Apel o pomoc!

Siedlce

2011-04-14 19:16:04 liczba odsłon: 7628

13 kwietnia br około godz. 13.45 w Siedlcach przy ulicy 11 Listopada na wysokości posesji nr 24 doszło do tragicznego wypadku. Jak wynika z wstępnych ustaleń, 57-letni mężczyzna, w niewyjaśnionych na razie okolicznościach, przewrócił się i najprawdopodobniej został najechany przez samochód ciężarowy nauki jazdy.

Pokrzywdzony z rozległymi obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Policja apeluje do wszystkich osób, które były naocznymi świadkami tego zdarzenia, o kontakt z siedlecką KMP pod nr telefonu 997 lub 112.  (kom. Jerzy Długosz KMP w Siedlcach)

W tej sprawie napisał do nas również syn poszkodowanego i radny miasta Siedlce, Jacek Garbaczewski.

Szanowni Państwo,
We środę 13 kwietnia ok. godz. 13:45 na ulicy 11-go listopada w Siedlcach doszło do tragicznego wypadku drogowego z udziałem mojego Taty, kierowcy MPK w Siedlcach, Andrzeja Garbaczewskiego.

W wyniku wypadku mój Tato został przejechany przez samochód ciężarowy nauki jazdy marki MAN i w stanie 
krytycznym został przewieziony do Szpitala Wojewódzkiego w Siedlcach.

W imieniu całej rodziny zwracam się z prośbą do wszystkich świadków tego zdarzenia, o kontakt z sekcją
dochodzeniowo-śledczą Komendy Miejskiej Policji w Siedlcach (ul. Starowiejska) i złożenie zeznań, które
przyczynią się do ustalenia prawdziwego przebiegu zdarzenia.

Prosimy również o oddawanie krwi dla mojego Taty w siedleckiej stacji krwiodawstwa przy
ul. Formińskiego.


Dziękujemy za wszelkie wsparcie.
Jacek Garbaczewski

Komentarze (32)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.