reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
IV MAZOWIECKA IV LUBELSKA
II LIGA SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B IV LUBELSKA - SPADKOWA
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Górnik II Łęczna 12 55 22:9
2 Sparta Rejowiec Fabryczny 12 55 18:5
3 Opolanin Opole Lubelskie 12 54 45:18
4 Gryf Gmina Zamość 13 48 15:15
5 Orlęta Łuków 12 47 28:12
6 Kłos Gmina Chełm 12 43 15:9
7 Start Krasnystaw 12 43 24:4
8 Grom Różaniec 12 40 22:29
9 Bizon Jeleniec 12 26 18:32
10 Łada Biłgoraj 12 24 16:22
11 Unia Białopole 11 6 7:34
12 Unia Hrubieszów 12 24 0:48
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-04-17 - 2021-04-25)
1 Górnik II Łęczna 0 : 2 Łada Biłgoraj
2 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 1 Kłos Gmina Chełm
3 Opolanin Opole Lubelskie 6 : 2 Unia Białopole
4 Gryf Gmina Zamość 0 : 1 Start Krasnystaw
5 Grom Różaniec 2 : 5 Orlęta Łuków
6 Unia Hrubieszów 0 : 7 Bizon Jeleniec
Kolejka 2 (2021-04-24 - 2021-04-25)
7 Bizon Jeleniec 1 : 1 Gryf Gmina Zamość
8 Start Krasnystaw 0 : 0 Grom Różaniec
9 Orlęta Łuków 5 : 0 Unia Hrubieszów
10 Unia Białopole 0 : 1 Górnik II Łęczna
11 Łada Biłgoraj 0 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
12 Kłos Gmina Chełm 2 : 0 Opolanin Opole Lubelskie
Kolejka 3 (2021-04-28 - 2021-04-28)
13 Grom Różaniec 1 : 1 Górnik II Łęczna
14 Gryf Gmina Zamość 1 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
15 Unia Hrubieszów 0 : 9 Opolanin Opole Lubelskie
16 Kłos Gmina Chełm 1 : 0 Bizon Jeleniec
17 Unia Białopole 1 : 1 Orlęta Łuków
18 Łada Biłgoraj 0 : 1 Start Krasnystaw
Kolejka 4 (2021-05-03 - 2021-05-03)
19 Górnik II Łęczna 2 : 1 Gryf Gmina Zamość
20 Bizon Jeleniec 0 : 1 Grom Różaniec
21 Opolanin Opole Lubelskie 7 : 1 Łada Biłgoraj
22 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 0 Unia Białopole
23 Orlęta Łuków 0 : 0 Kłos Gmina Chełm
24 Start Krasnystaw 3 : 0 Unia Hrubieszów
Kolejka 5 (2021-05-08 - 2021-05-09)
25 Kłos Gmina Chełm 2 : 1 Górnik II Łęczna
26 Gryf Gmina Zamość 2 : 1 Orlęta Łuków
27 Grom Różaniec 3 : 4 Opolanin Opole Lubelskie
28 Unia Hrubieszów 0 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
29 Unia Białopole 0 : 6 Start Krasnystaw
30 Łada Biłgoraj 2 : 0 Bizon Jeleniec
Kolejka 6 (2021-05-15 - 2021-05-16)
31 Górnik II Łęczna 3 : 0 Unia Hrubieszów
32 Opolanin Opole Lubelskie 2 : 0 Gryf Gmina Zamość
33 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 0 Grom Różaniec
34 Orlęta Łuków 3 : 0 Łada Biłgoraj
35 Kłos Gmina Chełm 2 : 2 Start Krasnystaw
36 Bizon Jeleniec 4 : 1 Unia Białopole
Kolejka 7 (2021-05-22 - 2021-05-22)
37 Łada Biłgoraj 1 : 0 Górnik II Łęczna
38 Kłos Gmina Chełm 0 : 2 Sparta Rejowiec Fabryczny
39 Unia Białopole 2 : 2 Opolanin Opole Lubelskie
40 Start Krasnystaw 1 : 1 Gryf Gmina Zamość
41 Orlęta Łuków 3 : 2 Grom Różaniec
42 Bizon Jeleniec 3 : 0 Unia Hrubieszów
Kolejka 8 (2021-05-29 - 2021-05-30)
43 Gryf Gmina Zamość 6 : 0 Bizon Jeleniec
44 Grom Różaniec 0 : 2 Start Krasnystaw
45 Unia Hrubieszów 0 : 3 Orlęta Łuków
46 Górnik II Łęczna 6 : 0 Unia Białopole
47 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 3 Łada Biłgoraj
48 Opolanin Opole Lubelskie 2 : 1 Kłos Gmina Chełm
Kolejka 9 (2021-06-05 - 2021-06-06)
49 Gryf Gmina Zamość 0 : 2 Górnik II Łęczna
50 Grom Różaniec 9 : 0 Bizon Jeleniec
51 Łada Biłgoraj 1 : 1 Opolanin Opole Lubelskie
52 Unia Białopole 0 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
53 Kłos Gmina Chełm 0 : 0 Orlęta Łuków
54 Unia Hrubieszów 0 : 3 Start Krasnystaw
Kolejka 10 (2021-06-02 - 2021-06-02)
55 Górnik II Łęczna 1 : 1 Grom Różaniec
56 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 0 Gryf Gmina Zamość
57 Opolanin Opole Lubelskie 3 : 0 Unia Hrubieszów
58 Bizon Jeleniec 0 : 4 Kłos Gmina Chełm
59 Orlęta Łuków 5 : 1 Unia Białopole
60 Start Krasnystaw 3 : 0 Łada Biłgoraj
Kolejka 12 (2021-06-19 - 2021-06-13)
61 Górnik II Łęczna 2 : 1 Kłos Gmina Chełm
62 Orlęta Łuków 0 : 0 Gryf Gmina Zamość
63 Opolanin Opole Lubelskie 8 : 3 Grom Różaniec
64 Sparta Rejowiec Fabryczny 3 : 0 Unia Hrubieszów
65 Start Krasnystaw 2 : 0 Unia Białopole
66 Bizon Jeleniec 2 : 2 Łada Biłgoraj
Kolejka 13 (2021-06-19 - 2021-06-20)
67 Unia Hrubieszów 0 : 3 Górnik II Łęczna
68 Gryf Gmina Zamość 3 : 1 Opolanin Opole Lubelskie
69 Gryf Gmina Zamość 0 : 3 Sparta Rejowiec Fabryczny
70 Łada Biłgoraj 4 : 2 Orlęta Łuków
71 Start Krasnystaw 0 : 1 Kłos Gmina Chełm
72 Łada Biłgoraj 5 : 1 Bizon Jeleniec
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy w Polsce ważniejsza powinna być Konstytucja RP, czy prawo Unii Europejskiej?


Zobacz komentarze (2)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.