Wszawica

Siedlce

2014-01-17 06:14:09 liczba odsłon: 4251

Podobno w siedleckich szkołach i przedszkolach panuje wszawica. Sama zobaczyłam kartkę informującą tym problemie na drzwiach szkoły, do której chodzi moje dziecko. Od razu dokładnie sprawdziłam głowę dziecka. Uff... Nic nie ma. Okazuje się jednak, że ani nauczyciele ani szkolne pielęgniarki nie mogą same sprawdzić czy dziecko nie ma wszy. Co to oznacza? Nawet jeśli moje nie ma ich teraz, to może za chwilę już mieć te pasożyty, bo do szkoły będzie chodziło dziecko z wszami i nikt mu tego nie zabroni. Chore!

Komentarze (17)

Komentarz został dodany

Twój komentarz będzie widoczny dopiero po zatwierdzeniu przez administratora

Dodanie komentarza wiąże się z akceptacją regulaminu

  • najstarsze

  • najnowsze

  • popularne

Klauzula informacyjna
Szanowny Użytkowniku

Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” zaktualizowała swoją Politykę Prywatności. Portal tygodniksiedlecki.com używa cookies (ciasteczek), aby zapewnić jak najlepszą obsługę naszej strony internetowej. Wydawnicza Spółdzielnia Pracy „Stopka” i jej Zaufani Partnerzy używają plików cookies, aby wyświetlać swoim użytkownikom najbardziej dopasowane do nich oferty i reklamy. Korzystanie z naszego serwisu oznacza to, że nie masz nic przeciwko otrzymywaniu wszystkich plików cookies z naszej strony internetowej, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Można zmienić ustawienia w przeglądarce tak, aby nie pobierała ona ciasteczek.