reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Stal Rzeszów 18 45 39:12
2 Chojniczanka Chojnice 19 35 41:19
3 Ruch Chorzów 18 35 27:17
4 Lech II Poznań 19 32 20:17
5 Radunia Stężyca 19 29 33:28
6 Olimpia Elbląg 19 29 19:19
7 Wigry Suwałki 19 28 22:19
8 Motor Lublin 19 27 30:19
9 Garbarnia Kraków 18 27 26:22
10 Wisła Puławy 19 26 34:30
11 Śląsk II Wrocław 19 26 31:31
12 KKS 1925 Kalisz 19 24 20:23
13 Znicz Pruszków 19 23 22:27
14 Pogoń Siedlce 18 23 25:33
15 Pogoń Grodzisk Maz. 19 18 19:29
16 GKS Bełchatów 19 15 15:31
17 Hutnik Kraków 19 12 14:33
18 Sokół Ostróda 19 9 10:38
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-07-31 - 2021-08-01)
1 KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Olimpia Elbląg
2 Wigry Suwałki 0 : 4 Chojniczanka Chojnice
3 Sokół Ostróda 0 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
4 Stal Rzeszów 5 : 1 Garbarnia Kraków
5 Radunia Stężyca 1 : 0 Lech II Poznań
6 Wisła Puławy 2 : 1 GKS Bełchatów
7 Znicz Pruszków 1 : 4 Motor Lublin
8 Ruch Chorzów 1 : 1 Pogoń Siedlce
9 Śląsk II Wrocław 1 : 1 Hutnik Kraków
Kolejka 2 (2021-08-07 - 2021-08-08)
10 Olimpia Elbląg 1 : 0 Hutnik Kraków
11 Pogoń Siedlce 0 : 3 Śląsk II Wrocław
12 Motor Lublin 1 : 2 Ruch Chorzów
13 GKS Bełchatów 3 : 2 Znicz Pruszków
14 Lech II Poznań 4 : 1 Wisła Puławy
15 Garbarnia Kraków 1 : 0 Radunia Stężyca
16 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 3 Stal Rzeszów
17 Chojniczanka Chojnice 4 : 0 Sokół Ostróda
18 KKS 1925 Kalisz 1 : 0 Wigry Suwałki
Kolejka 3 (2021-08-14 - 2021-08-15)
19 Wigry Suwałki 1 : 0 Olimpia Elbląg
20 Sokół Ostróda 0 : 2 KKS 1925 Kalisz
21 Stal Rzeszów 2 : 0 Chojniczanka Chojnice
22 Radunia Stężyca 2 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
23 Wisła Puławy 2 : 2 Garbarnia Kraków
24 Znicz Pruszków 0 : 1 Lech II Poznań
25 Ruch Chorzów 4 : 0 GKS Bełchatów
26 Śląsk II Wrocław 2 : 2 Motor Lublin
27 Hutnik Kraków 1 : 3 Pogoń Siedlce
Kolejka 4 (2021-08-18 - 2021-08-18)
28 Olimpia Elbląg 2 : 1 Pogoń Siedlce
29 Motor Lublin 3 : 0 Hutnik Kraków
30 GKS Bełchatów 1 : 1 Śląsk II Wrocław
31 Lech II Poznań 0 : 1 Ruch Chorzów
32 Garbarnia Kraków 1 : 2 Znicz Pruszków
33 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 2 Wisła Puławy
34 Chojniczanka Chojnice 5 : 1 Radunia Stężyca
35 KKS 1925 Kalisz 0 : 2 Stal Rzeszów
36 Wigry Suwałki 1 : 0 Sokół Ostróda
Kolejka 5 (2021-08-21 - 2021-08-22)
37 Sokół Ostróda 0 : 1 Olimpia Elbląg
38 Stal Rzeszów 2 : 1 Wigry Suwałki
39 Radunia Stężyca 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
40 Wisła Puławy 1 : 2 Chojniczanka Chojnice
41 Znicz Pruszków 1 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
42 Ruch Chorzów 0 : 0 Garbarnia Kraków
43 Śląsk II Wrocław 2 : 0 Lech II Poznań
44 Hutnik Kraków 0 : 1 GKS Bełchatów
45 Pogoń Siedlce 4 : 2 Motor Lublin
Kolejka 6 (2021-08-28 - 2021-08-29)
46 Olimpia Elbląg 0 : 0 Motor Lublin
47 GKS Bełchatów 2 : 0 Pogoń Siedlce
48 Lech II Poznań 2 : 0 Hutnik Kraków
49 Garbarnia Kraków 6 : 1 Śląsk II Wrocław
50 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 1 Ruch Chorzów
51 Chojniczanka Chojnice 1 : 2 Znicz Pruszków
52 KKS 1925 Kalisz 3 : 1 Wisła Puławy
53 Wigry Suwałki 3 : 2 Radunia Stężyca
54 Sokół Ostróda 0 : 3 Stal Rzeszów
Kolejka 7 (2021-09-04 - 2021-09-05)
55 Stal Rzeszów 0 : 0 Olimpia Elbląg
56 Radunia Stężyca 2 : 0 Sokół Ostróda
57 Wisła Puławy 0 : 0 Wigry Suwałki
58 Znicz Pruszków 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
59 Ruch Chorzów 2 : 1 Chojniczanka Chojnice
60 Śląsk II Wrocław 2 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
