Szukam sprawcy kolizji!

Siedlce

Justyna Janusz 2011-07-22 14:30:12 liczba odsłon: 5801

Wczoraj (czwartek, 21 lipca) ok. godz. 21.00 na skrzyżowaniu ulic Rynkowej, ks. J. Popiełuszki i Sokołowskiej doszło do stłuczki. Niestety jej sprawca uciekł z miejsca zdrzenia nie zatrzymując się. Poszkodowana kobieta, jadąca bordowym Fordem Fiestą, szuka teraz sprawcy, który uszkodził jej samochód, jak również świadków całej sytuacji.

- Gdy mając zielone światło wyjeżdżałam z ulicy Rynkowej, spod baru Sajgon wyjechał samochód, który po prostu "przeciął" skrzyżowanie i pojechał w stronę Sokołowa Podlaskiego - relacjonuje pani Małgorzata. -Uderzył w mój samochód uszkadzając tylne drzwi i błotnik od strony kierowcy. Wiem, że sytuację mógł widzieć kierowca białego busa stojacego na pasie do skrętu w lewo. Sprawca kolizji przejeżdżał też tuż przed nim. Proszę o pomoc świadków tego zdarzenia, którzy widzieli całą sytuację. Mam nadzieję, że znajdą się ludzie, którzy zechcą mi pomóc. Wiem tylko, że był to samochód osobowy, najprawdopodobniej w kolorze ciemnozielonym,  typu sedan (zostawił odpryski lakieru na moim aucie). Jeśli ktoś ma jakieś informację proszę o kontakt pod adresem wiewiorka91@interia.pl
Komentarze (21)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.