Wieczór Chwały w amfiteatrze

Siedlce

2013-06-26 09:37:41 liczba odsłon: 1780

Zbliża się WIECZÓR CHWAŁY, który odbędzie się 29 czerwca (sobota) o godz. 18.00 w siedleckim amfiteatrze. Będzie to tradycyjnie czas uwielbienia Boga śpiewem, teatrem, a nawet tańcem; czas świadectw wiary oraz adoracji Jezusa Eucharystycznego z modlitwą o uzdrowienie. Ponieważ spotkanie przypadnie po niedzielnym Dniu Ojca (23.06), dlatego jego hasłem przewodnim będzie: MÓJ TATA-MÓJ BOHATER.

Chcemy w ten sposób podziękować Bogu za Jego Ojcostwo, ale również za doświadczenie miłości naszych ziemskich ojców. Będziemy się modlić o silną wiarę dla wzorowych ojców, oraz o uzdrowienie dla ojców w nałogach, depresjach czy po rozwodach. Będziemy także przyzywać Bożej mocy dla młodych mężczyzn, którzy w niedługiej perspektywie staną się ojcami. Wreszcie, nie możemy zapomnieć o ojcach duchowych czyli o księżach i ich posłudze rodzenia ludzi dla życia wiecznego. Gościem Wieczoru będzie znany muzyk (Arka Noego, Dzieci z Brodą)... Joszko Broda, który wraz z żoną Deborą i ósemką ich dzieci podzieli się świadectwem wiary. Swoje świadectwo przedstawi również Patrycja Hurlak, znana aktorka m. in. z serialu Klan (będzie można zakupić książkę z jej świadectwem o mocy złego ducha i wyzwoleniu przez Jezusa Chrystusa).

Do zobaczenia!

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.