Klęska SKK

2012-11-24 20:23:09 liczba odsłon: 1854

W hali przy ul. Prusa 6 w Siedlcach zakończył się mecz I ligi koszykówki mężczyzn: SKK SIEDLCE - SOKÓŁ ŁAŃCUT.

SKK SIEDLCE - SOKÓŁ ŁAŃCUT 54 : 88

(16 : 20, 15 : 14, 13 : 34, 10 : 20)

Czwarta kwarta nie odmieniła losów spotkania. Zespół SKK przegrał ją 10 : 20. Punkty w tej odsłonie meczu zdobyli:

SKK: M. Rapucha 7, K. Sulima 3.

SOKÓŁ: D. Pieloch 6, M. Klima 5, K. Gawrzydek 4, J. Balawender 3, P. Hałas 2.

W trzeciej kwarcie goście rozbili siedlczan. Gospodarze przegrali tę część meczu aż 13 : 34, a łupem punktowym podzielili się:

SKK: K. Sulima 5, T. Galan 4, J. Czyż 2, R. Kulikowski 2.

SOKÓŁ: D. Pieloch 16, M. Klima 14, T. Fortuna 3, K. Gawrzydek 1.

W drugiej kwarcie koszykarze SKK przegrywali już 18 : 30, by odrobić straty i doprowadzić do wyniku 31 : 32. Ostatecznie siedlczanie wygrali tę kwartę 15 : 14, a punkty zdobyli:

SKK: R. Basiński 7, R. Sobiło 5, J. Czyż 2, T. Deja 1.

SOKÓŁ: P. Hałas 7, J. Balawender 3, K. Dibiel 2, M. Klima 2.

Pierwszą kwartę siedlczanie przegrali 16 : 20. Punkty w tej części gry zdobyli:

SKK: T. Deja 9, R. Basiński 3, M. Przybylski 2, M. Rapucha 2.

SOKÓŁ: K. Gawrzydek 10, M. Baran 5, D. Pieloch 5. (m)