reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Lublinianka Lublin 12 29 30:7
2 Motor II Lublin 12 26 41:16
3 Huragan Międzyrzec 12 26 26:20
4 Górnik II Łęczna 11 20 26:15
5 Powiślak Końskowola 12 17 25:23
6 Opolanin Opole 12 16 16:18
7 Orlęta Łuków 12 15 19:23
8 POM Iskra Piotrowice 12 15 17:29
9 Lewart Lubartów 12 11 15:20
10 Sparta Rejowiec Fabryczny 11 11 10:17
11 Włodawianka Włodawa 12 9 11:38
12 Lutnia Piszczac 12 8 15:25
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-07 - 2021-08-08)
1 Włodawianka Włodawa 2 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
2 Orlęta Łuków 2 : 0 Górnik II Łęczna
3 POM Iskra Piotrowice 1 : 3 Motor II Lublin
4 Powiślak Końskowola 1 : 5 Huragan Międzyrzec
5 Lublinianka Lublin 3 : 0 Lutnia Piszczac
6 Opolanin Opole 1 : 0 Lewart Lubartów
Kolejka 2 (2021-08-11 - 2021-08-11)
7 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 2 Lewart Lubartów
8 Lutnia Piszczac 0 : 3 Opolanin Opole
9 Huragan Międzyrzec 0 : 3 Lublinianka Lublin
10 Motor II Lublin 3 : 1 Powiślak Końskowola
11 Górnik II Łęczna 3 : 4 POM Iskra Piotrowice
12 Włodawianka Włodawa 0 : 4 Orlęta Łuków
Kolejka 3 (2021-08-14 - 2021-08-15)
13 Orlęta Łuków 1 : 4 Sparta Rejowiec Fabryczny
14 POM Iskra Piotrowice 1 : 0 Włodawianka Włodawa
15 Powiślak Końskowola 1 : 4 Górnik II Łęczna
16 Lublinianka Lublin 1 : 2 Motor II Lublin
17 Opolanin Opole 2 : 2 Huragan Międzyrzec
18 Lewart Lubartów 2 : 1 Lutnia Piszczac
Kolejka 4 (2021-08-21 - 2021-08-22)
19 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 0 Lutnia Piszczac
20 Huragan Międzyrzec 1 : 0 Lewart Lubartów
21 Motor II Lublin 7 : 0 Opolanin Opole
22 Górnik II Łęczna 0 : 2 Lublinianka Lublin
23 Włodawianka Włodawa 0 : 3 Powiślak Końskowola
24 Orlęta Łuków 3 : 1 POM Iskra Piotrowice
Kolejka 5 (2021-08-28 - 2021-08-29)
25 POM Iskra Piotrowice 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
26 Powiślak Końskowola 3 : 2 Orlęta Łuków
27 Lublinianka Lublin 4 : 0 Włodawianka Włodawa
28 Opolanin Opole 0 : 0 Górnik II Łęczna
29 Lewart Lubartów 1 : 2 Motor II Lublin
30 Lutnia Piszczac 1 : 2 Huragan Międzyrzec
Kolejka 6 (2021-09-04 - 2021-09-05)
31 Sparta Rejowiec Fabryczny 0 : 3 Huragan Międzyrzec
32 Motor II Lublin 3 : 1 Lutnia Piszczac
33 Górnik II Łęczna 3 : 2 Lewart Lubartów
34 Włodawianka Włodawa 1 : 0 Opolanin Opole
35 Orlęta Łuków 0 : 2 Lublinianka Lublin
36 POM Iskra Piotrowice 0 : 6 Powiślak Końskowola
Kolejka 7 (2021-09-11 - 2021-09-12)
37 Powiślak Końskowola 0 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
38 Lublinianka Lublin 4 : 1 POM Iskra Piotrowice
39 Opolanin Opole 4 : 0 Orlęta Łuków
40 Lewart Lubartów 1 : 0 Włodawianka Włodawa
41 Lutnia Piszczac 2 : 2 Górnik II Łęczna
42 Huragan Międzyrzec 2 : 2 Motor II Lublin
Kolejka 8 (2021-09-18 - 2021-09-19)
43 Sparta Rejowiec Fabryczny 2 : 2 Motor II Lublin
44 Górnik II Łęczna 7 : 1 Huragan Międzyrzec
45 Włodawianka Włodawa 1 : 5 Lutnia Piszczac
46 Orlęta Łuków 2 : 0 Lewart Lubartów
47 POM Iskra Piotrowice 2 : 1 Opolanin Opole
48 Powiślak Końskowola 2 : 2 Lublinianka Lublin
Kolejka 9 (2021-09-25 - 2021-09-26)
49 Lublinianka Lublin 2 : 0 Sparta Rejowiec Fabryczny
50 Opolanin Opole 1 : 1 Powiślak Końskowola
51 Lewart Lubartów 1 : 2 POM Iskra Piotrowice
52 Lutnia Piszczac 2 : 0 Orlęta Łuków
53 Huragan Międzyrzec 3 : 2 Włodawianka Włodawa
54 Motor II Lublin 0 : 1 Górnik II Łęczna
Kolejka 10 (2021-10-02 - 2021-10-03)
55 Sparta Rejowiec Fabryczny : Górnik II Łęczna
56 Orlęta Łuków 1 : 3 Huragan Międzyrzec
57 POM Iskra Piotrowice 4 : 2 Lutnia Piszczac
58 Powiślak Końskowola 4 : 2 Lewart Lubartów
59 Lublinianka Lublin 2 : 0 Opolanin Opole
60 Motor II Lublin 12 : 2 Włodawianka Włodawa
Kolejka 11 (2021-10-09 - 2021-10-10)
61 Opolanin Opole 2 : 1 Sparta Rejowiec Fabryczny
62 Lewart Lubartów 2 : 2 Lublinianka Lublin
63 Lutnia Piszczac 1 : 2 Powiślak Końskowola
64 Huragan Międzyrzec 2 : 0 POM Iskra Piotrowice
65 Motor II Lublin 2 : 3 Orlęta Łuków
66 Górnik II Łęczna 4 : 0 Włodawianka Włodawa
Kolejka 12 (2021-10-16 - 2021-10-17)
67 Sparta Rejowiec Fabryczny 1 : 3 Włodawianka Włodawa
68 Górnik II Łęczna 2 : 1 Orlęta Łuków
69 Motor II Lublin 3 : 1 POM Iskra Piotrowice
70 Huragan Międzyrzec 2 : 1 Powiślak Końskowola
71 Lutnia Piszczac 0 : 3 Lublinianka Lublin
72 Lewart Lubartów 2 : 2 Opolanin Opole

Najnowszy numer 42/2021 w sprzedaży od 2021-10-20.

reklama

Sonda

Czy Polska powinna płacić kary orzeczone przez sędzię TSUE Rosario Silva de Lapuerta w sprawie kopalni Turów?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.