reklama

Siedleccy radni zachęcają do „podzielenia się ciepłem”

Siedlce

Paweł Świerczewski 2021-12-01 09:45:45 liczba odsłon: 2678
plakat

plakat

Siedleccy radni ze Stowarzyszenia Polska 2050 - Iwona Maria Orzełowska i Mariusz Dobijański zapraszają mieszkańców do udziału w akcji „Podziel się ciepłem”.

reklama

- Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. To czas, kiedy jesteśmy razem, życzymy sobie wszelkiego dobra, miłości, spokoju i ciepła rodzinnego. No właśnie, ciepła… Zimno na dworze, prawda? Myślałeś, w jaki sposób możesz podzielić się ciepłem z innymi? Na pewno w Twojej szafie jest pełno ciepłych czapek i szalików. Chcemy podpowiedzieć Ci, co możesz z nimi zrobić! - czytamy w informacji prasowej przesłanej przez radnych. -Każdy, kto zechce "Podzielić się ciepłem" z osobami, które szczególnie potrzebują tego w okresie zimy, może przynieść: szaliki, rękawiczki, czapki i zawiązać je na drzewkach wskazanych przez Siedlecką Spółdzielnię Mieszkaniową, która jest naszym partnerem w tej akcji. Do podarunku można dołączyć karteczkę z dobrym słowem, aby osobie obdarowanej w ten zimowy czas było cieplej na dworze i w sercu.

Akcja odbędzie się w dniach 6-13 grudnia. Dary zostaną przekazane do siedleckiej noclegowni. Wcześniej wypierze je Eko-Pralnia Laguna.

Adresy w Siedlcach, przy których 6 grudnia możesz "Podzielić się ciepłem":

- ul. Sobieskiego miasteczko ruchu rowerowego, koło żłobka, pierwsze drzewo przy znaku;

- ul. Wyszyńskiego 21 za szlabanem pierwsze drzewo,koło przedszkola, naprzeciwko KRUSU;

- ul. Żuławska 2 na rogu, pierwsze drzewo naprzeciwko szkoły nr 8;

- ul. Niepodległości 2 kl I , na rogu, rozłożysty sumak.

Komentarze (17)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

• najstarsze

• najnowsze

• popularne

Najnowszy numer 3/2022 w sprzedaży od 2022-01-19.

reklama
reklama
Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.