reklama

Napisałam dla Ciebie wiersz...

Siedlce, Napisałam dla Ciebie wiersz...

Aneta Abramowicz-Oleszczuk 2019-03-09 06:31:37 liczba odsłon: 1540
plakat

plakat

Uwaga kobiety! Jeśli piszecie wiersze i jeden z nich chcecie powiedzieć swojemu facetowi, stojąc na scenie w Sali Białej Miejskiego Ośrodka Kultury w Siedlcach, to... zróbcie to!

reklama

Siedlecki MOK i SGL "Witraż" zapraszają 14 marca o godz. 18.00 na wieczór poetycko-muzyczny "Napisałam dla Ciebie wiersz..."

Tego wieczoru będzie można posłuchać wierszy, których autorkami są m.in.: Maja Kopańska, Klaudia Walerowska, Kasia Jóźwik, Wiktoria Sadowiak, Hania Piotruk, Marysia Piotrowska, Agatka Strzyżewska, Danuta Waliszewska, Basia Maksymiuk, Justyna Wrzosek, Zuzia Mroczkowska. 

O oprawę muzyczną spotkania zadbają Marcel Wójcik i Krzysztof Tomaszewski.

... wiersz nie jest ulotny jak taniec czy piosenka... on zostanie - zachęcają organizatorzy. 

Spotkanie ma charakter otwarty. Wstęp bezpłatny. (Ana)

Komentarze (1)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.