Pogoń zremisowała 2:2 (relacja+galeria+bramka+film)

2011-06-11 18:00:00 liczba odsłon: 53222

Radość po zdobyciu drugiej bramki. fot.Pyt

O godz. 17 na nowym stadionie przy ul. Północnej w Siedlcach zakończył się mecz pomiędzy Pogonią Siedlce a Wartą Sieradz. Siedlczanie tłumnie przybyli na nowy obiekt sportowy, by kibicować siedleckiej drużynie.

Drużyny zagrały w następujących składach:

Pogoń Siedlce: Jacek Kozaczyński, Piotr Talar, Emanuel Emehel, Wiktor Borowickij, Łukasz Wójcik, Damian Guzek, Przemysław Rodak, Mariusz Marczak, Robert Kwiatkowski, Dariusz Dziewulski, Jacek Kosmalski;

Warta Sieradz: Grzegorz Robakiewicz, Przemysław Sosnowski, Łukasz Markiewicz, Kazadi, Łukasz Mitek, Tomasz Swedrowski, Mariusz Graczykowski, Bartosz Kozieł, Kacper Jezierski, Dawid Przezak, Robert Kowalczyk. (M.B.)

Oto pełna relacja z meczu:

1 minuta - ładna akcja Pogoni, Piotr Talach strzela tuż obok bramki przeciwnika.
4 minuta - faul na bramkarzu Pogoni, Jacku Kozaczyńskim.
5 minuta - kolejna akcja Pogoni, strzał Jacka Kosmalskiego zablokowali obrońcy Warty.
7 minuta - Jezierski strzela gola dla Warty. Pogoń przegrywa 0:1.
10 minuta - ładna akcja Jacka Kosmalskiego, niestety bez zdobyczy punktowej.
12 minuta - przed kolejną utrata bramki Siedlce ratuje słupek.
19 minuta - kolejny strzał Jacka Kosmalskiego minął światło bramki.
20 minuta - nieudane dośrodkowanie siedleckiej drużyny i kolejna groźna akcja Warty - piłka minimalnie mija słupek bramki.
23 minuta - piękny strzał Talara obroniony przez bramkarza Warty.

28 minuta - duży doping siedleckiej publiczności, która na stojąco skanduje nazwę drużyny niestety nie przynosi efektu w postaci gola.

30 minuta - trzeci z rzędu rożny dla Pogoni dośrodkowywany przez Kwiatkowskiego bez zdobyczy bramkowej
31 - groźny kontratak Warty zakończony niecelnym strzałem.
32 minuta - groźna akcja Pogoni zakończona wybiciem przez obrońców na rzut rożny, niestety bez gola.
37 minuta - kolejna stuprocentowa akcja Warty Sieradz zakończona strzałem w słupek.
39 minuta - napastnik Warty minął obrońców i bramkarza Pogoni, groźną akcję zakończył zawodnik Pogoni, wybijając na rzut rożny.

Pierwsza polowa meczu kończy się wynikiem 0:1 dla Warty Sieradz.

W przerwie meczu odbyła się rywalizacja na karne między dziennikarzami lokalnych mediów a samorządowcami. Starcie zakończyło się wynikiem 6:5 dla samorządowców.

47 minuta - Emanuel Emehel próbował zdobyć wyrównującą bramkę dla Pogoni, niestety bez rezultatu.
55 minuta - rzut rożny dla siedleckiej Pogoni bez zdobyczy bramkowej.
59 minuta - żółta kartka dla zawodnika Warty, rzut wolny z narożnika pola karnego, bez gola.
64 minuta - kolejna sytuacja niewykorzystana przez Jacka Kosmalskiego.
68 minuta - gra toczy się w środkowej strefie boiska.
69 minuta - rzut wolny z odległości 20 metrów dla Pogoni. Strzał Dubiny w sam środek bramki pewnie obronił bramkarz Warty.
78 minuta - bardzo groźna akcja ze strony Warty zatrzymana przez obrońców Pogoni.
79 minuta - dwie żółte kartki dla zawodników Warty -  jedna za faul, druga za opóźnianie gry.
82 minuta - bramka dla Warty Sieradz. Pogoń przegrywa 0:2. Marcin Kobierski, który strzelił bramkę dla gości otrzymał żółtą kartkę za zdjęcie koszulki.
86 minuta - bramkę dla Pogoni, po rzucie rożnym, strzela Mohamed. Pogoń przegrywa 1:2.
90 minuta  - niecelny strzał Pogoni na bramkę przeciwnika.
91 minuta - kolejny rzut rożny dla Pogoni, niestety bez zdobyczy bramkowej.
92 - bramkarz Warty Sieradz upomniany żółtą kartką za opóźnianie gry.
93 minuta - wyrównująca bramka Jacka Kosmalskiego. Pogoń remisuje z Wartą 2:2.
95 minuta - wszyscy rezerwowi na boisku dwie czerwony kartki dla Warty Sieradz.

Po dramatycznej walce Pogoń Siedlce remisuje z Wartą Sieradz 2:2. (dz, ed)

Zdjęcia Pyt
Linka do skrótu video z meczu Pogoń Siedlce - Warta Sieradz przesłał nam Internauta. Dziękujemy.