reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Płomień II Dębe Wielkie 18 44 67:24
2 LUKS Rzakta 18 34 53:51
3 GKS Dobre 18 34 34:35
4 Verifis Wyrozęby 18 33 65:41
5 Świt Barcząca 18 29 35:32
6 Amazonka Wiśniew 18 24 34:30
7 Tygrys II Huta Mińska 18 24 52:59
8 Błękitni Stoczek 18 16 37:53
9 Niwa Tęczki 18 13 35:66
10 Podlasie II Sokołów Podlaski 18 11 41:62
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2020-08-23 - 2020-08-23)
1 Amazonka Wiśniew 0 : 1 Świt Barcząca
2 Podlasie II Sokołów Podlaski 2 : 0 Błękitni Stoczek
3 GKS Dobre 1 : 6 Płomień II Dębe Wielkie
4 Tygrys II Huta Mińska 3 : 4 Niwa Tęczki
5 LUKS Rzakta 5 : 4 Verifis Wyrozęby
Kolejka 2 (2020-08-29 - 2020-08-30)
6 Świt Barcząca 3 : 0 Verifis Wyrozęby
7 Niwa Tęczki 5 : 3 LUKS Rzakta
8 Płomień II Dębe Wielkie 4 : 3 Tygrys II Huta Mińska
9 Błękitni Stoczek 2 : 4 GKS Dobre
10 Amazonka Wiśniew 2 : 1 Podlasie II Sokołów Podlaski
Kolejka 3 (2020-09-05 - 2020-09-06)
11 Podlasie II Sokołów Podlaski 3 : 3 Świt Barcząca
12 GKS Dobre 2 : 1 Amazonka Wiśniew
13 Tygrys II Huta Mińska 6 : 4 Błękitni Stoczek
14 LUKS Rzakta 4 : 2 Płomień II Dębe Wielkie
15 Verifis Wyrozęby 9 : 4 Niwa Tęczki
Kolejka 4 (2020-09-13 - 2020-09-13)
16 Świt Barcząca 2 : 0 Niwa Tęczki
17 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 1 Verifis Wyrozęby
18 Błękitni Stoczek 3 : 3 LUKS Rzakta
19 Amazonka Wiśniew 2 : 2 Tygrys II Huta Mińska
20 Podlasie II Sokołów Podlaski 1 : 2 GKS Dobre
Kolejka 5 (2020-09-19 - 2020-09-20)
21 GKS Dobre 1 : 2 Świt Barcząca
22 Tygrys II Huta Mińska 4 : 3 Podlasie II Sokołów Podlaski
23 LUKS Rzakta 3 : 2 Amazonka Wiśniew
24 Verifis Wyrozęby 5 : 3 Błękitni Stoczek
25 Niwa Tęczki 0 : 4 Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 6 (2020-09-26 - 2020-09-26)
26 Świt Barcząca 2 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
27 Błękitni Stoczek 4 : 2 Niwa Tęczki
28 Amazonka Wiśniew 6 : 1 Verifis Wyrozęby
29 Podlasie II Sokołów Podlaski 1 : 5 LUKS Rzakta
30 GKS Dobre 3 : 0 Tygrys II Huta Mińska
Kolejka 7 (2020-10-03 - 2020-10-04)
31 Tygrys II Huta Mińska 1 : 0 Świt Barcząca
32 LUKS Rzakta 1 : 0 GKS Dobre
33 Verifis Wyrozęby 6 : 2 Podlasie II Sokołów Podlaski
34 Niwa Tęczki 0 : 2 Amazonka Wiśniew
35 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 0 Błękitni Stoczek
Kolejka 8 (2020-10-10 - 2020-10-11)
36 Świt Barcząca 2 : 1 Błękitni Stoczek
37 Amazonka Wiśniew 1 : 1 Płomień II Dębe Wielkie
38 Podlasie II Sokołów Podlaski 3 : 3 Niwa Tęczki
39 GKS Dobre 3 : 2 Verifis Wyrozęby
40 Tygrys II Huta Mińska 5 : 1 LUKS Rzakta
Kolejka 9 (2020-10-17 - 2020-10-18)
41 LUKS Rzakta 1 : 3 Świt Barcząca
42 Verifis Wyrozęby 7 : 2 Tygrys II Huta Mińska
