Prośba o pomoc

Mazowsze

Milena Celińska 2016-11-08 13:41:22 liczba odsłon: 6099

W nocy z 30 na 31 października spłonął zakład stolarski pana Tomka Polcińskiego. Prawdopodobnie było to podpalenie. Niestety zakład nie był ubezpieczony...

Zakład znajował się w Mrozach. Spłonęło wszystko.

"Żeby móc zacząć cokolwiek odtwarzać, najpilniejszą sprawą w obecnym momencie (pora roku) jest odbudowa dachu. Część środków i materiałów na to już udało mi się zgromadzić. Niestety, na całość nie wystarczy. Brakuje ok 20 tys. zł. Co mogę, zrobię sam z pomocą rodziny i przyjaciół, ale materiały muszę kupić. Dach muszę położyć przed zimą..."

Pan Tomek prosi o pomoc w zbiórce pieniędzy. Można je wpłacać  poprzez stronę internetową https://zrzutka.pl/7ehwzh

" Jeśli nie możecie wziąć udziału w "zrzutce", przekażcie moją prośbę dalej. Bardzo liczę, że się uda. Z góry Wszystkim dziękuję za pomoc!"- pisze pan Tomek

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.