reklama

TUPZ doczekał się wernisażu

Łuków

Piotr Giczela 2018-01-24 09:00:00 liczba odsłon: 13451

TUPZ na tle jednej ze swoich prac. Fot. Arch. ŁOK

19 stycznia w Galerii PROwizorium Łukowskiego Ośrodka Kultury odbył się wernisaż wystawy łukowskiego artysty ukrywającego się pod pseudonimem TUPZ. Na wystawie „Znajdź Esencje i Uwolnij Styl” zebrano prace wykonywane różnorodnymi technikami - od malarstwa przez grafikę, street art, design, dekorację użytkową po sitodruk i techniki mieszane.

reklama

TUPZ podczas wernisażu stwierdził, że o autorskiej wystawie we własnym rodzinnym mieście marzył jeszcze w czasie swych studiów. – Trochę na nią czekałem... W tym czasie tworzyłem... I teraz jestem gotów wam to wszystko pokazać na żywo – powiedział artysta do gości zebranych na wernisażu. Dodał jeszcze, że to, co można obejrzeć w Galerii PROwizorium nie jest szczytem jego możliwości, że to na pewno nie koniec tego, co zamierza pokazać.

ŁOK jest gotów zaprezentować kolejną wystawę TUPZ’a. Tymczasem prace zgromadzone na obecnej ekspozycji można w „PROwizorium” oglądać do 3 lutego. Wstęp wolny.

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.