Pogoń - Jeziorak 2:1

Mazowsze

Mirosław Buczek 2011-09-14 15:47:10 liczba odsłon: 9524

W Iławie zakończyło się spotkanie Pogoni Siedlce z miejscowym Jeziorakiem. Pogoń wygrała z wiceliderem 2:1.

Siedlczanie rozpoczną w składzie: Nerek, Marchel, Krystosiak, Lendzion, Guzek, Agu, Rodak, Kwiatkowski, Wędzyński, Demianiuk, Kosmalski.
Gospodarze rozpoczną w składzie: Kręt, Kowalski, Kalkowski, Mohamed Eid, Sulikowski, Sedlewski, Skokowski, Pietroń, Żaglewski, Klejn, Sobociński. (MB)

4. minuta Optyczna przewaga Jeziorka do sytuacji bramkowych
7. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Kalkowski po faulu na Kosmalskim
9 minuta. Kowalski rzuca z autu na pole karne Pogoni. Pewnie chwyta Nerek
13 minuta Imbirowicz zmienia Kalkowskiego
14 minuta Marek Lendzion znakomicie zatrzymuje szarżującego Klejna
16 minuta Strzela Przemysław Rodak. Minimalnie niecelnie
18 minuta Dobra akcja Rodaka i Marchela. Agu strzela głową bardzo niecelnie
23 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Jacek Kosmalski
26 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Mohamed Eid
27 minuta Niecelnie z wolnego strzela Wędzyński
32 minuta Skokowski centruje z rzutu wolnego. Mohamed Eid głową strzela bramkę dla Jezioraka
39 minuta Centruje Kwiatkowski. Kosmalski głową tuż obok słupka
40 minuta Okazji do zdobycia drugiego gola nie wykorzystuje Sobociński
44 minuta tuż obik słupka strzela Sulkowski
45 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Guzek

Zakończyła się pierwsza połowa. Jeziorak prowadzi 1:0.

Rozpoczyna się druga część meczu. Za Guzka gra Kaliszewski.
51 minuta Mocno z wolnego strzela Wędzyński, jednak minimalnie niecelnie
57 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Marchel
64 minuta Za Pawła Marchela wchodzi Marcin Paczkowski
67 minuta Doskonałą sytuację marnuje Sobociński
68 minuta Figurski zmienia Żaglewskiego
70 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Skokowski
72 minuta Pięknie podaje Wędzyński do Kosmalskiego, ten wrzuca na pole karne i Marek Kaliszewski zdobywa wyrównanie
74 minuta Paczkowski podaje w głębi pola do Kosmalskiego, a ten mija bramkarza i umieszcza piłkę w bramce
75 minuta Kowalczyk zmienia Klejna
78 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Wędzyński
79 minuta Drugą żółtą kartkę, a w konsekwencji czerwoną otrzymuje Grzegorz Wędzyński i opuszcza boisko
80 minuta Za Sulkowskiego wchodzi Kuciński
84 minuta Za Jacka Kosmalskiego wchodzi Darek Dziewulski
86 minuta Szansę na zdobycie bramki miał Darek Dziewulski
88 minuta Dziewulski ogrywa obrońcę, ale pudłuje w sytuacji sam na sam z bramkarzem
90 minuta Za Cezarego Demianiuka wchodzi Tomasz Grochowski. Sędzia dolicza 4 minuty.
92 minuta Żółtą kartkę otrzymuje Grzegorz Krystosiak