reklama

Nie zamierzam oddawać gminy

Siedlce

Zbigniew Juśkiewicz 2021-02-18 08:52:24 liczba odsłon: 3432
Fot. Aga Król

Fot. Aga Król

- Jeśli nawet mówiłem, że to moja ostatnia kadencja, to widocznie zmieniłem zdanie - zaznacza wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski.

reklama

Sam słyszałem, jak wójt gminy Siedlce Henryk Brodowski mówił, że to już ostatnia jego kadencja na tym stanowisku. Że nie będzie się o nie więcej ubiegał. Nie była to oficjalna deklaracja, ale można ją było traktować całkiem serio. Ale wójt teraz to dementuje.

- Kto powiedział, że to moja ostatnia kadencja na tym stanowisku? - pyta retorycznie. - Co? Ja tak powiedziałem? Nie pamiętam. Ale jeśli nawet tak było, to widocznie zmieniłem zdanie. Niedawno moja ulubiona radna Aneta Olszak powiedziała, że będziemy musieli ze sobą współpracować jeszcze przez 3 lata. A ja powiedziałem, że nie przez 3, tylko przez 8.

Kiedy zapytałem wójta, czy aby jeden z radnych nie przymierza się do zastąpienia go, zresztą z jego błogosławieństwem, Henryk Brodowski jakby się nieco obruszył.

- On się nie nadaje na wójta - ocenił radnego. - Zresztą, kiedy będzie moja ostatnia kadencja, to powiem, kto mnie zastąpi... Na razie nie zamierzam oddawać gminy w byle jakie ręce, bo jest tu jeszcze sporo rzeczy do zrobienia. A ja przeszedłem już koronawirusa i nawet dobrze sobie z nim poradziłem. Zdrowie mi dopisuje, więc o emeryturze na kanapie przed telewizorem jeszcze nie myślę.

Komentarze (35)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.