reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 MKS Piaseczno 12 33 51:8
2 Oskar Przysucha 12 31 27:15
3 Victoria Sulejówek 12 30 33:12
4 Wilga Garwolin 12 24 30:18
5 Pogoń II Siedlce 12 21 24:17
6 KS Raszyn 12 21 28:22
7 Mszczonowianka Mszczonów 12 20 33:25
8 Mazovia Mińsk Mazowiecki 12 19 29:22
9 Orzeł Baniocha 12 17 20:18
10 Podlasie Sokołów Podlaski 12 17 18:18
11 Mazur Karczew 12 15 23:24
12 Tygrys Huta Mińska 12 14 23:23
13 Energia Kozienice 12 13 15:18
14 Milan Milanówek 12 11 12:25
15 Żyrardowianka Żyrardów 12 10 14:35
16 Płomień Dębe Wielkie 12 6 8:34
17 Zamłynie Radom 12 6 9:40
18 Naprzód Skórzec 12 6 11:34
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-07 - 2021-08-08)
1 Pogoń II Siedlce 0 : 0 Tygrys Huta Mińska
2 Zamłynie Radom 0 : 2 Energia Kozienice
3 Victoria Sulejówek 3 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
4 Milan Milanówek 1 : 0 Płomień Dębe Wielkie
5 Naprzód Skórzec 3 : 1 Mazur Karczew
6 MKS Piaseczno 7 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
7 Wilga Garwolin 1 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
8 KS Raszyn 0 : 3 Oskar Przysucha
9 Orzeł Baniocha 3 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
Kolejka 2 (2021-08-14 - 2021-08-15)
10 Tygrys Huta Mińska 1 : 3 Podlasie Sokołów Podlaski
11 Oskar Przysucha 3 : 1 Orzeł Baniocha
12 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 2 KS Raszyn
13 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 4 Wilga Garwolin
14 Mazur Karczew 0 : 5 MKS Piaseczno
15 Płomień Dębe Wielkie 2 : 0 Naprzód Skórzec
16 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 1 Milan Milanówek
17 Energia Kozienice 1 : 2 Victoria Sulejówek
18 Pogoń II Siedlce 3 : 1 Zamłynie Radom
Kolejka 3 (2021-08-21 - 2021-08-22)
19 Zamłynie Radom 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
20 Victoria Sulejówek 2 : 0 Pogoń II Siedlce
21 Milan Milanówek 1 : 1 Energia Kozienice
22 Naprzód Skórzec 0 : 5 Mazovia Mińsk Mazowiecki
23 MKS Piaseczno 6 : 0 Płomień Dębe Wielkie
24 Wilga Garwolin 4 : 2 Mazur Karczew
25 KS Raszyn 6 : 3 Żyrardowianka Żyrardów
26 Orzeł Baniocha 2 : 2 Mszczonowianka Mszczonów
27 Podlasie Sokołów Podlaski 3 : 1 Oskar Przysucha
Kolejka 4 (2021-08-28 - 2021-08-29)
28 Tygrys Huta Mińska 0 : 1 Oskar Przysucha
29 Mszczonowianka Mszczonów 0 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
30 Żyrardowianka Żyrardów 1 : 0 Orzeł Baniocha
31 Mazur Karczew 1 : 0 KS Raszyn
32 Płomień Dębe Wielkie 0 : 3 Wilga Garwolin
33 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 1 MKS Piaseczno
34 Energia Kozienice 2 : 0 Naprzód Skórzec
35 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Milan Milanówek
36 Zamłynie Radom 0 : 7 Victoria Sulejówek
Kolejka 5 (2021-09-01 - 2021-09-01)
37 Victoria Sulejówek 2 : 1 Tygrys Huta Mińska
38 Milan Milanówek 1 : 0 Zamłynie Radom
39 Naprzód Skórzec 1 : 3 Pogoń II Siedlce
40 MKS Piaseczno 4 : 1 Energia Kozienice
41 Wilga Garwolin 2 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
42 KS Raszyn 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
43 Orzeł Baniocha 1 : 0 Mazur Karczew
44 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
45 Oskar Przysucha 2 : 1 Mszczonowianka Mszczonów
Kolejka 6 (2021-09-04 - 2021-09-05)
46 Tygrys Huta Mińska 6 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