43 Niwa Tęczki 1 : 2 GKS Dobre
44 Płomień II Dębe Wielkie 3 : 1 Podlasie II Sokołów Podlaski
45 Błękitni Stoczek 2 : 3 Amazonka Wiśniew
Kolejka 10 (2021-06-12 - 2021-06-13)
46 Świt Barcząca 1 : 2 Amazonka Wiśniew
47 Błękitni Stoczek 6 : 4 Podlasie II Sokołów Podlaski
48 Płomień II Dębe Wielkie 6 : 0 GKS Dobre
49 Niwa Tęczki 3 : 6 Tygrys II Huta Mińska
50 Verifis Wyrozęby 8 : 1 LUKS Rzakta
Kolejka 11 (2021-06-19 - 2021-04-11)
51 Verifis Wyrozęby 3 : 0 Świt Barcząca
52 LUKS Rzakta 3 : 0 Niwa Tęczki
53 Tygrys II Huta Mińska 4 : 4 Płomień II Dębe Wielkie
54 GKS Dobre 3 : 0 Błękitni Stoczek
55 Podlasie II Sokołów Podlaski 4 : 2 Amazonka Wiśniew
Kolejka 12 (2021-06-27 - 2021-06-27)
56 Świt Barcząca 3 : 0 Podlasie II Sokołów Podlaski
57 Amazonka Wiśniew 0 : 1 GKS Dobre
58 Błękitni Stoczek 3 : 0 Tygrys II Huta Mińska
59 Płomień II Dębe Wielkie 8 : 1 LUKS Rzakta
60 Niwa Tęczki 1 : 3 Verifis Wyrozęby
Kolejka 13 (2021-04-24 - 2021-04-25)
61 Niwa Tęczki 1 : 6 Świt Barcząca
62 Verifis Wyrozęby 0 : 4 Płomień II Dębe Wielkie
63 LUKS Rzakta 4 : 1 Błękitni Stoczek
64 Tygrys II Huta Mińska 2 : 2 Amazonka Wiśniew
65 GKS Dobre 3 : 2 Podlasie II Sokołów Podlaski
Kolejka 14 (2021-05-08 - 2021-05-09)
66 Świt Barcząca 1 : 1 GKS Dobre
67 Podlasie II Sokołów Podlaski 9 : 6 Tygrys II Huta Mińska
68 Amazonka Wiśniew 4 : 0 LUKS Rzakta
69 Błękitni Stoczek 0 : 4 Verifis Wyrozęby
70 Płomień II Dębe Wielkie 6 : 1 Niwa Tęczki
Kolejka 15 (2021-05-15 - 2021-05-16)
71 Płomień II Dębe Wielkie 2 : 0 Świt Barcząca
72 Niwa Tęczki 3 : 0 Błękitni Stoczek
73 Verifis Wyrozęby 2 : 0 Amazonka Wiśniew
74 LUKS Rzakta 3 : 0 Podlasie II Sokołów Podlaski
75 Tygrys II Huta Mińska 0 : 3 GKS Dobre
Kolejka 16 (2021-05-22 - 2021-05-23)
76 Świt Barcząca 2 : 3 Tygrys II Huta Mińska
77 GKS Dobre 1 : 5 LUKS Rzakta
78 Podlasie II Sokołów Podlaski 0 : 3 Verifis Wyrozęby
79 Amazonka Wiśniew 3 : 2 Niwa Tęczki
80 Błękitni Stoczek 2 : 4 Płomień II Dębe Wielkie
Kolejka 17 (2021-05-29 - 2021-05-30)
81 Błękitni Stoczek 5 : 2 Świt Barcząca
82 Płomień II Dębe Wielkie 4 : 2 Amazonka Wiśniew
83 Niwa Tęczki 5 : 4 Podlasie II Sokołów Podlaski
84 Verifis Wyrozęby 5 : 1 GKS Dobre
85 LUKS Rzakta 3 : 2 Tygrys II Huta Mińska
Kolejka 18 (2021-06-05 - 2021-06-06)
86 Świt Barcząca 2 : 7 LUKS Rzakta
87 Tygrys II Huta Mińska 3 : 2 Verifis Wyrozęby
88 GKS Dobre 3 : 0 Niwa Tęczki
89 Podlasie II Sokołów Podlaski 1 : 3 Płomień II Dębe Wielkie
90 Amazonka Wiśniew 0 : 1 Błękitni Stoczek
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy immunitet sędziowski powinien zostać zniesiony?


Zobacz komentarze (10)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.