Pogoń z Pelikanem 2:0

Mirosław Buczek 2013-11-17 12:27:09 liczba odsłon: 21824

zdjęcia.Janusz Mazurek

Zespoły zaczęły rywalizację w składach - POGOŃ SIEDLCE: Kozaczyński - Dzienis, Dybiec, Rodak, Ratajczak, Dziubiński, Stromecki, K. Wójcik, Guzek, Czerkas, Zaniewski.

PELIKAN ŁOWICZ: Olszewski - Kowalczyk, Dremliuk, Brodecki, Adamczyk, Wyszogrodzki, Koman, Pomianowski, Świątek, Solecki, Ekwueme.
W pierwszej połowie świetnych okazji do zdobycia prowadzenia dla gospodarzy nie wykorzystali Adam Czerkas i Adrian Dziubiński.

W 2 min składną akcję przeprowadzili Wójck z Czerkasem, ale ten drugi źle zacentrował. W 7 min Rodak świetnie przerwał akcję Ekwueme.  W 11 min dośrodkował Wójcik, Czerkas uderzył głową, ale piłka przeleciała nad bramką gości.

Siedem minut później groźna akcję przeprowadzili przyjezdni, podanie Soleckiego po ziemi w ostatniej chwili na róg wybił Dybiec.

W 19 min znakomitej okazji do zdobycia bramki nie wykorzystał Czerkas. W 20 min Olszewski ładnie obronił uderzenie z dystansu Dzienisa.

W 27 min żółtą kartkę otrzymał Stromecki. Minutą później, po niecelnym podaniu Guzka, Dybiec w ostatniej chwili zablokował uderzenie Świątka.

W 31 min Dziubiński spudłował z 12 metrów.

W 32 min żółtą kartką upomniany został Dremliuk.

W 33 min niecelnie z 15 metrów uderzył Ratajczak.

W 41 min Krystian Wójcik zacentrował z rzutu roznego, a Daniel Dybiec zdobył prowadzenie dla Pogoni. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1 : 0.

W 46 min Kosiorek zmienił Ekwueme.

W 51 min Czerkas przestrzelił w idealnej sytuacji, a po chwili okazji nie wykorzystał Świątek.

W 58 min Jarosław Ratajczak podwyższył prowadzenie miejscowych na 2 : 0.

W 80 min. za mariana Dzienisa wszedł na murawę Robert Kwiatkowski.

W 81 min. Adama Czerkasa zastąpił Cezary Demianiuk.

W 87 min. Wiktor Lach zmienił Krystiana Wójcika.

90 min. meczu - Hubert Tomalski wchodzi za Marcina Stromeckiego.

Mecz zakończył się wynikiem 2:0 dla siedleckiej Pogoni. Dziękujemy za uwagę! (MB)