reklama

Atmosfera się zagęszcza

Siedlce, Zbuczyn

Zbigniew Juśkiewicz 2021-09-15 08:39:48 liczba odsłon: 11050
Andrzej Chromiński i Hubert Pasiak - fot. Aga Król

Andrzej Chromiński i Hubert Pasiak - fot. Aga Król

Pracownicy spółki gminnej roznoszą wyborcze ulotki, a w przeddzień wyborów dochodzi do ważnych decyzji kadrowych. W gminie Zbuczyn wrze.

reklama

Mieszkanka Krzeska niemile się zdziwiła, gdy inkasentki z Gminnej Spółki Komunalnej zamiast spisywać licznik za zużycie wody, wręczyły jej ulotkę kandydata na wójta.

- Znam je, bez pytania wpuściłam do domu - opowiada. - Takie ulotki niech sobie sam kandydat roznosi, a nie pracownicy gminnej spółki.

Ulotkę wzięła, ale i tak ma swojego kandydata, więc żadne reklamówki nie są jej potrzebne.

- Zawsze na wójta głosowałam, zrobię to także tym razem - dodaje. - Może nawet pierwsza w lokalu wyborczym będę. A na kogo zagłosuję, to moja sprawa.

Tylko dlaczego w lokalne wybory tak wyraźnie angażuje się Gminna Spółka Komunalna? To tak, jakby ulotki wyborcze prezydenta Siedlec roznosili pracownicy podległego mu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji. Ulotki promowały Andrzeja Chromińskiego. Warto dodać, że szefem jego sztabu wyborczego jest były wójt gminy Zbuczyn, Tomasz Hapunowicz. Co najmniej niezręczna sytuacja...

Cisza, ale nie wyborcza...

Zostało Ci do przeczytania 76% artykułu

Aby przeczytać całość kup e-wydanie nr 37/2021:

Komentarze (100)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.