reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 MKS Piaseczno 21 54 75:14
2 Victoria Sulejówek 21 49 57:23
3 Oskar Przysucha 21 46 43:29
4 Wilga Garwolin 21 41 52:31
5 Mazovia Mińsk Mazowiecki 21 40 50:33
6 Orzeł Baniocha 21 37 37:26
7 Mszczonowianka Mszczonów 21 35 53:40
8 Pogoń II Siedlce 21 34 41:31
9 Mazur Karczew 21 27 42:35
10 KS Raszyn 21 25 36:40
11 Energia Kozienice 21 25 28:29
12 Żyrardowianka Żyrardów 21 24 33:51
13 Milan Milanówek 21 23 24:37
14 Tygrys Huta Mińska 21 23 39:48
15 Podlasie Sokołów Podlaski 21 21 22:33
16 Naprzód Skórzec 21 18 24:61
17 Płomień Dębe Wielkie 21 13 14:49
18 Zamłynie Radom 21 9 17:77
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-07 - 2021-08-08)
1 Pogoń II Siedlce 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
2 Zamłynie Radom 0 : 2 Energia Kozienice
3 Victoria Sulejówek 3 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
4 Milan Milanówek 1 : 0 Płomień Dębe Wielkie
5 Naprzód Skórzec 3 : 1 Mazur Karczew
6 MKS Piaseczno 7 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
7 Wilga Garwolin 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
8 KS Raszyn 0 : 3 Oskar Przysucha
9 Orzeł Baniocha 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 2 (2021-08-14 - 2021-08-15)
10 Tygrys Huta Mińska 1 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
11 Oskar Przysucha 3 : 1 Orzeł Baniocha
12 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 KS Raszyn
13 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 4 Wilga Garwolin
14 Mazur Karczew 0 : 5 MKS Piaseczno
15 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Naprzód Skórzec
16 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 1 Milan Milanówek
17 Energia Kozienice 1 : 2 Victoria Sulejówek
18 Pogoń II Siedlce 3 : 1 Zamłynie Radom
Kolejka 3 (2021-08-21 - 2021-08-22)
19 Zamłynie Radom 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
20 Victoria Sulejówek 2 : 0 Pogoń II Siedlce
21 Milan Milanówek 1 : 1 Energia Kozienice
22 Naprzód Skórzec 0 : 5 Mazovia Mińsk Mazowiecki
23 MKS Piaseczno 6 : 0 Płomień Dębe Wielkie
24 Wilga Garwolin 4 : 2 Mazur Karczew
25 KS Raszyn 6 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
26 Orzeł Baniocha 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
27 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Oskar Przysucha
Kolejka 4 (2021-08-28 - 2021-08-29)
28 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Oskar Przysucha
29 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
30 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Orzeł Baniocha
31 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
32 Płomień Dębe Wielkie 0 : 3 Wilga Garwolin
33 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 1 MKS Piaseczno
34 Energia Kozienice 2 : 0 Naprzód Skórzec
35 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Milan Milanówek
36 Zamłynie Radom 0 : 7 Victoria Sulejówek
Kolejka 5 (2021-09-01 - 2021-09-01)
37 Victoria Sulejówek 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
38 Milan Milanówek 1 : 0 Zamłynie Radom
39 Naprzód Skórzec 1 : 3 Pogoń II Siedlce
40 MKS Piaseczno 4 : 1 Energia Kozienice
41 Wilga Garwolin 2 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
42 KS Raszyn 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
43 Orzeł Baniocha 1 : 0 Mazur Karczew
44 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
45 Oskar Przysucha 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 6 (2021-09-04 - 2021-09-05)
46 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
47 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 3 Oskar Przysucha
48 Mazur Karczew 5 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
49 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Orzeł Baniocha
50 Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 : 1 KS Raszyn
51 Energia Kozienice 0 : 1 Wilga Garwolin
52 Pogoń II Siedlce 3 : 5 MKS Piaseczno
53 Zamłynie Radom 4 : 2 Naprzód Skórzec
54 Victoria Sulejówek 1 : 0 Milan Milanówek
Kolejka 7 (2021-09-11 - 2021-09-12)
55 Milan Milanówek 5 : 2 Tygrys Huta Mińska
56 Naprzód Skórzec 1 : 4 Victoria Sulejówek
57 MKS Piaseczno 4 : 0 Zamłynie Radom