61 Hutnik Kraków 1 : 1 Garbarnia Kraków
62 Pogoń Siedlce 2 : 0 Lech II Poznań
63 Motor Lublin 4 : 0 GKS Bełchatów
Kolejka 8 (2021-09-10 - 2021-09-12)
64 Olimpia Elbląg 2 : 1 GKS Bełchatów
65 Lech II Poznań 0 : 3 Motor Lublin
66 Garbarnia Kraków 2 : 2 Pogoń Siedlce
67 Pogoń Grodzisk Maz. 2 : 1 Hutnik Kraków
68 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 Śląsk II Wrocław
69 KKS 1925 Kalisz 1 : 2 Ruch Chorzów
70 Wigry Suwałki 1 : 1 Znicz Pruszków
71 Sokół Ostróda 0 : 4 Wisła Puławy
72 Stal Rzeszów 1 : 0 Radunia Stężyca
Kolejka 9 (2021-09-18 - 2021-09-19)
73 Radunia Stężyca 3 : 0 Olimpia Elbląg
74 Wisła Puławy 3 : 1 Stal Rzeszów
75 Znicz Pruszków 3 : 2 Sokół Ostróda
76 Ruch Chorzów 1 : 0 Wigry Suwałki
77 Śląsk II Wrocław 2 : 0 KKS 1925 Kalisz
78 Hutnik Kraków 1 : 0 Chojniczanka Chojnice
79 Pogoń Siedlce 1 : 2 Pogoń Grodzisk Maz.
80 Motor Lublin 3 : 0 Garbarnia Kraków
81 GKS Bełchatów 0 : 1 Lech II Poznań
Kolejka 10 (2021-09-25 - 2021-09-26)
82 Olimpia Elbląg 1 : 2 Lech II Poznań
83 Garbarnia Kraków 1 : 0 GKS Bełchatów
84 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 1 Motor Lublin
85 Chojniczanka Chojnice 3 : 0 Pogoń Siedlce
86 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Hutnik Kraków
87 Wigry Suwałki 1 : 0 Śląsk II Wrocław
88 Sokół Ostróda 1 : 3 Ruch Chorzów
89 Stal Rzeszów 3 : 1 Znicz Pruszków
90 Radunia Stężyca 2 : 2 Wisła Puławy
Kolejka 11 (2021-10-02 - 2021-10-03)
91 Wisła Puławy 2 : 3 Olimpia Elbląg
92 Znicz Pruszków 2 : 2 Radunia Stężyca
93 Ruch Chorzów 0 : 0 Stal Rzeszów
94 Śląsk II Wrocław 0 : 0 Sokół Ostróda
95 Hutnik Kraków 2 : 1 Wigry Suwałki
96 Pogoń Siedlce 1 : 0 KKS 1925 Kalisz
97 Motor Lublin 0 : 0 Chojniczanka Chojnice
98 GKS Bełchatów 0 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
99 Lech II Poznań 1 : 1 Garbarnia Kraków
Kolejka 12 (2021-10-09 - 2021-10-10)
100 Olimpia Elbląg 1 : 0 Garbarnia Kraków
101 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 0 Lech II Poznań
102 Chojniczanka Chojnice 5 : 0 GKS Bełchatów
103 KKS 1925 Kalisz 0 : 0 Motor Lublin
104 Wigry Suwałki 5 : 0 Pogoń Siedlce
105 Sokół Ostróda 2 : 1 Hutnik Kraków
106 Stal Rzeszów 4 : 3 Śląsk II Wrocław
107 Radunia Stężyca 1 : 2 Ruch Chorzów
108 Wisła Puławy 1 : 1 Znicz Pruszków
Kolejka 13 (2021-10-16 - 2021-10-17)
109 Znicz Pruszków 1 : 1 Olimpia Elbląg
110 Ruch Chorzów 2 : 4 Wisła Puławy
111 Śląsk II Wrocław 2 : 5 Radunia Stężyca
112 Hutnik Kraków 1 : 2 Stal Rzeszów
113 Pogoń Siedlce 3 : 0 Sokół Ostróda
114 Motor Lublin 1 : 1 Wigry Suwałki
115 GKS Bełchatów 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
116 Lech II Poznań 3 : 2 Chojniczanka Chojnice
117 Garbarnia Kraków 2 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
Kolejka 14 (2021-10-23 - 2021-10-24)
118 Olimpia Elbląg 1 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
119 Chojniczanka Chojnice 1 : 3 Garbarnia Kraków
120 KKS 1925 Kalisz 2 : 2 Lech II Poznań
121 Wigry Suwałki 2 : 1 GKS Bełchatów
122 Sokół Ostróda 1 : 1 Motor Lublin
123 Stal Rzeszów 3 : 0 Pogoń Siedlce
124 Radunia Stężyca 5 : 2 Hutnik Kraków
125 Wisła Puławy 0 : 1 Śląsk II Wrocław
126 Znicz Pruszków 2 : 0 Ruch Chorzów
Kolejka 15 (2021-10-30 - 2021-10-31)
127 Ruch Chorzów 1 : 0 Olimpia Elbląg
128 Śląsk II Wrocław 3 : 0 Znicz Pruszków
129 Hutnik Kraków 1 : 3 Wisła Puławy
130 Pogoń Siedlce 4 : 1 Radunia Stężyca
131 Motor Lublin 0 : 2 Stal Rzeszów
132 GKS Bełchatów 2 : 0 Sokół Ostróda
133 Lech II Poznań 0 : 0 Wigry Suwałki
134 Garbarnia Kraków 3 : 1 KKS 1925 Kalisz
135 Pogoń Grodzisk Maz. 0 : 3 Chojniczanka Chojnice
Kolejka 16 (2021-11-06 - 2021-11-07)
