Wysokie miejsca szachistów PUKS „Fides” Węgrów w Turnieju Mikołajkowym

Węgrów

2013-12-04 12:11:09 liczba odsłon: 1668

W dniach 30.11 – 1.12.2013 roku w Węgrowskim Ośrodku Kultury w Węgrowie odbył się Otwarty Mikołajkowy Turniej Szachowy w szachach klasycznych. Grano tempem po 60 minut na zawodnika, systemem szwajcarskim na dystansie 8 rund.

Parafialny Uczniowski Klub Sportowy „Fides” reprezentowało 4 szachistów: Antonina Adamyan – Lis, Adam i Rafał Żebrowscy, a także Piotr Orzełowski

Kolejny raz młodzi szachiści potwierdzili wysoki poziom gry zajmując wysokie lokaty w rozgrywkach szachowych.

W kategorii dziewcząt III miejsce zajęła Antonina Adamyan – Lis tracąc tylko połowę punktu do zwyciężczyni

W kategorii Open wysokie IV miejsce zajął Adam Żebrowski potwierdzając wysoką formę gry. VII miejsce zajął Rafał Żebrowski, który z turnieju na turniej robi postępy w grze.

W Turnieju „B” w kategorii chłopców IX miejsce zajął Piotr Orzełowski nowy zawodnik klubu.

Turniej był bardzo dobrym sprawdzianem przed zbliżającymi się Drużynowymi Mistrzostwami Mazowsza w szachach szybkich, a także przez Mistrzostwami Europy, w których za 2 tygodnie zagrają szachiści z PUKS „Fides” Węgrów.

Zarząd Klubu składa serdeczne podziękowania za godne reprezentowanie Klubu i za bardzo dobrą grę. Życzymy kolejnych sukcesów w zbliżających się mistrzostwach.