58 Wilga Garwolin 1 : 2 Pogoń II Siedlce
59 KS Raszyn 2 : 1 Energia Kozienice
60 Orzeł Baniocha 1 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
61 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
62 Oskar Przysucha 3 : 2 Mazur Karczew
63 Mszczonowianka Mszczonów 7 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 8 (2021-09-18 - 2021-09-19)
64 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
65 Mazur Karczew 3 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
66 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Oskar Przysucha
67 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
68 Energia Kozienice 2 : 0 Orzeł Baniocha
69 Pogoń II Siedlce 2 : 0 KS Raszyn
70 Zamłynie Radom 1 : 4 Wilga Garwolin
71 Victoria Sulejówek 0 : 2 MKS Piaseczno
72 Milan Milanówek 0 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 9 (2021-09-25 - 2021-09-26)
73 Naprzód Skórzec 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
74 MKS Piaseczno 4 : 1 Milan Milanówek
75 Wilga Garwolin 3 : 1 Victoria Sulejówek
76 KS Raszyn 6 : 0 Zamłynie Radom
77 Orzeł Baniocha 5 : 1 Pogoń II Siedlce
78 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Energia Kozienice
79 Oskar Przysucha 3 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
80 Mszczonowianka Mszczonów 8 : 0 Płomień Dębe Wielkie
81 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Mazur Karczew
Kolejka 10 (2021-10-02 - 2021-10-03)
82 Tygrys Huta Mińska 2 : 2 Mazur Karczew
83 Płomień Dębe Wielkie 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
84 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
85 Energia Kozienice 1 : 2 Oskar Przysucha
86 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
87 Zamłynie Radom 0 : 2 Orzeł Baniocha
88 Victoria Sulejówek 6 : 1 KS Raszyn
89 Milan Milanówek 0 : 4 Wilga Garwolin
90 Naprzód Skórzec 0 : 3 MKS Piaseczno
Kolejka 11 (2021-10-09 - 2021-10-10)
91 MKS Piaseczno 5 : 0 Tygrys Huta Mińska
92 Wilga Garwolin 2 : 0 Naprzód Skórzec
93 KS Raszyn 4 : 0 Milan Milanówek
94 Orzeł Baniocha 1 : 3 Victoria Sulejówek
95 Podlasie Sokołów Podlaski 6 : 0 Zamłynie Radom
96 Oskar Przysucha 1 : 1 Pogoń II Siedlce
97 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Energia Kozienice
98 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
99 Mazur Karczew 4 : 0 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 12 (2021-10-16 - 2021-10-17)
100 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
101 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 3 Mazur Karczew
102 Energia Kozienice 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
103 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
104 Zamłynie Radom 1 : 2 Oskar Przysucha
105 Victoria Sulejówek 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
106 Milan Milanówek 2 : 2 Orzeł Baniocha
107 Naprzód Skórzec 2 : 3 KS Raszyn
108 MKS Piaseczno 5 : 1 Wilga Garwolin
Kolejka 13 (2021-10-23 - 2021-10-24)
109 Wilga Garwolin 7 : 2 Tygrys Huta Mińska
110 KS Raszyn 1 : 4 MKS Piaseczno
111 Orzeł Baniocha 4 : 1 Naprzód Skórzec
112 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 1 Milan Milanówek
113 Oskar Przysucha 3 : 2 Victoria Sulejówek
114 Mszczonowianka Mszczonów 4 : 0 Zamłynie Radom
115 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 2 Pogoń II Siedlce
116 Mazur Karczew 1 : 1 Energia Kozienice
117 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
Kolejka 14 (2021-10-30 - 2021-10-31)
118 Tygrys Huta Mińska 0 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
119 Energia Kozienice 1 : 0 Płomień Dębe Wielkie
120 Pogoń II Siedlce 1 : 2 Mazur Karczew
121 Zamłynie Radom 2 : 4 Żyrardowianka Żyrardów
122 Victoria Sulejówek 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
123 Milan Milanówek 1 : 2 Oskar Przysucha
124 Naprzód Skórzec 1 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
125 MKS Piaseczno 1 : 1 Orzeł Baniocha
126 Wilga Garwolin 3 : 2 KS Raszyn
Kolejka 15 (2021-11-06 - 2021-11-07)
127 KS Raszyn 0 : 2 Tygrys Huta Mińska
128 Orzeł Baniocha 0 : 2 Wilga Garwolin
129 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 MKS Piaseczno
130 Oskar Przysucha 3 : 0 Naprzód Skórzec
