„Bo ja kocham… inaczej…” – czyli homoseksualiści w Siedlcach

Mazowsze

A. 2011-06-18 10:58:03 liczba odsłon: 12345
sxc.hu

sxc.hu

Siedlecka populacja ludzi, jak każda inna, ma w sobie osoby odmiennej orientacji seksualnej. Są to osoby na takich stanowiskach jak nauczyciele akademiccy, prawnicy, urzędnicy, księża etc. jak i zwykli zjadacze chleba. Takie to jest życie, że człowiek rodząc się, w pewnym momencie dowiaduje się, że „kocha inaczej” i nie pociąga go w żaden sposób osoba płci przeciwnej. Dla niektórych jest to normalne, a dla innych wręcz chore i nie do wyobrażenia, przecież to choroba, zboczenie, wręcz grzech, za który powinno się iść do piekła albo być palonym na stosie...

Generalnie, także w Siedlcach,  jest takie przekonanie, że wszyscy geje to zboczeńcy, którzy latają na lewo i prawo, aby zaspokoić swoje potrzeby seksualne . Jednak chciałbym zwrócić uwagę, że nie wszyscy są tacy… Takie zachowania nie prowadzą do niczego dobrego. Są zjawiskiem chorym i nienormalnym. Osobiście, jako osoba tej samej orientacji mam do tych duszyczek taki specjalny syndrom homofoba, który mi się uruchamia i z dziką rozkoszą bym zaczął strzelać… Oczywiście to tylko moje myśli, bo przecież jak można zabić człowieka, nawet, jeśli jest on zwykłym poplecznikiem przelotnego seksu?  

Podczas przeglądania stron na różnych portalach dla naszej społeczności nie raz się naciąłem na psychopatów z naszego miasta… Mogłem również podziwiać ludzką głupotę podczas czytania opisów czy wiadomości, o oglądaniu tragicznych zdjęć nie wspomnę… Jednak najbardziej utkwiły mi w pamięci pewne osoby, które w jakiś sposób wpłynęły na moje życie, niektóre nawet bardzo, czego czasami bardzo żałuję, płacząc wieczorami w mokrą od łez poduszkę. 

Spotkałem generalnie niewiele osób „z branży” może dlatego, że nie obnoszę się ze swoim gejostwem i nie szukam na siłę partnera i nie potrzebuje być fajnym, przez to, że znam więcej gejów od kogoś innego i nie uważam każdego geja za swojego przyjaciela, jak czynią to niektórzy… Jednak podczas tego przeglądania trafiłem na perełki i historie, które do dziś krążą mi po głowie. Zastanawia się, dlaczego ludzie tak postępują wobec drugiego, uprawiają grę na uczuciach innych…  Byli to ludzie zdradzeni przez swoje drugie połówki i tacy, co bali się zostać w Siedlcach z różnych powodów.

Pewien młody chłopak z Siedlec, na przykład, obawiał się zmiany miejsca zamieszkania ze względu na to, że został wyrolowany i wykorzystany przez swojego „chłopaka” w sposób wiadomy… Jak sam twierdził: „Boję się wyjechać z Siedlec, bo w Warszawie, mogę stać się męską k…, ponieważ zbytnio się angażuje i za bardzo mi zależy na wszystkim” . 

Kolejnym ciekawym, a raczej tragicznym przypadkiem jest przypadek pewnego znanego człowieka w siedleckiej rzeczywistości, który przedkłada pieniądze, władzę i swoje interesy ponad wszystko. Uważał, że szuka partnera, który generalnie będzie rozumiał jego plany, pracę i pasję. Będzie tolerować to, że kiedy zadzwoni telefon podczas randki on będzie musiał iść i zostawić partnera tak na pastwę losu. Po prostu jest taką egoistyczną gejowską świnią , która po za swoim czubkiem ryjka nie widzi nic, a jak już coś zauważy to na chwilę, raniąc serce i uczucia drugiej osoby. 

Kiedy tak przeglądałem te strony, już nie szukając jakiejkolwiek nadziei, że są jeszcze ci „dobrzy” napisał do mnie jeden młody siedlczanin. Trzymałem jednak od samego początku dystans i nie dawałem znaków, że jestem czy nie jestem zainteresowany (byłem obojętny).  Po dłuższej korespondencji, zaproponował spotkanie, na które się zgodziłem i potem były kolejne i kolejne. Dostawałem słodkie wiadomości i niezliczone ilości pocałunków, po to, aby… sam nie wiem… Chyba po to zabawić się na moim uczuciu i życiu, albo osiągnąć jakiś cel... Niestety tak wyszło, że wpadłem w sidła miłości, która zmieniła moje życie i nie wiem jak się w tej chwili po tym pozbierać. Były plany i marzenia, było wszystko cudowne i piękne.  Po pewnym czasie, zaczął wymyślać dziwne historię, które na samym początku kupowałem, potem przestałem je brać na poważnie, aż nagle dowiedziałem się, że podczas tych jego „dramatów” miał czas na inne rzeczy, które zaczęły mnie niepokoić i wzbudzać moje podejrzenia. Kiedy chciałem je wyjaśnić i zadzwoniłem po usłyszeniu mojego głosu natychmiast się rozłączył. Przed tym mówił m.in. takie słowa: „Dziękuję Bogu, że Ciebie poznałem, że chcesz ze mną być, że wszystko ci pasuje, że mnie kochasz i nie przywiązujesz uwagi do wyglądu, nie wyobrażam sobie bez Ciebie życia, gdybyś odszedł to bym poszedł i ze sobą skończył”… Czy takie postępowanie może być do usprawiedliwienia, kiedy pozostałem do dziś bez odpowiedzi, co to wszystko miało znaczyć i co miało na celu? 

Właśnie te wybrane przeze mnie przypadki, a w szczególności ostatni skłonił mnie do napisania tego artykułu. Jak możecie zauważyć, takie dramaty i rzeczy również mają odzwierciedlenie w związkach heteroseksualnych i mogę wam zagwarantować, że cierpienie jest identyczne.  Nasze życie nie jest łatwe, musimy żyć w ciągłym ukryciu przed napiętnowaniem ze strony społeczeństwa i rodziny. W szczególności w takich malutkich Siedlcach. Nie wszyscy Polacy są tolerancyjni i nie wszyscy są w stanie zrozumieć naszą odmienność. Jednak to jest już naturalne, że wszelkiego rodzaju odchyły od normy nie są w całości i bezgranicznie tolerowane… Do tego jeszcze dochodzi stwierdzenie, że: gej, gejowi jest wrogiem. Jeśli nie jesteś „puszczalski” to nie miej nadziei, że znajdziesz kogoś kto cię nie oszuka… Bo ci są albo zajęci, albo niezainteresowani, albo nieznani…
Komentarze (90)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.