Pogoń Siedlce - Garbarnia Kraków 0 : 0

Mirosław Buczek 2012-03-17 15:25:15 liczba odsłon: 5086

O godz. 17.23 na stadionie przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach zakończył się mecz II ligi piłki nożnej pomiędzy Pogonią Siedlce i Garbarnią Kraków.

Pogoń rozpoczęła go w składzie: Kozaczyński, Dadacz, Rogoziński, Rodak, Lendzion, Agu, Dziubiński, Steć, Dziewulski, Marczak i Czerkas. Kapitanem siedleckiej drużyny był Dariusz Dziewulski.

Skład Garbarni przedstawiał się na początku meczu następująco: Żylski, Stokłosa, Haxhijaj, Iwan, Byrski, Barabasz, Sepioł, Kalemba, Chodźko, Leszczak i Praciak

Widać było duże zainteresowanie widzów.

4 min - z dystansu w poprzeczkę strzela Marek Steć
5 min - piękny strzał Marka Lendziona, piłka odbija się od poprzeczki.
6 min - Dariusz Dadacz fauluje w strefie środkowej boiska Tymoteusza Chodźkę, rzut wolny dla gości
7 min - akcja Marczaka z lewej strony, podanie przechwytuje bramkarz
10 min - Kozaczyński broni sytuacji sam na sam z Leszczakiem
12 min - Rogoziński z kilku metrów strzela obok bramki rywali
18 min - niecelnie z dystansu strzela Byrski
22 min - Dadacz strzela z 35 m z rzutu wolnego - piłka musnęła poprzeczkę i wyszła na aut
25 min - Chodźko strzela zza pola karnego w nogi Dadacza
28 min - z 40 m mocno strzela Dadacz, bramkarz Garbarni odbija piłkę
35 min - z dystansu strzela Mariusz Marczak - piłka przeleciała metr nad poprzeczką
39 min - indywidualna akcja Adama Czerkasa - mocny strzał, piłka przechodzi tuż nad poprzeczką (musnęła bramkę)
40 min - żółtą kartkę otrzymuje Barabasz
45 min - zakończyła się pierwsza połowa spotkania, na razie wynik meczu to 0 : 0

Od 46 min za Adriana Dziubińskiego gra Jacek Kosmalski, w drużynie Garbarni za Krzysztofa Kalembę gra Marcin Siedlarz

52 min - na boisku leży sfaulowany Agu
54 min - Agu już gra
56 min - żółtą kartkę otrzymuje Stokłosa
57 min - niecelnie strzela Marczak
60 min - slalom Leszczaka przerywa Kozaczyński
63 min - Dadacz strzela z dystansu wysoko nad bramką
67 min - Marcin Paczkowski zmienia Mariusza Marczaka
72 min - za Bartosza Praciaka wchodzi Krzysztof Kozieł
74 min - Iwan przecina podanie Dziewulskiego do Czerkasa
79 min - Czerkas podaje do Paczkowskiego, ten jednak strzela zbyt lekko, Damian Guzek zmienia Marka Lendziona
84 min - żółtą kartkę otrzymuje Dariusz Dziewulski
85 min - ładną akcję Kosmalskiego i Czerkasa w ostatniej chwili zatrzymują obrońcy
89 min - Piechówka zmienia Barabasza
90 min - sędzia dolicza 3 min gry
91 min - Kalicki zmienia Leszczaka
93 min - groźnie pod bramką Pogoni - niecelnie główkuje Haxhijaj; koniec meczu - Pogoń zremisowała z Garbarnią 0 : 0 (MB)