Pogoń - Resovia 1:2

Mazowsze

Mirosław Buczek 2011-10-01 15:36:42 liczba odsłon: 26402

O godz. 18 na stadionie przy ulicy Jana Pawła II w Siedlcach zakończył się mecz II ligi piłki nożnej (grupa wschodnia) pomiędzy Pogonią Siedlce a Resovią Rzeszów. Pogoń przegrała 1:2.

Drużyny wystąpią w składzie:
Pogoń - Nerek, Kwiatkowski, Krystosiak, Lendzion, Guzek, Agu, Rodak, Paczkowski, Czerkas, Demianiuk, Kosmalski
Resovia - Pietryka, Kozubek, Baran, Bogacz, Szkolnik, Chrabąszcz, Nikanowycz, Kot, Korodeński, Kantor, Twardowski.

Zespół z Rzeszowa prowadzą byli piłkarze Legii Warszawa. Trenerem jest Marcin Jałocha, a dyrektore sportowym Jerzy Podbrożny.

Minęło 5 minut meczu. Żadna z drużyn nie wypracowała jeszcze groźnej sytuacji podbramkowej. Mecz się toczy głównie w środku pola.
7. minuta. Kantor strzela zza pola karnego. Piłka przelatuje tuż obok bramki.
9. minuta Kosmalski nie dochodzi do długiego podania z głębi pola.
16. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Robert Kwiatkowski.
17. minuta Demianiuk nie przejmuje ładnego podania Paczkowskiego.
18. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Damian Guzek.
20. minuta Bardzo niecelnie strzela Nikanowycz.
21. minuta Z 40 metrów strzela Agu. Piłka przelatuje 18 metrów obok słupka Resovii.
24. minuta Michał Twardowski zdobywa bramkę dla Resovi.
25.minuta Dariusz Kantor podwyższa prowadzenie Resovi. Pogoń przegrywa 0:2.
27. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Tomasz Kot z Resovii.
30. minuta Za Rodaka wchodzi Kaliszewski, a za Kwiatkowskiego Marchel.
33.minuta Groźnie pod bramkę Resovii, ale Marcin Pietryka opanował sytuację.
43.minuta Żółtą kartkę otrzymuje Michał Bogacz po faulu na Adamie Czerkasie.
45. minuta Bardzo dobra akcja Kosmalskiego i Czerkasa. Ten drugi strzela obok bramki.

Zakończyła się pierwsza połowa meczu. Pogoń przegrywa 0:2.

Rozpoczyna się II połowa meczu. Od 46. minuty za Cezarego Demianiuka gra Dariusz Dziewulski.
47. minuta. Niecelnie z 17 metrów strzela Adam Czerkas.
49. minuta Kaliszewski centruje z prawej strony. Kosmalski głową nie strzela z kilku metrów do bramki.
51. minuta Czekas strzela zza pola karnego. Piłka moja jedna bramkę Resovii.
58. minuta Długie podanie Dziewulskiego na pole karne Resovii. Kosmalski nie dochodzi jednak do piłki.
59. minuta Paczkowski centruje z rzutu rożnego, Kosmalki główkuje, piłke łapie Pietryka.
60. minuta Żółtą kartką ukarany zostaje Kozubek.
63. minuta Siedlczanie nie wykorzystali świetnej okazji do zdobycia kontaktowego gola.
67. minuta Krystosiak centruje w rzutu wolnego, Dziewulski strzela przewrotką obok bramki.
70. minuta Grzegorz Krzak zmienia Tomasza Kota.
71. minuta Jacek Kosmalski strzela z rzutu wolnego tuż obok słupka.
73. minuta Na polu karnym Resovii sfaulowany zostaje Jacek Kosmalski. Sędzia dyktuje rzut karny. Kosmalski strzela zdobywając gola dla Pogoni.
75. minuta Żółtą kartkę otrzymuje Adam Czerkas.
80. minuta Piotr Piechniak zmienia D. Kantora.
85. minuta Sebastian Hajduk zmienia Michała Twardowskiego.
90. minuta Dziewulski przestrzelił z doskonałej sytuacji.
91. minuta Rafał Konasiuk zmienia Marcina Paczkowskiego.