Pościg?

Siedlce

Justyna Janusz 2013-11-29 11:07:00 liczba odsłon: 3713

Zaznaczam, że nie wiem, co się dokładnie działo, ale, wracając do domu, w czwartek, 28 listopada ok. 15.30 byłem świadkiem wypadku, który prawdopodobnie był zwieńczeniem pościgu policyjnego. otóż skręcające na dużej prędkości auto (chyba Tico, albo coś podobnego) z ul. Poniatowskiego (jadąc od strony ul. Północnej) nie "wyrobiło się" na zakręcie i zahaczając o zaparkowane po przeciwnej stronie ul. Dąbrowskiego auto wpadło bokiem na płot posesji dokładnie na rogu Poniatowskiego i Dąbrowskiego, umieszczając się ostatecznie pomiędzy zaparkowanym autem, a płotem.

Przechodzący ludzie pospieszyli, by zobaczyć, co się stało, ale z auta nagle wyskoczyły 2 osoby (wyglądali na 2 młodych mężczyzn) i zaczęli uciekać na teren posesji po drugiej stronie ulicy Dąbrowskiego. Kiedy tylko zniknęli za bramą posesji, z tego samego kierunku nadjechał radiowóz na sygnale, policjanci zatrzymali się i krzyknęli do świadków: "Gdzie uciekli?!. Ktoś wskazał im bramę podwórka, a oni tam podjechali. Tyle widziałem. Ciekawe, co się stało...

Od Redakcji: Dziękujemy za nadesłaną informację. Rzecznik prasowy siedlekciej policji nadkom. Jerzy Długosz powiedział nam, że wczoraj policjanci jadący radwiowozem zauważyli dziwnie zachowujących się mężczyzn. Gdy zawrócili i zaczęli za nimi jechać, mężczyźni zaczęli uciekać. - Kierowca na pewno odpowie za spowodowanie kolizj - mówi J. Długosz.

Komentarze (6)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.