131 Mszczonowianka Mszczonów 1 : 1 Milan Milanówek
132 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 3 Victoria Sulejówek
133 Mazur Karczew 9 : 0 Zamłynie Radom
134 Płomień Dębe Wielkie 1 : 0 Pogoń II Siedlce
135 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 0 Energia Kozienice
Kolejka 16 (2021-11-13 - 2021-11-14)
136 Tygrys Huta Mińska 1 : 2 Energia Kozienice
137 Pogoń II Siedlce 1 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
138 Zamłynie Radom 1 : 2 Płomień Dębe Wielkie
139 Victoria Sulejówek 4 : 1 Mazur Karczew
140 Milan Milanówek 2 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
141 Naprzód Skórzec 5 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
142 MKS Piaseczno 3 : 0 Oskar Przysucha
143 Wilga Garwolin 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
144 KS Raszyn 0 : 1 Orzeł Baniocha
Kolejka 17 (2021-11-20 - 2021-11-21)
145 Orzeł Baniocha 3 : 0 Tygrys Huta Mińska
146 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 KS Raszyn
147 Oskar Przysucha 2 : 3 Wilga Garwolin
148 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 3 MKS Piaseczno
149 Żyrardowianka Żyrardów 5 : 2 Naprzód Skórzec
150 Mazur Karczew 1 : 1 Milan Milanówek
151 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Victoria Sulejówek
152 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 1 Zamłynie Radom
153 Energia Kozienice 1 : 1 Pogoń II Siedlce
Kolejka 18 (2022-03-12 - 2022-03-12)
154 Tygrys Huta Mińska 1 : 5 Pogoń II Siedlce
155 Mazur Karczew 5 : 0 Naprzód Skórzec
156 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 3 Orzeł Baniocha
157 Energia Kozienice 4 : 0 Zamłynie Radom
158 Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 : 3 Victoria Sulejówek
159 Żyrardowianka Żyrardów 3 : 3 MKS Piaseczno
160 Oskar Przysucha 3 : 1 KS Raszyn
161 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 0 Wilga Garwolin
162 Płomień Dębe Wielkie 0 : 2 Milan Milanówek
Kolejka 19 (2022-03-19 - 2022-03-19)
163 Naprzód Skórzec 2 : 1 Płomień Dębe Wielkie
164 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 4 Tygrys Huta Mińska
165 Orzeł Baniocha 2 : 1 Oskar Przysucha
166 KS Raszyn 1 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
167 Wilga Garwolin 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
168 MKS Piaseczno 3 : 0 Mazur Karczew
169 Milan Milanówek 0 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
170 Victoria Sulejówek 2 : 1 Energia Kozienice
171 Zamłynie Radom 2 : 3 Pogoń II Siedlce
Kolejka 20 (2022-03-28 - 2022-03-28)
172 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Zamłynie Radom
173 Pogoń II Siedlce 3 : 2 Victoria Sulejówek
174 Energia Kozienice 2 : 3 Milan Milanówek
175 Mazovia Mińsk Mazowiecki 4 : 0 Naprzód Skórzec
176 Płomień Dębe Wielkie 0 : 4 MKS Piaseczno
177 Mazur Karczew 0 : 0 Wilga Garwolin
178 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 KS Raszyn
179 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 2 Orzeł Baniocha
180 Oskar Przysucha 1 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 21 (2022-04-02 - 2022-04-03)
181 Oskar Przysucha : Tygrys Huta Mińska
182 Podlasie Sokołów Podlaski : Mszczonowianka Mszczonów
183 Orzeł Baniocha : Żyrardowianka Żyrardów
184 KS Raszyn : Mazur Karczew
185 Wilga Garwolin : Płomień Dębe Wielkie
186 MKS Piaseczno : Mazovia Mińsk Mazowiecki
187 Naprzód Skórzec : Energia Kozienice
188 Milan Milanówek : Pogoń II Siedlce
189 Victoria Sulejówek : Zamłynie Radom
Kolejka 22 (2022-04-09 - 2022-04-10)
190 Tygrys Huta Mińska 0 : 4 Victoria Sulejówek
191 Zamłynie Radom 2 : 1 Milan Milanówek
192 Pogoń II Siedlce 1 : 2 Naprzód Skórzec
193 Energia Kozienice 1 : 1 MKS Piaseczno
194 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 5 Wilga Garwolin
195 Płomień Dębe Wielkie 1 : 1 KS Raszyn
196 Mazur Karczew 0 : 1 Orzeł Baniocha
197 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
198 Mszczonowianka Mszczonów 2 : 1 Oskar Przysucha
reklama
reklama

Sonda

Jak oceniasz decyzję o lokalizacji w Polsce stałej kwatery dowództwa V korpusu armii USA, zabezpieczającej wschodnią flankę NATO?


Zobacz komentarze (16)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.