Chcą do domu na święta...

Łuków

Piotr Giczela 2013-11-21 17:20:34 liczba odsłon: 6225

Chcę do domu na święta! Fot. UM Łukowa

Łukowskie Towarzystwo Przyjaciół Zwierząt razem z Wydziałem Gospodarki Komunalnej, Ochrony Środowiska i Nadzoru Właścicielskiego Urzędu Miasta w Łukowie zorganizowali akcję aktywnego poszukiwania nowych właścicieli dla 8 bezdomnych psów przebywających w tymczasowym przytulisku. Akcja adopcyjna odbywa się pod hasłem: „Chcę do domu na święta”.

Organizatorzy akcji mają do zaadoptowania młode, najwyżej około roczne zwierzęta. Wszystkie z nich są przebadane przez lekarza weterynarii. Jest możliwość, by przed podpisaniem aktu adopcji psy przeszły kastrację lub sterylizację. Organizatorzy akcji oferują też psią wyprawkę - pakiet szczepień, karma na start. Każdy pies będzie miał wszczepiony chip identyfikacyjny.

W ramach akcji wszystkim psom wykonano sympatyczne zdjęcia. Udostępnił je nam naczelnik Wydziału Komunalnego, Marek Domański. Prawda, że bardzo ładne? Psy mają miłe usposobienie. Są spokojne i z zainteresowaniem pozowały do „świątecznych zdjęć”.

– Chę podkreślić, że nasza akcja dopiero co się zaczęła, a jednego z piesków już trafił do nowych opiekunów. Poszedł... do wojska!  Zaadoptowali go żołnierze z jednostki wojskowej w Jagodnem – powiedział M. Domański.

Zdjęcia wszystkich psów prezentujemy w galerii. Osoby zainteresowane adopcją uzyskają niezbędne informacje w Urzędzie Miasta Łukowa przy ul. Piłsudskiego 17 w pokoju 16 lub pod numerem telefonu: (25) 7983002 wew. 124. Można też telefonować do przedstawiciela ŁTPZ na numer  605350935. (pgl)

Komentarze (0)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.