Zakaz parkowania potrzebny od zaraz

Siedlce

mieszkanka Siedlec 2012-09-26 09:06:40 liczba odsłon: 2425

Codziennie odwożę samochodem dziecko do szkoły specjalnej, mieszczącej się niedaleko kościoła garnizonowego. Wczoraj doszło tam do potrącenia rowerzystki. Wcale mnie to nie dziwi, bo sama nie raz otarłam się o tego typu sytuacje.

Obowiązuje tam jeden kierunek ruchu. Kierowcy, włączający siętam  do ruchu, z lewej strony nic nie widzą! Wyjeżdża się na chybił trafił! A tuż za nimi jadą osoby, które skręcają z ul. Kilińskiego w Sienkiewicza. A przecież tuż obok są przejścia dla pieszych, przez które przechodzą m.in. dzieci niepełnosprawne, a one zachowują się różnie. Ile razy odsuwałam szybę w samochodzie i mówiłam takiemu dziecku: uważaj!
Samochody, które parkują na chodniku przed kwiaciarnią "Róża", skutecznie zasłaniają kierowcom widoczność. Bardzo proszę o postawienie w tym miejscu zakazu parkowania przed tą kwiaciarnią. Dla bezpieczeństwa nas wszystkich.
Komentarze (10)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.