Jerzy Engel spotkał się z więźniami

Siedlce

Mirosław Buczek 2011-08-04 09:42:05 liczba odsłon: 3637

W Siedlcach przebywał były selekcjoner piłkarskiej reprezentacji Polski – Jerzy Engel. Oprócz pana Grzegorza świetnemu trenerowi towarzyszyli: honorowy prezes Polonii Warszawa, legendarny Jerzy Piekarzewski oraz działacze piłkarscy z Warszawy - Stanisław Kander i Dariusz Kowalczyk.

Goście spotkali się z prezydentem Siedlec – Wojciechem Kudelskim, zwiedzili nowe siedleckie obiekty sportowe, a następnie spotkali się z więźniami Zakładu Karnego. Tematyka spotkania dotyczyła, rzecz jasna, piłki nożnej, ale rozmawiano o różnych okresach naszego piłkarstwa. Były selekcjoner opowiedział też pewną historię związaną z Emmanuelem Olisadebe. - Z przyjemnością się z nim pracowało - opowiadał. - Został zaakceptowany przez kolegów. Gdyby nie był lubiany w drużynie, długo by w niej miejsca nie zagrzał. Przypomniała mi się pewne historia związana z tym zawodnikiem. Podczas jednego ze spotkań ligowych, gdy już prawie wszystko było zaklepane, że Oli dostanie polskie obywatelstwo, siedzący obok mnie Zbyszek Boniek powiedział: jak ja tak patrzę i patrzę na tego Olisadebe, to coraz bardziej mi się wydaje, że on ma polskie rysy. (salwa śmiechu na sali – przy. MB). Pełny tekst w wydaniu papierowym „TS”. (MB)
Komentarze (2)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.