136 Olimpia Elbląg 1 : 1 Chojniczanka Chojnice
137 KKS 1925 Kalisz 2 : 0 Pogoń Grodzisk Maz.
138 Wigry Suwałki 1 : 0 Garbarnia Kraków
139 Sokół Ostróda 0 : 1 Lech II Poznań
140 Stal Rzeszów 3 : 0 GKS Bełchatów
141 Radunia Stężyca 3 : 0 Motor Lublin
142 Wisła Puławy 3 : 0 Pogoń Siedlce
143 Znicz Pruszków 0 : 0 Hutnik Kraków
144 Ruch Chorzów 5 : 2 Śląsk II Wrocław
Kolejka 17 (2021-11-13 - 2021-11-14)
145 Śląsk II Wrocław 3 : 0 Olimpia Elbląg
146 Hutnik Kraków 2 : 0 Ruch Chorzów
147 Pogoń Siedlce 1 : 2 Znicz Pruszków
148 Motor Lublin 4 : 1 Wisła Puławy
149 GKS Bełchatów 0 : 2 Radunia Stężyca
150 Lech II Poznań 0 : 0 Stal Rzeszów
151 Garbarnia Kraków 0 : 0 Sokół Ostróda
152 Pogoń Grodzisk Maz. 3 : 1 Wigry Suwałki
153 Chojniczanka Chojnice 2 : 1 KKS 1925 Kalisz
Kolejka 18 (2021-11-20 - 2021-11-21)
154 Olimpia Elbląg 0 : 1 KKS 1925 Kalisz
155 Chojniczanka Chojnice 1 : 0 Wigry Suwałki
156 Pogoń Grodzisk Maz. 1 : 3 Sokół Ostróda
157 Garbarnia Kraków : Stal Rzeszów
158 Lech II Poznań 1 : 0 Radunia Stężyca
159 GKS Bełchatów 1 : 1 Wisła Puławy
160 Motor Lublin 1 : 1 Znicz Pruszków
161 Pogoń Siedlce : Ruch Chorzów
162 Hutnik Kraków 0 : 1 Śląsk II Wrocław
Kolejka 19 (2021-11-27 - 2021-11-28)
163 Hutnik Kraków 0 : 3 Olimpia Elbląg
164 Śląsk II Wrocław 1 : 2 Pogoń Siedlce
165 Ruch Chorzów 0 : 0 Motor Lublin
166 Znicz Pruszków 0 : 0 GKS Bełchatów
167 Wisła Puławy 1 : 2 Lech II Poznań
168 Radunia Stężyca 0 : 2 Garbarnia Kraków
169 Stal Rzeszów 3 : 1 Pogoń Grodzisk Maz.
170 Sokół Ostróda 1 : 4 Chojniczanka Chojnice
171 Wigry Suwałki 3 : 0 KKS 1925 Kalisz
Kolejka 20 (2021-12-04 - 2021-12-05)
172 Olimpia Elbląg : Wigry Suwałki
173 KKS 1925 Kalisz : Sokół Ostróda
174 Chojniczanka Chojnice : Stal Rzeszów
175 Pogoń Grodzisk Maz. : Radunia Stężyca
176 Garbarnia Kraków : Wisła Puławy
177 Lech II Poznań : Znicz Pruszków
178 GKS Bełchatów : Ruch Chorzów
179 Motor Lublin : Śląsk II Wrocław
180 Pogoń Siedlce : Hutnik Kraków
reklama
reklama
reklama
reklama

Sonda

Czy pracodawca powinien mieć możliwość sprawdzenia, czy jego pracownicy zaszczepili się przeciwko covid-19?


Zobacz komentarze (17)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.