47 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 3 Oskar Przysucha
48 Mazur Karczew 5 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
49 Płomień Dębe Wielkie 1 : 2 Orzeł Baniocha
50 Mazovia Mińsk Mazowiecki 0 : 1 KS Raszyn
51 Energia Kozienice 0 : 1 Wilga Garwolin
52 Pogoń II Siedlce 3 : 5 MKS Piaseczno
53 Zamłynie Radom 4 : 2 Naprzód Skórzec
54 Victoria Sulejówek 1 : 0 Milan Milanówek
Kolejka 7 (2021-09-11 - 2021-09-12)
55 Milan Milanówek 5 : 2 Tygrys Huta Mińska
56 Naprzód Skórzec 1 : 4 Victoria Sulejówek
57 MKS Piaseczno 4 : 0 Zamłynie Radom
58 Wilga Garwolin 1 : 2 Pogoń II Siedlce
59 KS Raszyn 2 : 1 Energia Kozienice
60 Orzeł Baniocha 1 : 3 Mazovia Mińsk Mazowiecki
61 Podlasie Sokołów Podlaski 0 : 2 Płomień Dębe Wielkie
62 Oskar Przysucha 3 : 2 Mazur Karczew
63 Mszczonowianka Mszczonów 7 : 0 Żyrardowianka Żyrardów
Kolejka 8 (2021-09-18 - 2021-09-19)
64 Tygrys Huta Mińska 2 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
65 Mazur Karczew 3 : 3 Mszczonowianka Mszczonów
66 Płomień Dębe Wielkie 1 : 3 Oskar Przysucha
67 Mazovia Mińsk Mazowiecki 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
68 Energia Kozienice 2 : 0 Orzeł Baniocha
69 Pogoń II Siedlce 2 : 0 KS Raszyn
70 Zamłynie Radom 1 : 4 Wilga Garwolin
71 Victoria Sulejówek 0 : 2 MKS Piaseczno
72 Milan Milanówek 0 : 1 Naprzód Skórzec
Kolejka 9 (2021-09-25 - 2021-09-26)
73 Naprzód Skórzec 1 : 5 Tygrys Huta Mińska
74 MKS Piaseczno 4 : 1 Milan Milanówek
75 Wilga Garwolin 3 : 1 Victoria Sulejówek
76 KS Raszyn 6 : 0 Zamłynie Radom
77 Orzeł Baniocha 5 : 1 Pogoń II Siedlce
78 Podlasie Sokołów Podlaski 1 : 2 Energia Kozienice
79 Oskar Przysucha 3 : 2 Mazovia Mińsk Mazowiecki
80 Mszczonowianka Mszczonów 8 : 0 Płomień Dębe Wielkie
81 Żyrardowianka Żyrardów 0 : 0 Mazur Karczew
Kolejka 10 (2021-10-02 - 2021-10-03)
82 Tygrys Huta Mińska 2 : 2 Mazur Karczew
83 Płomień Dębe Wielkie 0 : 1 Żyrardowianka Żyrardów
84 Mazovia Mińsk Mazowiecki 3 : 4 Mszczonowianka Mszczonów
85 Energia Kozienice 1 : 2 Oskar Przysucha
86 Pogoń II Siedlce 1 : 1 Podlasie Sokołów Podlaski
87 Zamłynie Radom 0 : 2 Orzeł Baniocha
88 Victoria Sulejówek 6 : 1 KS Raszyn
89 Milan Milanówek 0 : 4 Wilga Garwolin
90 Naprzód Skórzec 0 : 3 MKS Piaseczno
Kolejka 11 (2021-10-09 - 2021-10-10)
91 MKS Piaseczno 5 : 0 Tygrys Huta Mińska
92 Wilga Garwolin 2 : 0 Naprzód Skórzec
93 KS Raszyn 4 : 0 Milan Milanówek
94 Orzeł Baniocha 1 : 3 Victoria Sulejówek
95 Podlasie Sokołów Podlaski 6 : 0 Zamłynie Radom
96 Oskar Przysucha 1 : 1 Pogoń II Siedlce
97 Mszczonowianka Mszczonów 3 : 1 Energia Kozienice
98 Żyrardowianka Żyrardów 2 : 4 Mazovia Mińsk Mazowiecki
99 Mazur Karczew 4 : 0 Płomień Dębe Wielkie
Kolejka 12 (2021-10-16 - 2021-10-17)
100 Tygrys Huta Mińska 3 : 1 Płomień Dębe Wielkie
101 Mazovia Mińsk Mazowiecki 2 : 3 Mazur Karczew
102 Energia Kozienice 1 : 2 Żyrardowianka Żyrardów
103 Pogoń II Siedlce 4 : 0 Mszczonowianka Mszczonów
104 Zamłynie Radom 1 : 2 Oskar Przysucha
105 Victoria Sulejówek 2 : 0 Podlasie Sokołów Podlaski
106 Milan Milanówek 2 : 2 Orzeł Baniocha
107 Naprzód Skórzec 2 : 3 KS Raszyn
108 MKS Piaseczno 5 : 1 Wilga Garwolin

Najnowszy numer 42/2021 w sprzedaży od 2021-10-20.

reklama

Sonda

Czy Polska powinna płacić kary orzeczone przez sędzię TSUE Rosario Silva de Lapuerta w sprawie kopalni Turów?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.