenus Oszczepalin
78 Absolwent Domaszewnica 1 : 2 Olimpia Okrzeja
79 ULKS Dębowica 1 : 3 Młodzieżówka Radzyń Podl.
80 Dwernicki Stoczek Łukowski 3 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
Kolejka 17 (2021-05-16 - 2021-05-16)
81 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 4 ULKS Dębowica
82 Młodzieżówka Radzyń Podl. 2 : 0 Absolwent Domaszewnica
83 Olimpia Okrzeja 4 : 1 Orkan Wojcieszków
84 Wenus Oszczepalin 1 : 4 Start Gózd
85 Orlęta Gołaszyn 4 : 3 Polesie Serokomla
Kolejka 18 (2021-05-23 - 2021-05-23)
86 Młodzieżówka Radzyń Podl. 2 : 1 Orkan Wojcieszków
87 Polesie Serokomla 9 : 2 Wenus Oszczepalin
88 Start Gózd 1 : 3 Olimpia Okrzeja
89 Absolwent Domaszewnica 12 : 1 Wóldom Wólka Domaszewska
90 ULKS Dębowica 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
Kolejka 19 (2021-05-30 - 2021-05-30)
91 Dwernicki Stoczek Łukowski 1 : 0 Absolwent Domaszewnica
92 Wóldom Wólka Domaszewska 2 : 5 Orkan Wojcieszków
93 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 0 Start Gózd
94 Olimpia Okrzeja 3 : 2 Polesie Serokomla
95 Wenus Oszczepalin 6 : 4 Orlęta Gołaszyn
Kolejka 20 (2021-06-05 - 2021-06-06)
96 Orlęta Gołaszyn 0 : 2 Olimpia Okrzeja
97 Polesie Serokomla 1 : 0 Młodzieżówka Radzyń Podl.
98 Start Gózd 6 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
99 Orkan Wojcieszków 1 : 3 Dwernicki Stoczek Łukowski
100 Absolwent Domaszewnica 6 : 5 ULKS Dębowica
Kolejka 21 (2021-06-19 - 2021-06-20)
101 ULKS Dębowica 4 : 3 Orkan Wojcieszków
102 Dwernicki Stoczek Łukowski 4 : 1 Start Gózd
103 Wóldom Wólka Domaszewska 0 : 2 Polesie Serokomla
104 Młodzieżówka Radzyń Podl. 7 : 1 Orlęta Gołaszyn
105 Olimpia Okrzeja 11 : 2 Wenus Oszczepalin
Kolejka 22 (2021-06-26 - 2021-06-27)
106 Wenus Oszczepalin 0 : 3 Młodzieżówka Radzyń Podl.
107 Orlęta Gołaszyn 2 : 0 Wóldom Wólka Domaszewska
108 Polesie Serokomla 5 : 1 Dwernicki Stoczek Łukowski
109 Start Gózd 4 : 2 ULKS Dębowica
110 Orkan Wojcieszków 3 : 4 Absolwent Domaszewnica
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy immunitet sędziowski powinien zostać zniesiony?


Zobacz komentarze (10)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.