Mirosław Buczek 2011-08-27 16:38:30 liczba odsłon: 11100
Tak padła druga bramka fot. Janusz Mazurek

Od godz. 17.00 piłkarze siedleckiej Pogoni podejmą Wisłę Puławy.

Siedlczanie zagrają w składzie: Kozaczyński, Marchel, Krystosiak, Lendzion, Guzek, Agu, Rodak, Kaliszewski, Marczak, Kwiatkowski, Kosmalski.
Wisła rozpocznie w składzie: Beszczyński, Misztal, Gawrysiak, Kursa, Budzyński, Mokiejewski, Giziński, Nowak, Giza, Skórnicki, Wiącek.
 Spotkanie poprowadzą: Dominik Sulikowski (główny), Łukasz Kowalik i Dariusz Bohonos. (MB)

2. minuta Kozaczyński podaje do Kosmalskiego. Ten wychodzi sam na sam z bramkarzem, jednak sędzia odgwizduje pozycję spaloną.
5. minuta Z rzutu wolnego z ponad 40 metrów strzela Misztal, ale bardzo niecelnie.
9. minuta Jacek Kosmalski wymanewrował obrońców gości i pięknym strzałem zdobył prowadzenie dla Pogoni.
11. minuta Marchel wybił piłkę  zlinii bramkowej po strzale do pustej bramki Nowaka.
12. Sprawna akcja Kosmalskiego i Marczaka, ale sędzia odgwizdał spalonego.
18. minuta. W dogodnej sytuacji Nowak strzela obok słupka. Minutę później strzał Kaliszewskiego obronił bramkarz.
27. minuta Lendzion otrzymuje żółtą kartkę.
32. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Agu.
35. minuta Giza wyrównuje na 1:1.
38. minuta Żółtą kartką ukarany zostaje Misztal.
40. minuta. Kwiatkowski podaje do Marczaka. Ten wychodzi na pozycję sam na sam z bramkarzem i strzela dla Pogoni drugiego gola.
45. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Kursa po faulu na Jacku Kosmalskim.
46. minuta Rzut wolny dla Pogoni z 18 metrów. Do piłki podchodzi Jacek Kosmalski, strzela i Pogoń prowadzi 3:1.
Od 46 minuty w drużynie Wisły za Gizińskiego i Misztala grają Wójtowicz i Olszak.
46. minuta Ładna akcja Kaliszewskiego. Strzał Marczaka broni bramkarz.
52. minuta Wiącek nie wykorzystał świetnej okazji do zdobycia dla Wisły kontaktowej bramki.
57. minuta Beszczyński obronił strzał Kosmalskiego z kilku metrów.
58. minuta Kwiatkowski strzelił z 18 metrów tuż obok słupka.
67. minuta Za Marczaka wszedł Paczkowski.
68. minuta Za Kaliszewskiego wszedł Talar.
70. minuta Bramkarz Wisły z najwyższym trudem obronił strzał Damiana Guzka.
Od 74. minuty za Jacka Kosmalskiego gra Dariusz Dziewulski.
76. minuta Zmiana w drużynie Wisły. Za Gizę wszedł Kozieł.
80. minuta Zmiana w drużynie Pogoni. Za Pawła Marchela wszedł Cezary Demianiuk.
83. minuta Żółtą kartką ukarany został zawodnik gości - Konrad Nowak.
90. minuta Dariusz Dziewulski strzela bramkę dla Pogoni. Gospodarze prowadzą 4:1
91. minuta Goście zmarnowali 100 % okazję do zdobycia gola

Koniec meczu. Pogoń wygrała 4:1.