Mors z Łukowa

Mazowsze

Piotr Giczela 2013-12-08 12:05:21 liczba odsłon: 5499
Kadr z filmu Rafała Buczka.

Kadr z filmu Rafała Buczka.

Wszyscy wokół narzekają na złe warunki atmosferyczne. Na drogowców, służby komunalne, itp. Czy są ludzie, którzy cieszą się z zimy, a dodatkowo z tego, ze wieje orkan? Okazało się, że są! Na YouTube został zaprezentowany filmik nakręcony 6 grudnia przez łukowianina, Rafała Buczka, który studiuje na Akademii Morskiej w Gdyni. Zobaczcie co oni tam robili w huraganowe mikołajki!

– Jestem studentem studiów inżynierskich poświęconych turystyce. Mam za sobą trzy lata, teraz piszę pracę inżynierską na temat logistyki wypraw rowerowych – powiedział nam R. Buczek. – Od początku studiów w Gdyni działam w Wodnym Ochotniczym Pogotowiu Ratunkowym. Naszym ratowniczym zwyczajem są kąpiele w Bałtyku bez względu na pogodę. W ubiegłym tygodniu nie dostrzegliśmy przeciwskazań do naszego cyklicznego morsowania.

Na YouTube i na Facebooku można znaleźć jeszcze inne relacje filmowe i fotograficzne z... niecodziennego plażowania o dość dziwnych porach roku. Cieszymy się, że jednym ze śmiałków jest „nasz człowiek”, rozsławiający Łuków w Polsce. Brawo! Życzymy dużo zdrowia! (pgl)

Komentarze (14)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Czytaj także

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.