Pogoń wygrała z Wilgą

Artykuł drugiej potrzeby

2012-09-16 10:52:05 liczba odsłon: 3510

W Siedlcach zakończył się mecz piłkarski IV ligi mazowieckiej (grupa południowa): Pogoń II - Wilga Garwolin.

KONIEC MECZU. POGOŃ II SIEDLCE - WILGA GARWOLIN 3 : 2.
W 90 + 1 - Kamil Zawadka otrzymał żółtą kartkę.
W 90 min sędzia doliczył 4 minuty.
W 90 min Kamiński wszedł za Narwojsza.
W 87 min JAKUB WACHNICKI  strzela kontaktową bramkę dla Wilgi.
W 86 min żółtą kartą ukarany został Kozaczyński.
W 82 min Demianiuka zmienił Michalak.
W 81 min za Mianowskiego wszedł Zalewski.
W 78 min żółtą kartką za nies[ortowe zachowanie ukarany został Adamczyk.
W 75 min drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Pucyk. Wilga gra z przewagą jednego zawodnika.
W 72 min PATRYK MIANOWSKI wykorzystał błąd siedleckiego bramkarza i zdobył gola dla Wilgi.
W 67 min żółtą kartkę otrzymał Jędrzejczyk
W 59 min żółtą kartką ukarany został Pucyk.
W 58 min Cezary Demianiuk dograł, a KACPER STAREK strzelił trzeciego gola dla Pogoni.
W 52 min RAFAŁ JĘDRZEJCZYK wyszedł na pozycję sam na sam z Mariakiem i strzelił drugą bramkę dla gospodarzy.
Od 46 min za Kajtowskiego gra Wachnicki, a Trojanka zmienił Sitarek.

Zakończyła się pierwsza połowa meczu. Pogoń II Siedlce utrzymała jednobramkowe prowadzenie.
W 30 min garwolinianie nie wykorzystali okazji do wyrównania. Kajtowski po centrze Bogusza nie trafił w światło bramki.
Mineło 25 minut meczu. Gospodarze nadal prowadzą 1 : 0, ale gra się wyrównała.
Pierwszy kwadrans meczu zdecydowanie należał do Pogoni. Wilga zepchnięta do defensywy. W 11 min KACPER STAREK strzalił bramkę dla gospodarzy. POGOŃ II - WILGA 1 : 0.
Spotkanie rozpoczęło się z 15-minutowym opóźnieniem, gdyż na czas nie dojechali sędziowie.
Zespoły rozpoczęły w składach:
POGOŃ II: Kozaczyński - Adamczyk, Lipiński, Dołubizna, Łukanowski, Jędrzejczyk, Narwojsz, Pucyk, Demianiuk, Starek, Misiowski.
WILGA: Mariak - Łukasz Zawadka, Grązka, Szczęśniak, Mianowski, Kamil Zawadka, Dróżdż, Bogusz, Edyk, Trojanek, Kajtowski. (m)