Nie zamykają ich!

Garwolin

Justyna Janusz 2012-06-14 09:54:40 liczba odsłon: 3002
Grzegorz Żołądek-Skupniewicz: Ciągle czekamy na uczniów

Grzegorz Żołądek-Skupniewicz: Ciągle czekamy na uczniów

Tylko dwunastu uczniów zgłosiło na razie chęć nauki w Publicznym Gimnazjum nr 1 w Garwolinie. Szkoła ciągle jednak prowadzi nabór, mimo że w innych tego typu placówkach podań składać już nie można. – Nie możemy sobie pozwolić na to, żeby go zakończyć – mówi Grzegorz Żołądek-Skupniewicz, dyrektor gimnazjum. – Musimy się po prostu uzbroić w cierpliwość i czekać na uczniów.

Szkole na pewno nie pomaga fakt, że po Garwolinie krążą plotki, iż ma ona zostać zamknięta. – Nawet moi obecni uczniowie mnie pytają, czy to prawda – dodaje G. Żołądek-Skupniewicz. – Wiem, że część potencjalnych uczniów, mimo pierwotnych planów, w ogóle do nas nie przyszła. Bali się właśnie tego, że będą nas zamykać. Przecież nikt nie chce przyjść do szkoły, która ma zostać zlikwidowana. To dla mnie jasne. Na sesji Rady Miasta padło nawet stwierdzenie, że ktoś robi gimnazjum „krecią robotę”. – Na pewno nie będziemy zamykać tej szkoły – mówiła Katarzyna Nozdryn-Płotnicka, skarbnik miasta. – Potencjalni uczniowie i ich rodzice nie mają się czego bać. Zachęcamy wszystkich do składania podań.(...)

Dokończenie w papierowym i e-wydaniu "TS"
Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.