MPK uruchomiło specjalne linie
Siedlce
2011-10-31 11:54:24
liczba odsłon: 3493
MPK w Siedlcach na czas Wszystkich Świętych uruchomiło specjalne linie, które mają ułatwić podróżującym przemieszczanie się między siedleckimi cmentarzami.
Specjalne linie:
-CMENTARNA - 10-go Lutego /powrót Szkolna/- Piłsudskiego - Starowiejska - JANOWSKA
Autobusy linii specjalnej Cmentarna - Janowska począwszy od godz.8.00 kursują co 20 min. Ostatnie kursy o godz.19.00 i 19.20 przez ul. Floriańską do MPK.
-KURPIOWSKA - Monte Casino - Piłsudskiego - Starowiejska - JANOWSKA
Autobus linii Kurpiowska - Janowska kursuje co godzinę począwszy od godz.8.15 z Kurpiowskiej i 8.45 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.45 przez ul.Floriańską do MPK.
-LEŚNA - Unitów Podl.-Partyzantów – Składowa – Grabianowska - Południowa- Starzyńskiego - Starowiejska-JANOWSKA
Autobus linii Leśna - Janowska kursuje co godzinę począwszy od godz.8.00 z Rozkoszy i 8.30 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.30 przez ul.Floriańską do MPK.
-CHROBREGO – Dąbrowskiego – Bema – Kazimierzowska - Starowiejska –JANOWSKA
Autobus linii Chrobrego - Janowska kursuje co godzinę począwszy od godz.9.10 z Chrobrego 9.40 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.16.40 przez ul.Floriańską do MPK
-PIASKI ZAMIEJSKIE - Warszawska - Piłsudskiego -Starowiejska -JANOWSKA
Autobus linii Piaski Zamiejskie - Janowska kursuje co godzinę począwszy od godz.7.55 z Piasków Zam. i 8.25 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej o godz.17.25 przez ul.Floriańską do MPK.
Także w dniach 31.10.2011r. oraz 2.11.2011r. w godz.9.00-17.30 co godzinę będzie kursował autobus na trasie ul. Cmentarna - ul. Janowska.
W autobusach linii specjalnej ważne są bilety ulgowe, emeryckie oraz bilety zerowe zarówno w formie papierowej jak też na Siedleckiej Karcie Miejskiej (bilet elektroniczny).W autobusach linii specjalnej bilety miesięczne są nieważne. Dokładne godziny odjazdu umieszczone będą na tabliczkach przystanków początkowych.
(ed za MPK)