reklama

sport (rozgrywki - piłka nożna)

dyscypliny piłka nożna piłka ręczna rugby siatkówka tenis stołowy koszykówka
sezony 2010/2011 2011/2012 2012/2013 2013/2014 2014/2015 2015/2016 2016/2017 2017/2018 2018/2019 2019/2020 2020/2021 2021/2022
ligi
eWinner II LIGA forBET IV MAZOWIECKA II
hummel IV LUBELSKA I SIEDLECKA O
BIALSKA O SIEDLECKA A
BIALSKA A SIEDLECKA B
BIALSKA B
TABELA PUNKTACJI OGÓLNEJ
Poz. Drużyna M Pkt. Stosunek punktów
1 Grom Kąkolewqnica 10 28 29:4
2 ŁKS Łazy 10 22 32:11
3 Bad-Boys Zastawie 10 21 27:19
4 Az-Bud Komarówka 10 20 19:8
5 Unia Żabików 9 18 20:8
6 Sokół Adamów 9 17 21:12
7 Kujawiak Stanin 10 14 14:14
8 Unia Krzywda 9 13 12:10
9 LZS Dobryń 9 12 16:13
10 Orzeł Czemierniki 8 11 11:17
11 LKS Milanów 10 10 22:36
12 Bizon Jeleniec 9 8 13:26
13 Młodzieżówka Radzyń Podl. 10 7 15:29
14 Tytan Wisznice 10 6 16:26
15 Ar-Tig Huta Dąbrowa 10 6 16:33
16 Granica Terespol 9 1 9:26
TABELA KOLEJEK
gospodarze wynik goście
Kolejka 1 (2021-08-15 - 2021-08-15)
1 Az-Bud Komarówka 0 : 2 Grom Kąkolewqnica
2 Bizon Jeleniec 0 : 4 Unia Żabików
3 LKS Milanów 3 : 3 Orzeł Czemierniki
4 ŁKS Łazy 3 : 0 Kujawiak Stanin
5 Granica Terespol 0 : 0 Tytan Wisznice
6 Bad-Boys Zastawie 4 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
7 LZS Dobryń 1 : 1 Unia Krzywda
8 Sokół Adamów 3 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
Kolejka 2 (2021-08-22 - 2021-08-22)
9 Sokół Adamów 2 : 0 Unia Krzywda
10 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 5 LZS Dobryń
11 Tytan Wisznice 5 : 1 Bad-Boys Zastawie
12 Kujawiak Stanin 2 : 1 Granica Terespol
13 Orzeł Czemierniki 0 : 5 ŁKS Łazy
14 Unia Żabików 2 : 0 LKS Milanów
15 Grom Kąkolewqnica 1 : 0 Bizon Jeleniec
16 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 4 Az-Bud Komarówka
Kolejka 3 (2021-08-29 - 2021-08-29)
17 Az-Bud Komarówka 2 : 0 Sokół Adamów
18 Bizon Jeleniec 2 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
19 LKS Milanów 0 : 7 Grom Kąkolewqnica
20 ŁKS Łazy 1 : 0 Unia Żabików
21 Granica Terespol : Orzeł Czemierniki
22 Bad-Boys Zastawie 3 : 1 Kujawiak Stanin
23 LZS Dobryń 4 : 1 Tytan Wisznice
24 Unia Krzywda 3 : 0 Ar-Tig Huta Dąbrowa
Kolejka 4 (2021-09-04 - 2021-09-05)
25 Sokół Adamów 2 : 2 Ar-Tig Huta Dąbrowa
26 Tytan Wisznice 2 : 2 Unia Krzywda
27 Kujawiak Stanin 4 : 1 LZS Dobryń
28 Orzeł Czemierniki 0 : 2 Bad-Boys Zastawie
29 Unia Żabików 3 : 1 Granica Terespol
30 Grom Kąkolewqnica 0 : 0 ŁKS Łazy
31 Młodzieżówka Radzyń Podl. 2 : 1 LKS Milanów
32 Az-Bud Komarówka 1 : 1 Bizon Jeleniec
