"Noc Kibiców" - noc oszustwa

Siedlce

efaster 2012-06-06 06:55:46 liczba odsłon: 4083

Tak to trzeba nazwać. Otóż jedna z dużych sieci handlowych zorganizowała "Noc Kibiców", w teorii wszystko pięknie, gorzej w praktyce. Można było nabyć zgrzewkę piwa w okazyjnej cenie (16.00 zł za zgrzewkę/8 piw), niestety ludzie rzucą się na wszystko.

Jeden Pan wziął UWAGA!!! 2 wózki zgrzewek (przypuszczam cała paleta ok. 100-150 zgrzewek, jak nie więcej). Owszem, na jednego klienta przypadał limit 10 zgrzewek, ale ów Pan robił zakupy na raty, z jednej strony kas stał ktoś znajomy/z rodziny i Pan chodził wte i wewte po 10 zgrzewek (tak aby "oszukać" przepis) oczywiście, obsługa sklepu nie widziała w tym nic złego, na zwrócenie uwagi wzruszyła ramionami, a ów Pan na pytanie, dlaczego tyle kupuje, stwierdził, że ma dużą rodzinę. Na stwierdzenie, iż kupuje, by później to sprzedać (u siebie w sklepie/bazarze), stwierdził, iż organizuje UWAGA!!! grilla na ponad 200 osób (chyba sam wierzył w to, co mówi). 

Inni potencjalni kliencji nie kryli oburzenia zaistniałą sytuacją. Sklep oszywiście nie wystawił ŻADNEJ!!!! ochrony do kontroli ilości zakupowanych zgrzewek. Cóż, mam nadzieję, iż ów piwo stanie Mu w gardle, albo się nim zatruje (tak, będę "statystycznym" Polakiem i tak Mu życzę, choć na co dzień staram się być Polakiem - Europejczykiem i życzyć wszystkim szczęścia, nawet własnym wrogom). 

Cóż, sklep zaliczył też jeszcze jedną wpadkę, a mianowicie artykuły dla kibiców miały być 25% taniej. Owszem były, ale nie dotyczyło to (m.in. podkładek śniadaniowych na stół czy kupków chociaż były w logo UEFA EURO 2012, ba były na tym samym dziale i regale co flagi, czapki, szaliki etc. objęte 25% rabatem). 

Na pytanie w BOK, co obsługa rozumie pod słowem "artykuły dla kibiców", Panie (chociaż miłe), nie były wstanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi, zasłaniając się, iż w gazetce było napisane słowo "niektóre" (podpierając się przy tym gazetką w segregatorze, tylko owa gazetka była na przyszły tydzień, bo miała inne tło, niż obowiązująca na ten tydzień, tj. do środy 6 czerwca br.).

Więcej stwierdzę - tym się nie kibicuje na stadionie, owszem mogę zgodzić z tą argumentacją (no chyba, że ktoś lubi machać podkładkami śniadaniowymi czy kubkiem z logo EURO 2012, ale ja do takich osób nie należę). Owszem, zostałem poinformowany o możliwości zwrotu towaru, nie mniej nie skorzystałem, bo i tak chciałem nabyć owe produkty (ale dla mnie liczy się fakt: na WSZYSTKIE warzywa i owoce była zniżka 25%, więc tak samo sugerowała gazetka o art. kibica). 

O wszystkich (wg mnie) nieprawidłowościach została poinformowana (meilowo) centrala sieci we Wrocławiu. Czekam na oficjalną reakcję centrali. 

ps 1 Panu, co organizuje "grilla" na ponad 200 osób, "życzę" smacznego, aż wyląduje w szpitalu na oddziale zatruć. 
ps 2 Jak w Państwa osiedlowym sklepie raptem stanieją (np. z 30 zł na 20-25 zł) 8paki jednego z ogólnopolskich browarów, to miejcie świadomość, iż mogły pochodzić z wyprzedaży i kosztowały 16 zł za zgrzewkę. No cóż, referenda, protesty nie pomagają, no to dawaj, podkupimy zachodnią konkurencję, a później sprzedamy z zyskiem w osiedlowym sklepiku. Cóż, lokalni kupcy zawsze mieli "łeb" do interesów, tylko czy lubicie być przez nich okradani??? Niech każdy odpowie sobie na to pytanie.
Pozdrawiam Serdecznie
Komentarze (23)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.