Maciej piąty, Anna ósma

2012-03-22 13:33:37 liczba odsłon: 1374

W Jakuszycach odbywają się Mistrzostwa Polski Seniorek i Seniorów w biegach narciarskich.

Dziś mężczyźni rywalizowali na dystansie 10 km stylem klasycznym. Wygrał Mariusz Michałek przed Sebastianem Gazurkiem (obaj NKS Trójwieś Beskidzka) i Pawłem Kliszem (LKS Klimczok Bystra). Piąte miejsce zajął Maciej Staręga (UKS Rawa Siedlce).
Na dystansie 5 km klasykiem kobiet najlepsza była Kornelia Marek (AZS AWF Katowice), drugie miejsce zajęła Agnieszka Szymańczak (LKS Klimczok Bystra), a trzecie Marcela Marcisz (MKS Halicz Ustrzyki Dolne). Zawodniczki Rawy uplasowały się na następujących pozycjach: 8. Anna Staręga, 13. Aleksandra Prekurat, 17. Katarzyna Iskra. (MB)