Kolejka 5 (2021-09-11 - 2021-09-12)
33 Bizon Jeleniec : Sokół Adamów
34 LKS Milanów 1 : 4 Az-Bud Komarówka
35 ŁKS Łazy 5 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
36 Bad-Boys Zastawie 1 : 0 Unia Żabików
37 LZS Dobryń 1 : 2 Orzeł Czemierniki
38 Unia Krzywda 0 : 0 Kujawiak Stanin
39 Ar-Tig Huta Dąbrowa 3 : 3 Tytan Wisznice
40 Grom Kąkolewqnica 2 : 0 Granica Terespol
Kolejka 6 (2021-09-18 - 2021-09-19)
41 Sokół Adamów 3 : 1 Tytan Wisznice
42 Kujawiak Stanin 3 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
43 Orzeł Czemierniki : Unia Krzywda
44 Unia Żabików : LZS Dobryń
45 Grom Kąkolewqnica 3 : 1 Bad-Boys Zastawie
46 Młodzieżówka Radzyń Podl. 3 : 2 Granica Terespol
47 Az-Bud Komarówka 1 : 0 ŁKS Łazy
48 Bizon Jeleniec 3 : 4 LKS Milanów
Kolejka 7 (2021-09-25 - 2021-09-26)
49 LKS Milanów 1 : 4 Sokół Adamów
50 ŁKS Łazy 7 : 1 Bizon Jeleniec
51 Granica Terespol 1 : 4 Az-Bud Komarówka
52 Bad-Boys Zastawie 4 : 3 Młodzieżówka Radzyń Podl.
53 LZS Dobryń 0 : 1 Grom Kąkolewqnica
54 Unia Krzywda 2 : 1 Unia Żabików
55 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 1 Orzeł Czemierniki
56 Tytan Wisznice 1 : 2 Kujawiak Stanin
Kolejka 8 (2021-10-02 - 2021-10-03)
57 Sokół Adamów 2 : 2 Kujawiak Stanin
58 Orzeł Czemierniki 3 : 0 Tytan Wisznice
59 Unia Żabików 6 : 1 Ar-Tig Huta Dąbrowa
60 Grom Kąkolewqnica 3 : 1 Unia Krzywda
61 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 1 LZS Dobryń
62 Az-Bud Komarówka 3 : 1 Bad-Boys Zastawie
63 Bizon Jeleniec 4 : 3 Granica Terespol
64 LKS Milanów 7 : 4 ŁKS Łazy
Kolejka 9 (2021-10-09 - 2021-10-10)
65 ŁKS Łazy 2 : 0 Sokół Adamów
66 Granica Terespol 0 : 3 LKS Milanów
67 Bad-Boys Zastawie 3 : 0 Bizon Jeleniec
68 LZS Dobryń 1 : 0 Az-Bud Komarówka
69 Unia Krzywda 3 : 1 Młodzieżówka Radzyń Podl.
70 Ar-Tig Huta Dąbrowa 1 : 5 Grom Kąkolewqnica
71 Tytan Wisznice 2 : 3 Unia Żabików
72 Kujawiak Stanin 0 : 1 Orzeł Czemierniki
Kolejka 10 (2021-10-16 - 2021-10-17)
73 Sokół Adamów 5 : 1 Orzeł Czemierniki
74 Unia Żabików 1 : 0 Kujawiak Stanin
75 Grom Kąkolewqnica 5 : 1 Tytan Wisznice
76 Młodzieżówka Radzyń Podl. 1 : 4 Ar-Tig Huta Dąbrowa
77 Az-Bud Komarówka 0 : 0 Unia Krzywda
78 Bizon Jeleniec 2 : 2 LZS Dobryń
79 LKS Milanów 2 : 7 Bad-Boys Zastawie
80 ŁKS Łazy 5 : 1 Granica Terespol

Najnowszy numer 42/2021 w sprzedaży od 2021-10-20.

reklama

Sonda

Czy Polska powinna płacić kary orzeczone przez sędzię TSUE Rosario Silva de Lapuerta w sprawie kopalni Turów?


Zobacz komentarze (7)
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.