Pogoń przegrała ze Zniczem

Mirosław Buczek 2021-11-13 13:11:53 liczba odsłon: 17287

Zakończył się mecz eWinner 2. ligi piłki nożnej: Pogoń Siedlce - Znicz Pruszków.

W pierwszych 20 minutach żadnej z drużyn nie udało się wypracować klarownej sytuacji bramkowej. W 22 min obiecującą akcję przeprowadzili goście, ale nie ustrzegli się spalonego. W 25 min, po brutalnym faulu żółtą kartką ukrany został Martin Baran ze Znicza. Wreszcie w 29 min akcję pogonistów celnym strzałem zakończył MACIEJ GÓRSKI. Gospodarze objęli prowadzenie 1 : 0. Tuż przed końcem pierwszej połowy bramkarz uratował przyjezdnych od utraty drugiego gola.

W 50 min po ładnej akcji na bramkę Znicza strzelił Marcin Kozłowski, ale piłka po rykoszecie opuściła plac gry. W odpowiedzi w 53 min wyrównującą bramkę zdobył LUKAS  HRNCIAR. Pruszkowianie poszli z ciosem i przez 10 minut wyraźnie przeważali. Ich przewaga kończyła się jednak na linii pola karnego Pogoni. W 69 po zagraniu MATEUSZA MOŻDŻENIA piłka  znalała jednak drogę do siatki Pogoni. Znicz objął prowadzenie 2 : 1. W 74 min sędzia upomniał żółtą kartką Tadrowskiego. W 83 min żółtą kartkę otrzymał Wichtowski z Pogoni. Mimo wysiłków gospodarzy rozpczliwie dążących do wyrównania, mecz zakończył się zwycięstwem ZNICZA 2 : 1.